Zamknij

9 Denarów - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota 9 Denarów?

29.10.2020
Aktualizacja: 29.10.2020 14:19

9 Denarów w tarocie to karta "szczęśliwego singla". Przeczytaj, co chce ci przekazać!

karta tarota 9 Denarów
fot. Shutterstock

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota 9 Denarów?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: 9 Denarów. Znaczenie i interpretacja

Karta tarota 9 Denarów w ogólnym znaczeniu przedstawia sytuację, w której człowiek potrafi cieszyć się życiem będąc zupełnie sam. Karta symbolizuje pełną niezależność, zarówno finansową, jak i w sferze ducha. To pomyślność, doświadczanie obfitości Wszechświata - biorące się stąd, że osoba będąca w energii tej karty potrafi docenić to, co ją otacza. Nie potrzebuje nikogo ani niczego, aby była spełniona. Rozgląda się wokół i widzi zachwycający świat, który w odpowiedzi na to obdarza ją tym, co najlepsze. 9 Denarów jest całkowitym przeciwieństwem narzekania i użalania się nad sobą.

Karta tarota 9 Denarów - co oznacza w miłości?

9 Denarów symbolizuje siłę duchową płynącą z samotności, zachowania wolności z wyboru. Osoba, która nie jest w związku, ale zamiast rozpaczać z tego powodu, cieszy się wszystkim, co ją spotyka i uważa czas spędzony tylko ze sobą za cenny, przyciąga do siebie innych niemal jak magnes. Karta czasami wskazuje na to, że spodobaliśmy się komuś dlatego, że nie jesteśmy zdesperowani. Kiedy jednak zaczniemy się zachowywać w podobny sposób, stracimy jego/jej zainteresowanie.

Karta tarota 9 Denarów jako rada

Ciesz się tym, co masz. Odkryjesz wtedy, że dobra w twoim życiu się mnożą. Zauważ, że twoje myśli się urzeczywistniają i jeśli nie potrafisz się cieszyć tym, co cię spotyka, czekają cię same przykre zdarzenia. Kiedy natomiast obserwujesz świat z zachwytem, sam/a jesteś dla niego zachwycający/a. Spodziewaj się pieniędzy, miłości i dobrego zdrowia, a wtedy je dostaniesz. Nie dopuszczaj do siebie zwątpienia.

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

loader
Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

Który z tych zespołów lubisz najbardziej?