Zamknij

8 przesłań Aidy na początek 2022 roku. Jasnowidzka podpowiada, jak dobrze go rozpocząć

11.01.2022 09:17
Aida 2022
fot. Shutterstock

Najsłynniejsza polska wizjonerka podzieliła się wskazówkami na styczeń 2022 roku. Co powinniśmy zrobić, by osiągnąć szczęście? Oto 8 rad od Aidy.

Przepowiednia Aidy na 2022 rok dotyczy Roku Korytarza. Wizjonerka przekazała, że podczas nadchodzących 12 miesięcy każdy z nas będzie błądził korytarzem w poszukiwaniu odpowiednich dla siebie drzwi. Będzie to czas przejściowy, okres ważnych poszukiwań. Dlatego rady przekazane przez Aidę są szczególnie cenne. Na swoim profilu na Instagramie zebrała już ponad 16 tys. fanów, którzy pragną skorzystać z jej wskazówek.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

8 przesłań Aidy na 2022 rok

Aida jest autorką programu "Potęga obfitości". To 30-godzinny kurs, na którym uczy, jak przyciągnąć do swojego życia miłość, zdrowie i pieniądze. Liczba jego uczestników jest ograniczona, a miejsca szybko się wyprzedają, więc jasnowidzka postanowiła dzielić się swoją wiedzą także na swoim instagramowym profilu. Dzięki temu wszyscy jej sympatycy mogą w pewnym stopniu skorzystać z jej wiedzy.

Od niedawna prowadzi tam cykl o nazwie "Kalendarz mocy". Przekazuje w nim rady na wybrane dni, wykorzystując swoją wiedzę z numerologii i psychologii, a także dar jasnowidzenia. Jej wskazówki są na tyle uniwersalne, że warto je stosować o wiele częściej. W dniu 8 stycznia przekazała 8 przesłań na początek 2022 roku. Są one warte uwagi.

Jasnowidzka podpowiada, jak dobrze rozpocząć rok

Wskazówki Aidy cieszą się ogromną popularnością, bo w przeciwieństwie do rad wielu innych wizjonerów są proste i zrozumiałe. Najważniejszy przekaz jasnowidzki sprowadza się do tego, że największą wartością w życiu jest miłość i to ona pomaga pokonać wszelkie przeszkody. Oto jej rady na początek 2022 roku:

1. Bądź sobą.
2. Daj sobie miłość.
3. Wyjdź z toksycznej relacji.
4. Miej nadzieję.
5. Odpuść żal.
6. Znajdź cel.
7. Idź do przodu.
8. Kochaj.

Choć powyższe rady wydają się oczywiste, warto się zastanowić, czy rzeczywiście spełniamy je w swoim życiu. Jeśli tkwimy w toksycznej relacji, nie kochamy samych siebie, a nie umiejąc wybaczyć powstrzymujemy się przed tym, by kochać innych. Słowa Aidy mogą pomóc nam określić, w jakim punkcie życia się znajdujemy i dokąd chcemy się skierować.

Zastosujecie się do tych rad?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?