Zamknij

W twoim śnie pojawiły się majtki? Koniecznie sprawdź, co to oznacza!

12.01.2021
Aktualizacja: 25.08.2021 11:45

Według sennika majtki we śnie są symbolem szczęścia i pomyślności. Czasem oznaczają niezaspokojenie potrzeb seksualnych i erotycznych. Wiele zależy od kontekstu, w jakim się pojawiają. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej.

Bielizna schnąca na sznurze
fot. Shutterstock

Sen o majtkach ma wiele interpretacji w zależności od szczegółów towarzyszących głównemu motywowi. Znaczenie ma kolor bielizny i jej stan – to czy majtki są nowe, używane, czyste, czy brudne - istotnie wpływa na interpretację snu. Zmiana symboliki jest również podyktowana tym, do kogo należą majtki i kto je nosi. W przypadku tego snu niezwykle ważne jest, aby przypomnieć sobie jak najwięcej szczegółów. Jesteś ciekaw, co oznacza twój sen o majtkach? Sprawdź, co mówi o tym nasz sennik.

Sennik: majtki

Sen o majtkach występuje w wielu odsłonach. Podarte majtki sennik interpretuje jako zapowiedź nieprzyjemnego zdarzenia. Także sen o tym, że ktoś chce ściągnąć majtki z ciebie, jest ostrzeżeniem. Jakaś osoba może próbować cię skrzywdzić lub wykorzystać. Dlatego w najbliższym czasie powinieneś być bardzo ostrożny. Jeśli natomiast wkładasz w swoim śnie majtki, oczekuj pozytywnego wydarzenia. Być może spotka cię miła niespodzianka lub nadejdzie dobra wiadomość.

W senniku majtki, które dostajesz w prezencie, oznaczają kogoś, kto podstępem próbuje wkupić się w twoje łaski. Może to dotyczyć zarówno życia osobistego, jak i zawodowego. Zwróć uwagę na nowe osoby z twojego otoczenia. Podejmując różne decyzje, kieruj się zdrowym rozsądkiem, a nie emocjami.

Zobacz także: Śniła ci się bielizna? Sennik objaśnia możliwie znaczenia

Sennik: widzieć majtki

Jeśli we śnie widzisz majtki, sennik interpretuje to jako symbol uwodzenia. W twoim otoczeniu znajduje się osoba, która pragnie nawiązać z tobą romantyczną relację. Wkrótce może nadejść moment, kiedy jasno da ci to do zrozumienia. Może to nastąpić na spotkaniu towarzyskim, na które oboje zostaniecie zaproszeni. To od ciebie będzie zależało, jak rozwinie się sytuacja.

Sennik: majtki damskie

Według sennika majtki damskie nie różnią się symboliką od męskich. Dużo ważniejsze jest, jaki mają kolor i w jakiej są kondycji. Nowe majtki sennik tłumaczy jako zapowiedź dobrej wiadomości, a także poprawy kondycji. Natomiast podarte i zniszczone majtki to symbol choroby i złego samopoczucia.

Sennik: brudne majtki

Jeśli w twoim śnie pojawiają się brudne majtki, uważaj na zdrowie. Sen o brudnych majtkach stanowi bowiem zapowiedź nadchodzącej choroby. To doskonały moment, by zadbać o siebie, zwłaszcza jeśli ostatnio ciężko pracowałeś i nie miałeś czasu, żeby się tym zająć. Jeśli natomiast śnią ci się czyste majtki - interpretacja jest odwrotna – nie masz powodów do zmartwień, czeka cię dobre zdrowie i samopoczucie.

Pranie majtek we śnie to sygnał ostrzegawczy. Powinieneś uważać na fałszywe osoby, które pojawią się w twoim otoczeniu. Mogą składać ci propozycje z pozoru nie do odrzucenia, jednak zanim podejmiesz decyzję, skrupulatnie przeanalizuj wszystkie za i przeciw.

Sennik: czerwone majtki

Jeśli śnią ci się czerwone majtki, może to oznaczać, że pożądanie przejmuje nad tobą kontrolę. Poza tym taki sen odnosi się bezpośrednio do sfery seksualnej, jego metaforyczne znaczenie dotyczy również materialnej sfery życia. Zastanów się, czy przy podejmowaniu decyzji nie kierują tobą chciwość i zazdrość.

Sennik: białe majtki

Według sennika białe majtki są symbolem niewinności i niedojrzałości. Uważaj przy podejmowaniu ważnych decyzji. Jeśli ktoś, kogo nie znasz, próbuje namówić cię na ryzykowną współpracę, zastosuj zasadę ograniczonego zaufania. Sen o białych majtkach możesz potraktować jako ostrzeżenie, by nie angażować się zbyt szybko w nowe relacje czy przedsięwzięcia.

Sennik: czarne majtki

Sen o czarnych majtkach wskazuje na oddalenie się od samego siebie. Być może nie akceptujesz tego, jak wyglądasz, lub nie dopuszczasz do głosu własnych potrzeb. Takie postępowanie może rodzić głęboką frustrację, zwłaszcza gdy trwa bardzo długo. Warto zatem popracować nad tym, by to zmienić.

Sennik: majtki koronkowe

Jeśli w twoim śnie występują koronkowe majtki, jest to sygnał, żebyś uwolnił swoją fantazję erotyczną. Być może w twojej sypialni zagościła rutyna. Gdy odważysz się ją przełamać, twoje życie erotyczne nabierze rumieńców i możesz się spodziewać wielu miłosnych uniesień.

Zobacz także: Przyśniły ci się ubrania? Sprawdź, co cię czeka według sennika!