Zamknij

7 Mieczy - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota 7 Mieczy?

01.10.2020
Aktualizacja: 01.10.2020 15:24

7 Mieczy to w tarocie karta mówiąca o nieuczciwości. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

karta tarota 7 Mieczy
fot. Shutterstock

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota 7 Mieczy?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: 7 Mieczy. Znaczenie i interpretacja

W ogólnym znaczeniu karta 7 Mieczy oznacza przebiegłość, brak uczciwości. Mówi o takim postępowaniu, które porównać można do wymykania się, często powiązanego z kradzieżą. Osoba w energii 7 Mieczy wycofuje się, ucieka, stara się przemknąć niedostrzeżona. Mogła kogoś oszukać albo wykorzystać i teraz robi wszystko, co w jej mocy, by jej nie przyłapano. Z całą pewnością nie ma też ochoty na konfrontację ani współpracę. Nie zamierza niczego od siebie dać, najchętniej jeszcze trochę by podebrała komuś innemu. Pojawienie się 7 Mieczy w rozkładzie mówi też o szczególnej pomysłowości, rozwiązywaniu spraw inaczej niż jest to w utartym zwyczaju. Ale intencje osoby, która to robi, nie są najlepsze.

Karta tarota 7 Mieczy - co oznacza w miłości?

7 Mieczy w miłości bezwzględnie wskazuje na to, że nie powinniśmy obdarzać zaufaniem osoby, o którą pytamy. Oszukuje nas, zdradza lub wykorzystuje. W najlepszym wypadku jest to ktoś, kto bardzo się od nas odsuwa. Zła wróżba dla relacji, nie tylko miłosnych.

Karta tarota 7 Mieczy jako rada

Karta może zachęcać do tego, by poszukać niekonwencjonalnych rozwiązań - ale przypomina jednocześnie, że jeśli będziemy stosować je nieuczciwie, przyjdzie nam za to zapłacić. Karta pokazuje też, że w naszym bliskim otoczeniu jest ktoś, kto nas oszukuje.

loader

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

loader
Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

Który z tych zespołów lubisz najbardziej?