Zamknij

Tak przyciągniesz pieniądze w czasie inflacji. Ten magiczny sposób stosowano przez wieki

04.11.2022 14:17

Rytuały na przyciąganie pieniędzy były kiedyś niezwykle popularne. Uważano, że naprawdę pomagają w zdobyciu bogactwa. Czy wiecie, że do jednego z nich wykorzystywano... sól?

Sól
fot. Shutterstock

Chcesz przestać się martwić o pieniądze? Marzysz o bogactwie? Jest pewien magiczny rytuał, z którego możesz skorzystać. Stosowały go nasze babcie.

Zobacz także: Imię, które nosimy, ma wpływ na nasze życie. Wypowiedziała się o tym słynna jasnowidzka

Tak przyciągniesz pieniądze w czasie inflacji. Ten magiczny sposób stosowano przez wieki

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób odczuwa niepokój związany ze swoją sytuacją materialną. Obawiamy się o przyszłość, pozycję zawodową i niespłacone kredyty. Wysoka inflacja sprawia, że na wiele rzeczy już nas po prostu nie stać, choć chcielibyśmy wieść jakościowe życie. Jak możemy to zmienić? Istnieją pewne magiczne praktyki, które pozwolą nam przyciągnąć pieniądze do swojego życia.

Rytuał na przyciąganie bogactwa jest znany w Polsce od wieków. Kiedyś stosowali go nasi przodkowie. Aby go wykonać, potrzebujemy jedynie soli.

Rytuały na przyciąganie pieniędzy

Przez wieki uważano sól za magiczną przyprawę. Była wykorzystywana w wielu obrzędach, a nasze babcie twierdziły, że jest niezbędna w każdym domu. Nie używano jej tylko do gotowania.

Przez wieki sądzono, że sól zapewnia ludziom dobrobyt. Do dziś wita się nią nowożeńców, by nigdy nie narzekali na brak pieniędzy. Sól oczyszcza również dom ze złych energii i zapobiega kłótniom - pod warunkiem, że nie rozsypiemy jej przez przypadek (wtedy wykazuje odwrotne działanie). Według naszych przodków można było też wykorzystać sól do tego, by się wzbogacić. Uważano, że przyciąga pieniądze. Co należy zrobić, by pomogła nam je uzyskać? Oto sposoby:

1. Rozsypanie soli przed drzwiami wejściowymi

Dawniej uważano, że rozsypanie soli przed drzwiami do domu chroni przed kradzieżą i sprowadza bogactwo. Dzięki temu pieniądze mogą łatwiej trafić do naszej rodziny. Wytwarzamy w ten sposób dobrą energię, która zaprasza majątek i daje mu znać, że w naszym domu może się rozgościć. Jest to bowiem bezpieczna przestrzeń.

2. Umieszczanie soli w kątach pomieszczeń

Jeśli chcemy, by pieniądze zostały z nami na długo, warto trzymać sól w wielu miejscach w domu. To sprawi, że się rozmnożą, a my zyskamy oszczędności. Z tego rytuału powinny skorzystać szczególnie osoby, które mają zaciągnięte pożyczki. Rytuał pomoże im spłacić wszystkie raty.

3. Noszenie woreczka z solą w portfelu

Przez wiele stuleci wykorzystywano jeszcze jeden sposób na zdobycie pieniędzy. Korzystali z niego handlarze w nadmorskich portach. Potem, gdy wieść się rozniosła, stosowano tę metodę na całym świecie. Jeśli zaczniemy nosić przy sobie woreczek z solą, pieniądze będą za nami podążać. Dzięki temu możemy zdobyć wymarzoną pracę albo niespodziewanie sporo zarobić.

Wypróbujecie te sposoby?

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?