Zamknij

Horoskop miłosny na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

01.11.2020 00:09
zakochana para
fot. Shutterstock

Co czeka nas w miłości w nadchodzącym miesiącu? Przeczytaj horoskop na listopad 2020 i sprawdź!

Niektórzy z nas pozostają w szczęśliwych związkach, a inni od dawna poszukują bliskiej osoby. Którym znakom zodiaku w tym miesiącu najbardziej sprzyjają gwiazdy? Sprawdź swój horoskop miłosny na listopad 2020 roku i przekonaj się - kogo czekają dobre chwile, a kto może doświadczyć smutku...

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku przeżyją cudowną jesień. Czekają je niezapomniane chwile!

Horoskop miłosny - Baran

Baran - jeśli jesteś w związku, partner uważa teraz, że narzucasz mu swój sposób myślenia i wymagasz, by widział wszystko dokładnie tak samo jak ty. Zanim z oburzeniem zaprzeczysz, zastanów się, czy na pewno jesteś bez winy. Nie idź w zaparte, przeproś.

Horoskop miłosny - Byk

Byk - nie przyznawaj się do tego, że jesteś zazdrosny/a, nawet jeśli nie jesteś w stanie myśleć o niczym innym. Uciekaj od tego tematu najdalej jak się da. W przeciwnym wypadku skończy się tak, że zrobisz komuś tak intensywną scenę zazdrości, że nie będziesz później wiedział/a, jak masz się z tego wytłumaczyć.

Horoskop miłosny - Bliźnięta

Bliźnięta - napięcie seksualne pomiędzy tobą a Lwem ciągle narasta i zaczynasz powoli rozmyślać, czy by nie zaryzykować rzucenia się na głęboką wodę. Lew jest jeszcze myślami gdzie indziej, ale nie zniechęcaj się. Możesz teraz opracować strategię uwodzenia. Wszyscy wiemy, jak lubisz ją mieć.

Horoskop miłosny - Rak

Rak - w twoim otoczeniu jest ktoś, kto zachowuje się wobec ciebie fałszywie. Co gorsza, od dawna to podejrzewasz, ale przymykasz na to oko. Najwyższy czas się wreszcie zbuntować i pokazać, że nie wolno traktować cię w taki sposób. Dopóki tego nie zrobisz, ten ktoś będzie wierzył, że może sobie pozwolić na wszystko.

Horoskop miłosny - Lew

Lew - cokolwiek się stanie, uczyń ten miesiąc miesiącem miłości do siebie. Nie dlatego, że będziesz teraz sam/a. Dlatego, że w tym roku stanowczo za dużo już oddałeś/aś. Listopad powinien być czasem przyjmowania, rozpieszczania się i odpuszczania sobie. Przypomnij sobie, jak wyraża się u ciebie miłość własna. Im więcej jej sobie dasz, tym silniej zadziała twój wewnętrzny magnes.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop miłosny - Panna

Panna - możliwy powrót dawnego adoratora, a może nawet adoratorów. Masz szansę na nowo ustalić zasady panujące w twoich relacjach. Wyznacz granice jeszcze raz. Sprawdź, czy ludzie, którzy chcą wrócić do twojego życia, potrafią się dopasować do tej nowej sytuacji.

Horoskop miłosny - Waga

Waga - od ciebie zależy, czy jakaś historia pisze się dalej, czy nie. To ty wybierasz, co postawić na końcu zdania. To była kropka, przecinek, wielokropek, wykrzyknik...? A może to jednak było pytanie? A ta relacja - to opowiadanie, powieść, wiersz? Opowiedz sobie tę historię jeszcze raz. I wtedy zdecyduj.

Horoskop miłosny - Skorpion

Skorpion - co dominuje w twojej duszy? Wdzięczność za to, co już masz, czy strach przed tym, co możesz utracić? To powinno być dla ciebie w tym miesiącu najważniejsze pytanie. Od tego, jak na nie odpowiadasz, zależy to, co cię teraz spotka.

Horoskop miłosny - Strzelec

Strzelec - w tym miesiącu uda ci się uzdrowić głębokie rany z przeszłości. Wrócą dawne wspomnienia i początkowo będzie ci ciężko, ale z czasem poczujesz, jak odzyskujesz siły i dostrzegasz w sobie nowe moce. Przyciągniesz tym adoratorów, jednak ich nie przyjmuj. Zaczekaj, aż będziesz gotowy/a na coś nowego.

Horoskop miłosny - Koziorożec

Koziorożec - nie bądź złośliwy/a wobec ukochanej osoby, tylko dlatego, że ostatnio jesteś w trochę gorszym nastroju. To żadne usprawiedliwienie. Uważaj, żeby nie uderzyć w najczulszy punkt. Na koniec najbardziej zaboli to... ciebie.

Horoskop miłosny - Wodnik

Wodnik - czego tak naprawdę szukasz? Dopóki nie odpowiesz sobie na to pytanie, cały czas będziesz się miotać. Raz zmierzasz tu, raz tam... I ciągle się tylko wycofujesz. Daj sobie trochę czasu na zastanowienie się w samotności. Wtedy przyjdzie odpowiedź.

Horoskop miłosny - Ryby

Ryby - przez cały miesiąc będą was zżerać wątpliwości na temat najważniejszej relacji w waszym życiu. Nie macie pewności, czy możecie komuś zaufać? Słuchajcie tego, co podpowiadają wasze przeczucia. Nie dajcie sobą manipulować.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!