Zamknij

Imię, które nosimy, ma wpływ na nasze życie. Wypowiedziała się o tym słynna jasnowidzka

19.07.2022 12:35

Aida Kosojan-Przybysz zwróciła uwagę na to, jakie znaczenie ma w życiu człowieka jego imię. Warto zastanowić się nad jej słowami.

Kobieta
fot. Shutterstock

Aida to najsłynniejsza polska wizjonerka. Na swoim instagramowym profilu dzieli się przepowiedniami na nadchodzące dni, a także wskazówkami dotyczącymi codziennego życia. Jako prowadząca kurs "Potęga obfitości" pokazuje, że z pozoru nieistotne sprawy wywierają silny wpływ na nasze samopoczucie. Teraz wypowiedziała się na temat znaczenia imion.

Zobacz także: Nowa wizja jasnowidzki Aidy na lipiec 2022 roku. "Żyjemy w dwóch światach"

Imię, które nosimy, ma wpływ na nasze życie. Wypowiedziała się o tym słynna jasnowidzka

Psychologowie uważają, że imiona, które nosimy, mają określone znaczenie. Decydują o naszej osobowości i wskazują na cechy, jakie posiadamy. Każdy z nas przyjmuje własny stosunek do tego, jak się nazywa - niektórzy wolą, gdy inni zwracają się do nich pełnym imieniem, ale są też i tacy, którzy wolą zdrobnienia.

Według Aidy istotny wpływ na naszą codzienność wywiera to, jaki mamy stosunek do własnego imienia. Jeśli go nie lubimy, reagujemy na nie źle za każdym razem, kiedy ktoś je wypowiada. W ten sposób nieświadomie nabieramy negatywnego nastawienia do samych siebie.

Imię, które nosimy, ma ogromny wpływ na nasze życie. Jeżeli tak, to jaki? Czy twoje ciało utożsamia się z twoim imieniem? - zapytała Aida.

W przekonaniu wizjonerki warto przemyśleć to, z czym kojarzy nam się nasze imię. Być może mamy szansę przypisać mu nowe znaczenie? Dzięki temu wniesiemy ważną treść do swojego życia.

Jasnowidzka Aida mówi o znaczeniu imion w naszym życiu

Aida zwróciła uwagę, że imiona mają swoją energię. To, w jaki sposób myślimy o swoim imieniu, wpływa także na innych. Wywołuje określone odczucia, które mogą być pozytywne albo negatywne.

Podczas wypowiadania twojego imienia w wyobraźni innego człowieka buduje się twój obraz. W ten sposób nieświadomie wchodzisz w jego przestrzeń emocjonalną - pisze jasnowidzka.

Warto więc zastanowić się nad tym, jakie emocje chcielibyśmy przypisać do tego, jak się nazywamy. Możemy wykonać w tym celu prosty rytuał - zapisać swoje imię na kartce i wypisać miłe skojarzenia z nim związane.

Zamierzacie spróbować?

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!