Zamknij

Oto najsłynniejsza polska jasnowidzka. Jest piękną i utalentowaną kobietą

01.12.2021 14:37
Aida
fot. Mateusz Jagielski/DDTVN/East News

O Aidzie zrobiło się głośno za sprawą jej wystąpienia w "Dzień Dobry TVN". Podzieliła się tam swoją przepowiednią na nadchodzący 2022 rok. Wzbudziła ona ogromne zainteresowanie odbiorców. Kim jest kobieta, która przekazała wizję? Czyżby w Polsce ujawniła się pierwsza jasnowidząca?

Przepowiednie na 2022 rok wzbudzają ogromne emocje. Szukamy w nich odpowiedzi na pytanie o to, co nas czeka w nadchodzących miesiącach. W tych niepewnych czasach wielu Polaków liczy na to, że dzięki wizjom i proroctwom uda nam się uzyskać cenne rady i wskazówki. Większość z nich była jak dotąd ogłaszana przez mężczyzn. Jasnowidzka Aida jako pierwsza kobieta w kraju zaczęła dzielić się swoimi przeczuciami. Natychmiast wzbudziła powszechną sympatię pośród odbiorców. Jaki jest jej sekret?

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Aida - jasnowidzka z Gruzji

Aida Kosojan-Przybysz urodziła się w Batumi. Ormianka zamieszkała w Polsce, bo zakochała się w Polaku. Od 30 lat żyje w szczęśliwym związku, którego owocem są piękne córki. Podobnie jak ich mama, one również odziedziczyły dar jasnowidzenia. Jak się bowiem okazuje, w rodzinie Aidy jest to umiejętność przekazywana z pokolenia na pokolenie.

To jest taki miks, zbiór puzzli rodzinnych, które budują, rysują każdego z nas. Mnie narysowano w ten sposób trochę bardziej mistyczny, można powiedzieć. Od pokoleń wiemy, że widzimy więcej, czujemy więcej i przekazujemy. Nie jesteśmy tylko od razu tego świadomi - powiedziała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Na czym polega ten niezwykły dar? Jak wyjaśniła wizjonerka, przychodzą do niej obrazy, które wyświetlają się w jej wyobraźni niczym filmy. Aida przez długi czas nie zdawała sobie sprawy z tego, że jest jasnowidzką. Wydawało jej się, że wszyscy ludzie mają podobne doświadczenia. Do dziś często nie jest w stanie wyjaśnić swoich wizji, choć wszystkie po pewnym czasie się sprawdzają.

To są wizje, to jest wyobraźnia. Dotykam bezpośrednio losu danego człowieka albo globalnego problemu. Jak był rok 2020, to przepowiedziałam na łamach gazet, że będzie Rok Maski. Jak mnie zapytano, dlaczego maska, powiedziałam, że nie wiem, ale widzę maski - przyznała. 

O roku 2022 roku Aida powiedziała, że ma być Rokiem Korytarza. Jej wizja brzmi dość tajemniczo, ale zawiera w sobie pewną cenną radę. To właśnie dzięki niej Aida wzbudziła powszechną sympatię pośród ludzi. Poznajcie przepowiednię Aidy na 2022 rok.

Przepowiednia Aidy na 2022 rok

W Roku Korytarza wielu z nas będzie miało wrażenie, że kroczy przez korytarz poszukując odpowiednich drzwi. Co jednak ciekawe, wcale nie będziemy musieli dobierać do nich klucza. Aida twierdzi, że wszyscy już posiadamy taki, który jest odpowiedni.

Widząca nieustannie podkreśla coś, o czym inni prorocy nie wspominają zbyt często. Według Aidy każdy z nas jest odpowiedzialny za to, jak kształtuje swoją rzeczywistość. Nasza przyszłość zależy w dużej mierze od tego, jakie przyjmiemy nastawienie. W swojej wizji na 2022 rok jasnowidzka radziła też, by traktować innych ludzi jak swoich sąsiadów - oferować im wsparcie i życzliwość. Dzięki temu nigdy nie będziemy sami.

Rada Aidy przypadła wielu Polakom do gustu. Wielu z nich zgadza się z jej słowami. Są zmęczeni zamartwianiem się o przyszłość i nieustannym odczuwaniem strachu. Jasnowidzka przypomina, że jeśli ludzie traktują się nawzajem dobrze, mogą przetrwać nawet w najtrudniejszych czasach. Też tak uważacie?

Zobacz także: Czy wiesz, że podczas pełni Księżyca nie powinno się ćwiczyć jogi? Istnieje ważny powód