Zamknij

Biblijna przepowiednia o 2022 roku już zaczęła się sprawdzać. To powinno nas zaniepokoić

26.10.2021 13:56
Przepowiednia na 2022 rok
fot. Shutterstock

Nadejście Mesjasza czy kataklizm? Przepowiednia z Biblii na 2022 rok zawiera w sobie tajemnicze proroctwo. Zastanawiające jest to, że w pewnym stopniu pokrywa się ono z wizją Nostradamusa...

Przepowiednia Nostradamusa na 2022 rok zawiera w sobie przestrogę dotyczącą skutków zderzenia dwóch gwiazd. W Biblii pojawił się podobny zapis, a komentarz do niego jest niezwykle zagadkowy. Czy mamy powody do obaw?

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Przepowiednia biblijna na 2022 rok - co nas czeka?

Proroctwa na 2022 rok często zawierają w sobie przekazy, które trudno zinterpretować. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy potwierdza je nauka - astronomowie twierdzą, że w przyszłym roku dojdzie do zderzenia dwóch gwiazd na niebie, wskutek czego połączą się one w jedną. Zjawisko to zostało nazwane Boom Star. Przewidział je Nostradamus, ale - jak się okazuje - wspomina o nim również Biblia.

Według rabina Josefa Bergera cały świat powinien się przygotować na nadejście Mesjasza, bowiem pojawi się on na Ziemi wraz z narodzinami nowej, potężnej gwiazdy. Powołuje się na proroctwo zawarte w Księdze Liczb:

Widzę go, lecz jeszcze nie teraz, dostrzegam go, ale nie z bliska: wschodzi Gwiazda z Jakuba, a z Izraela podnosi się berło. Ono to zmiażdży skronie Moabu, a także czaszki wszystkich synów Seta.

Przepowiednie na 2022 rok - ryzyko klęsk żywiołowych

Interpretatorzy przepowiedni, wróżbici i prorocy są zgodni - rok 2022 przysporzy nam wielu zmartwień, a powodem będą postępujące zmiany klimatyczne. We wszystkich przepowiedniach możemy przeczytać o katastrofach naturalnych, które w najbliższych miesiącach mają być związane przede wszystkim z żywiołem ognia. Zapowiadane jest przebudzenie wulkanów, a także pożary i susze. Według Nostradamusa apogeum tych zjawisk ma nastąpić właśnie po zderzeniu dwóch gwiazd. Obawiacie się tego?

Zobacz także: Czy wiesz, że podczas pełni Księżyca nie powinno się ćwiczyć jogi? Istnieje ważny powód