Zamknij

"Dzisiaj przeznaczenie rozsypało na naszej drodze dużo znaków". Ważne słowa jasnowidzki Aidy

08.03.2022 09:33

W niepewnych czasach wypatrujemy wskazówek i przepowiedni o wiele uważniej niż zwykle. Najsłynniejsza polska jasnowidzka pomaga ludziom, wyjaśniając ich znaczenie. Treść jej najnowszej wizji daje do myślenia.

Przepowiednia Aidy na 2022 rok
fot. Shutterstock

Przepowiednia Aidy na 2022 rok mówi o Roku Korytarza - czasie przejścia, w którym każdy będzie szukał dla siebie odpowiednich drzwi. Zanim jednak mu się to uda, wiele czasu spędzi w drodze. Jasnowidzka podpowiada, jak się na niej nie zgubić. W ostatnich dniach przekazała ważne słowa. 

Zobacz także: Aida Kosojan-Przybysz miała nową wizję. To czeka nas w Roku Korytarza

Rady Aidy Kosojan-Przybysz na 2022 rok

Aida opowiedziała o swojej wizji w listopadzie ubiegłego roku. Stwierdziła wtedy, że każdy człowiek zacznie kroczyć korytarzami, które ukażą się w jego wyobraźni. W poszukiwaniu miejsca dla siebie trafi tam do przestrzeni, z których zapragnie szybko się wycofać, ale natknie się również na życzliwych i wspierających ludzi. Choć początkowo będzie miał wrażenie, że znajduje się w labiryncie, z biegiem czasu odkryje, że nie tylko istnieją gdzieś na świecie drzwi przeznaczone specjalnie dla niego, lecz także od dawna posiada klucz, którym może je otworzyć.

Jasnowidzka zaznaczyła wtedy, że w lutym 2022 roku duże znaczenie będą mieli dla nas sąsiedzi. Według niej należy zainteresować się ich sprawami i udzielić pomocy, bo dzięki temu zyskamy lojalnych przyjaciół. Nietrudno nie zauważyć zbieżności pomiędzy jej słowami a tym, co wydarzyło się w ostatnich tygodniach na terenie naszego kraju. Dlatego warto po raz kolejny przeczytać uważnie dalszą część jej przepowiedni:

Na pewno kluczem nie powinien być w 2022 roku strach, który wykolei cię z właściwej trasy. Wtedy możesz utknąć w labiryncie własnej wyobraźni. To niebezpieczne, bo rzeczywistość i prawdę zostawisz za zamkniętymi drzwiami - powiedziała Aida.

W ostatnich dniach wizjonerka często powraca do tego tematu i tłumaczy, że lęk w czasie wojny jest najgorszym doradcą. Skąd więc mamy czerpać wiedzę na temat rzeczywistości? Aida przekazała właśnie kolejną wskazówkę.

Jak czytać znaki od przeznaczenia? Nowa wizja Aidy

Jasnowidzka twierdzi, że w najbliższym czasie powinniśmy dbać o swoją świadomość. Zamiast uciekać do świata wyobraźni i fantazjować na temat przyszłości albo ślepo podążać za cudzymi słowami musimy mieć oczy szeroko otwarte. Aida wyjaśniła, że prawda jest nam dostępna i sami możemy dowiedzieć się tego, czego potrzebujemy, ale pod warunkiem, że będziemy kroczyć przed siebie z uwagą i czujnym spojrzeniem. Oto jej najnowsza rada:

Patrz przed siebie.
Oczy są oknami duszy,
to one pokazują ci drogę, która ścieli pod twoimi nogami.
To oczy budzą w tobie uczucia.
To one mówią o stanie twojej duszy,
to one mówią o tym, że kochasz, cierpisz, masz nadzieję, że szukasz…
Spojrzeniem budzisz uczucia w drugim człowieku.
Spojrzeniem wyrażasz siebie, zmieniasz świat.
Idź spokojnym, pewnym krokiem.
Nie oglądaj się za siebie.
Nie biegnij, patrz pod nogi. Dzisiaj przeznaczenie rozsypało na naszej drodze dużo znaków - napisała.

Aida dwa razy podkreśliła w swojej wypowiedzi, by nie spoglądać wstecz. Nie znajdziemy więc wskazówek w przeszłości, lecz w chwili obecnej. Warto więc zadać sobie pytanie: "Co powinienem zauważyć tu i teraz?". Odpowiedź pomoże nam zrozumieć, w jakim kierunku mamy teraz podążać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?