Zamknij

Aida Kosojan-Przybysz miała nową wizję. To czeka nas w Roku Korytarza

07.03.2022 09:32

Najsłynniejsza polska jasnowidzka już kilka tygodni temu przepowiadała, że zbliża się czas globalnych zmian. Jej słowa zaczęły się sprawdzać, więc wiele osób z niecierpliwością czeka na kolejne wskazówki Aidy. Właśnie przekazała na swoim Instagramie kolejną wizję.

Przepowiednia na 2022 rok
fot. Shutterstock

Przepowiednia Aidy na 2022 rok wzbudziła wiele emocji, jednak nie wszyscy wiedzieli, jak powinni zinterpretować jej słowa. Wizjonerka często publikuje więc na swoim instagramowym profilu rady, które mogą okazać się przydatne w naszym codziennym życiu.

Jako jedyna jasnowidzka w Polsce wyjaśnia, jak radzić sobie z trudnościami albo zwiększyć swoje szanse na zdobycie szczęścia. Jej ostatnia wskazówka może się okazać jedną z najważniejszych, jakimi podzieliła się w 2022 roku.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Aida Kosojan-Przybysz miała nową wizję. To czeka nas w Roku Korytarza

Aida zasłynęła w Polsce niezwykle trafnymi wizjami dotyczącymi kolejnych lat. Nazywała je w określony sposób, po czym okazywało się, że jej przepowiednia była zgodna z rzeczywistością. Przed rozpoczęciem pandemii jasnowidzka mówiła np. o Roku Maski.

Odkąd więc ogłosiła, że nadchodzące miesiące zasługują na miano Roku Korytarza, wiele osób zastanawia się nad tym, jak należy to rozumieć. Według wizjonerki każdy z nas będzie w tym roku wędrował korytarzami i szukał dla siebie odpowiednich drzwi. To symboliczna wykładnia życiowej drogi, momentu przejścia, w którym podejmujemy decyzje na temat swojej przeszłości i przyszłości, próbując jednocześnie odnaleźć się w "tu i teraz".

Co ważne, wiele będzie w tym roku zależało od naszych relacji z sąsiadami. To oni mogą nam pomóc. Jeśli my także będziemy umieli okazać im wsparcie i zrozumienie, stworzymy prawdziwą wspólnotę. Wydarzenia na świecie szybko pokazały, że dotyczy to zarówno ludzi w naszym bliskim otoczeniu, jak i mieszkańców innych krajów. Aida przekazała właśnie nową wizję, która dotyczy podróży.

Jasnowidzka Aida przekazała radę na 2022 rok

Zanim każdy z nas znajdzie swoje drzwi, będziemy błądzić. Niektórzy poczują się zmuszeni do dalszych wędrówek. Możemy w tym roku otrzymać gościnę, zaprosić do siebie innych albo znaleźć dom. Jednak bardzo istotne jest także to, w jaki sposób zachowujemy się w drodze.

Najnowsza wizja Aidy dotyczy Dnia Pasażera. Oznacza, że w najbliższym czasie każdy będzie musiał postawić się w tej roli i zadać sobie pytanie o to, dokąd zmierza. Aby zrozumieć, co dzieje się w naszym życiu, powinniśmy przyjrzeć się temu, kto podróżuje razem z nami i czy mamy świadomość tego, jaki jest cel podróży.

Zastanów się, dokąd jedziesz?
Kto siedzi obok ciebie?
Kto trzyma kierownicę: czy na pewno ty?
Kogo zabierasz w podróż zwaną życiem?
A może to ty jesteś pasażerem i powinieneś wysiąść na przystanku, który poczujesz sercem?
Jeżeli czujesz się zagubiony, zatopiony w lękach, to miłości przekaż kierownicę.
Dla niej nigdy nie będziesz pasażerem na gapę. A tym, którzy wysiadają po drodze, życz szczęścia - napisała Aida.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?