Zamknij

Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

19.10.2022 13:42

Aida Kosojan-Przybysz od początku roku dzieli się swoimi wizjami na temat przyszłości. Czy można powiedzieć, że się sprawdziły? Przekonajcie się sami.

Aida Kosojan-Przybysz
fot. Instagram: @aida_kosojan_przybysz_official

Najsłynniejsza polska jasnowidzka, Aida Kosojan-Przybysz, zyskała w tym roku rzeszę zwolenników. Czy jej przepowiednie mają w sobie choć trochę prawdy? Jak się okazuje, były zaskakująco trafne. Warto przypomnieć sobie ich treść.

Zobacz także: Słynna jasnowidzka twierdzi, że te słowa mogą doprowadzić nas do rozpaczy. "Burza emocji"

Czy przepowiednie Aidy się spełniają? Sprawdź, co jasnowidzka mówiła o 2022 roku

Aida ma naturalny dar jasnowidzenia. Zyskała popularność w Polsce dzięki sprawdzającym się przepowiedniom. W 2019 roku zapowiadała nadejście Roku Maski i twierdziła, że to "ostatni rok takiego świata, jaki znamy". W 2020 roku rozpoczęła się pandemia. Wówczas wizjonerka sugerowała, że kolejny rok będzie Rokiem Miecza. Ludzie mieli zacząć wychodzić na ulice, walczyć o swoje prawa i twardo obstawać przy wszystkim, w co wierzą. Ta przepowiednia również się sprawdziła.

Przepowiednia Aidy na 2022 rok dotyczyła Roku Korytarza. Czy możemy uznać, że była prawdziwa? Teraz każdy sam może to ocenić.

Najważniejsze wizje Aidy na 2022 rok

Aida Kosojan-Przybysz regularnie dzieli się swoimi wizjami na instagramowym profilu. Dzięki temu, że jest w stanie wyczuć energię danego czasu, może przekazywać ludziom wskazówki na temat tego, z jakimi problemami przyjdzie im się zmierzyć w najbliższych dniach. Jakie tematy w 2022 roku poruszała najczęściej? Oto 5 najważniejszych wizji Aidy:

1. Rok Korytarza

Jasnowidzka zapowiadała, że w 2022 roku każdy człowiek będzie wędrował przez korytarz i poszukiwał dla siebie właściwych drzwi. Wszystkie tegoroczne zmagania miały dostarczać nam wskazówek i skierować tam, gdzie jest nasze przeznaczenie. Dla większości z nas 2022 rok miał być czasem przejścia, ale umożliwić też znalezienie własnego miejsca w świecie.

To czas, w którym będziemy podejmować ważne decyzje, moment przejścia ze starego do nowego świata, zmiany pracy, partnera czy też kraju zamieszkania. To czas przemiany wewnętrznej. Wchodząc w korytarz, zastanawiamy się, dokąd nas doprowadzi. Dla niektórych może być wyjątkowo kręty. Są drzwi właściwe i te, które kuszą. Musimy widzieć, słyszeć i dokonywać racjonalnych wyborów - twierdziła Aida.

2. Strach jako źródło cierpienia

Wizjonerka wielokrotnie ostrzegała w tym roku przed obawami, które mogą okazać się dla nas paraliżujące. Twierdziła, że naszym największym wrogiem jest lęk - powinniśmy nieustannie z nim walczyć.

Strach jest mieczem, który odcina nas od rzeczywistości, od samych siebie. Strach budzi czarną wyobraźnię i dekoncentruje umysł. Nie daj myślom płynąć z jego prądem - napisała Aida na swoim profilu.

Według jasnowidzki w Roku Korytarza największym problemem miały być nasze emocje związane z przykrymi doświadczeniami. Uczucie straty lub porażki mogło powodować, że traciliśmy kontrolę nad swoim życiem. Zaczynaliśmy obawiać się o swoją przyszłość.

Strach wykolei cię z właściwej trasy. Wtedy możesz utknąć w labiryncie własnej wyobraźni. To niebezpieczne, bo rzeczywistość i prawdę zostawisz za zamkniętymi drzwiami - twierdziła Aida.

3. Potrzeba bliskości

Jasnowidzka od początku roku powtarzała, że tendencja do poddawania się lękom stała się powszechna wśród ludzi. Wynikało to z tego, że doświadczenia z 2020 roku sprawiły, że każdemu z nas brakowało bliskich kontaktów z innymi:

Zaczęliśmy żyć w taki sposób, w jaki nie żyliśmy wcześniej - ograniczeni. Postawione są płoty emocjonalne, psychiczne, duchowe, fizyczne. Ludzie się boją. Strach żyć, strach zachorować. Kiedyś człowiek się witał, przytulał. Przytulenie to była taka energia mocy. A teraz człowiek się boi dotknąć, boi się podejść. Zatraciliśmy przez tę pandemię bliskość, której bardzo potrzebujemy - wyjaśniła jasnowidzka.

Jej zdaniem w tym roku dostaliśmy szansę odbudowania więzi z innymi. Możemy to zrobić poprzez dobre słowo albo okazanie wsparcia. Jak twierdzi Aida, w 2022 roku powinniśmy traktować wszystkich ludzi jak swoich sąsiadów i dbać o nawiązywanie kontaktów z nimi.

4. Wzajemna pomoc gwarantem sukcesu

Według wizjonerki 2022 rok jest czasem, w którym mamy okazję odkryć, kto jest naszym prawdziwym przyjacielem. Niektóre relacje muszą się już zakończyć, ale jednocześnie zyskamy pewność co do tego, na kogo naprawdę możemy liczyć. Ważne, abyśmy sami umieli wyjść z inicjatywą:

Pomagając innym, poznajesz siebie. Dopiero niosąc innych na swoich ramionach zdajesz sobie sprawę, jaką masz siłę. Dopiero wtedy uświadamiasz sobie, ile nagromadzonego dobra leży na półkach w spiżarce twojej duszy - napisała Aida.

Jasnowidzka niejednokrotnie wskazywała jednak na to, że powinniśmy wypracować w sobie umiejętność odpuszczania - w tym roku bowiem przyszedł czas, abyśmy raz na zawsze pożegnali się z pewnymi osobami.

Czasami lepiej wyjść z pustymi rękoma, poczuć się lekkim, wolnym, zamiast tkwić w toksycznej relacji. Dzisiaj jest dobry dzień na zamknięcie drzwi i odcięcie się od osób, które tylko obiecują i nie wywiązują się ze swoich obietnic. Podaj sobie rękę, odpuść żal i idź do przodu. Nawiguj sercem - radziła.

5. Cierpliwość jako wewnętrzna siła

Jasnowidzka często wskazywała również na to, że w 2022 roku wiele naszych pragnień nie spełni się od razu. Przyjdzie nam też pogodzić się z wieloma rozczarowaniami. Wyjaśniała, że nie warto dobijać się tam, gdzie drzwi są zamknięte - nie czeka nas tam nic dobrego. Zamiast działać pod presją, powinniśmy zachować spokój i uważnie rozglądać się za odpowiednią drogą dla siebie.

Nie wymuszaj na sobie działań, które cię bolą. Świadomość i troska o siebie powinny wygrać z ambicją. Oczekiwania innych, strach, kompleksy czy próba udowodnienia komuś swojej racji mogą cię dużo kosztować - sugerowała jasnowidzka.

Zdaniem Aidy w tym roku każdy z nas powinien wiedzieć, że dzięki cierpliwości ma szansę osiągnąć sukces:

Uzbroić się w cierpliwość to wygrać walkę z przeciwnościami losu. Cierpliwość jest niewidzialną siłą rozłożoną w czasie, jest drogą od ziarna do plonu, jest kroplą, która drąży skałę. Bądź cierpliwy. Brak cierpliwości rodzi cierpienie. Idąc na piechotę do szczęścia, otwórz oczy, podziwiaj świat. Celebruj samą podróż do celu - napisała.

Rady jasnowidzki mają uniwersalny wymiar - możemy zastosować się do nich zawsze. Zawierają w sobie mądrości, które pomogą nam w codziennym życiu. Wielu ludzi uważa jednak, że Aida w naturalny sposób przeczuwa, jakie spotkają nas trudności i w jaki sposób możemy je pokonać.

Zgadzacie się z jej wskazówkami?

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?