Zamknij

Śniły ci się białe buty? Sennik podpowiada: to świetny znak!

11.01.2021
Aktualizacja: 25.08.2021 12:28

Twój sen dotyczył białego obuwia? Ten kolor zapisał ci się szczególnie w pamięci? Całe szczęście! Sprawdź, jaka jest dokładna symbolika butów w kolorze bieli, jeśli pojawiły się w twoim śnie.

 

Kobieta w białych butach na wysokich obcasach
fot. Shutterstock

Sny o określonych kolorach mogą mieć specjalne znaczenie, jeśli chodzi o sztukę interpretacji marzeń sennych. Różne barwy występujące w snach naprowadzają nas na pewne tropy i pozwalają lepiej poznać samych siebie. Poza szczególnymi i konkretnymi znaczeniami symbolika kolorów w snach może mieć wiele różnych interpretacji. Sprawdź zatem, co mówi sennik o znaczeniu snów o białych butach!

Sennik: kolor biały – ogólne znaczenie

Każdy z kolorów ma przypisaną sobie wyjątkową symbolikę. Jeśli chodzi o biel, to uznaje się ją za przeciwieństwo czerni. Toteż oznacza ona akceptację, pokój, wiedzę, miłość i szeroko pojmowaną czystość. Od tej reguły są jednak wyjątki, dotyczące bieli jako barwy żałobnej w niektórych kulturach wschodnich. Mimo to – w ogólnym rozrachunku – kolor biały niesie we śnie bardzo pozytywne znaczenie.

Sennik: białe buty

Nigdy nie wolno jednak zapominać o przedmiocie, który występuje w danej barwie! Jak tłumaczy sennik, obuwie białe to swoisty symbol o ogromnej mocy i przekazie. Jako że biel to kolor doskonałości i czystości, sen o białych butach oznacza obiecujący początek. Być może nowego związku, a może nowej pracy.

Sennik: nowe białe buty

Sennik białe buty, szczególnie kiedy są nowe, każe interpretować jako zapowiedź przyjemnej relacji z osobą płci przeciwnej. Jeśli np. o nieużywanych białych butach śni młoda dziewczyna, oznacza to, że czeka ją interesująca rozmowa z młodym mężczyzną, która może przerodzić się w coś poważniejszego. Analogicznie wygląda to w przypadku, gdy śniącym jest młody chłopak. To bardzo dobry omen!  

Sennik: białe buty ślubne

W twoim marzeniu sennym pojawiły się białe buty ślubne? Sennik traktuje taki sen jako symbol o naprawdę ogromnej mocy. Mianowicie chodzi o to, że… niedługo spotkasz wybranka swojego serca, osobę, którą możesz poślubić. Jeśli jesteś już w związku, to tylko dosadne potwierdzenie, że wszystko jest na wręcz idealnej drodze. Nieczęsto sennik tak sugestywnie interpretuje dane symbole!

Sennik: za małe białe buty ślubne

Jak tłumaczy sennik, białe buty ślubne, które są za małe (lub za duże), to bardzo istotna wskazówka co do twojego życia uczuciowego. Szczególnie jeśli zamierzasz kogoś poślubić. To wewnętrzny i silny głos twojej intuicji mówiący o tym, aby raz jeszcze poważnie zastanowić się nad tym, z kim chcesz spędzić resztę swojego życia.

Zobacz także: Jakie są interpretacje snu o sukni ślubnej?

Sennik: widzieć białe buty

W sytuacji, kiedy widzisz kogoś, szczególnie kobietę, wkładającego lub już noszącego białe buty, może chodzić o sekretnego adoratora lub adoratorkę. Najprościej rzecz ujmując, masz w swoim otoczeniu kogoś, kto bardzo chętnie poszedłby z tobą na randkę. Jak mówi sennik, widzieć białe buty w marzeniu sennym to sugestia, by przestać być nieśmiałym i zamkniętym i dać miłości chociaż jedną szansę!

Sennik: białe szpilki

W przypadku snów o obuwiu niezwykle istotną rolę odgrywa nie tylko kolor butów, lecz także ich typ. Jeśli w twoim śnie białymi butami były szpilki lub buty na obcasie, oznacza to, że niedługo spełnią się twoje marzenia. Niezależnie od tego, czy dotyczą one sfery miłosnej, edukacyjnej, czy też zawodowej. Musisz jednak włożyć w to trochę wysiłku i dopomóc szczęściu.

Sennik: kupować białe buty

Jeśli natomiast uczestniczysz w zakupie białych butów, to jest to bardzo potężny symbol wskazujący na zmiany w twoim życiu. Nie sposób je jeszcze określić, ale mają one na pewno pozytywny charakter.

Jak popularnie twierdzi sennik, białe buty to zwyczajowo bardzo pozytywny symbol. Ma on w dodatku niesamowicie silne znaczenie, które często jest związane z miłością. Jeśli jednak przyśniły ci się buty np. w innym kolorze, koniecznie sprawdź, jak definiuje to sennik.

Zobacz także: Śnił ci się ślub? Koniecznie sprawdź, co to oznacza