Zamknij

Śniły Ci się karty? Koniecznie sprawdź, co oznacza ten sen!

27.12.2020
Aktualizacja: 26.08.2021 13:29
Śniły Ci się karty? Koniecznie sprawdź, co oznacza ten sen!
fot. Shutterstock

Sen o kartach pojawia się w snach równie często jak inne symbole i motywy, które mogą być interpretowane w różny sposób. Aby jak najprecyzyjniej zinterpretować sen należy zapamiętać jak najwięcej szczegółów, które się w nim pojawiają, ponieważ często motywy pojawiające się w naszych marzeniach sennych są wieloznaczne. Co dokładnie znaczy sen o kartach? Przeczytaj!

Każdy element pojawiający się w naszym śnie wpływa na jego interpretacje, tak jest i w tym przypadku. Sen o kartach możemy dokładnie zinterpretować i poznać jego znaczenie dopiero wtedy, jak przedstawimy dokładnie wszystkie elementy występujące we śnie. Same karty, które widzimy są symbolem nieostrożnych decyzji, które mogą mieć dla nas daleko idące konsekwencje. Niekiedy również oznaczają straty jakie poniesie śniący oraz są ostrzeżeniem przed gniewem. Przeczytaj dokładną interpretacje snu o kartach według naszego sennika!

 

Sennik: karty - podstawowe znaczenie

 

Karty od zawsze wiązały się z ryzykiem, podobnie jest w interpretacji pojawiających się kart we śnie. Karty we śnie symbolizują szybki zarobek i podjęcie nieprzemyślanych decyzji, a także strat finansowych dla śniącego. W przypadku snu o grze w karty najważniejsze jest to, czy ją wygraliśmy. Zwycięstwo będzie pozytywnym znakiem dotyczącym rozwiązania trapiącego nas problemu, natomiast przegrana partia jest sygnałem, że musimy uważać na wrogów lub że stracimy coś dla nas cennego. Ponadto mogą stanowić ostrzeżenie przed marnowaniem czasu. Są także oznaką bogactwa i materializmu oraz szczęścia w miłości.

 

Przeczytaj także: Śnił Ci się pokój? Koniecznie sprawdź co oznacza!

 

Sennik: grać w karty

 

Pojawiająca się gra w karty w naszych marzeniach sennych jest oznaką zbliżających się problemów, z którymi będziesz musiał się zmierzyć  oraz braku szczęścia w miłości. Jeśli w śnie widzimy osoby grające w karty, wtedy powinniśmy mieć się na baczności, gdyż ktoś będzie chciał nas oszukać.

 

Sennik: wygrać w karty

 

Jeżeli wygrywasz w grze w karty, zapowiada to, rozwiązanie Twojego problemu, z którym długo przyszło Ci się mierzyć. Niekiedy jest to ostrzeżenie lub zapowiedź przed konfliktem, jednak jego konsekwencje nie będą dla Ciebie dotkliwe.

 

Sennik: przegrać w karty

 

Przegrywanie w karty we śnie oznacza osobę, która stanie na drodze do Twojego szczęścia. To co sobie zaplanowałeś niestety nie spełni się.

 

Sennik: widzieć osoby grające w karty

 

Jeśli w śnie widzimy osoby grające w karty, ale my sami nie uczestniczymy w tej grze, wtedy powinniśmy mieć się na baczności, gdyż ktoś będzie chciał nas oszukać. Jeśli w grze uczestniczy osoba nam znana lub nasz partner powinniśmy zadać sobie pytanie o jej szczere intencje i lojalność wobec naszej osoby

 

Przeczytaj także: Sennik: list - co oznacza sen o liście? Sprawdź!

 

Sennik: gra w karty na pieniądze

 

Gdy w swoim śnie grasz w karty na pieniądze, jest to ostrzeżenie przed dużymi problemami. Gra hazardowa zwiastuje kłopoty, które same nie miną, musisz się z nimi zmierzyć, będzie do długa i trudna dla Ciebie droga.

 

Sennik: wykonywać karciane sztuczki

 

Jeśli we śnie wykonujemy karciane sztuczki, najprawdopodobniej w rzeczywistości uda nam się kogoś zaskoczyć oraz rozbawić.

 

Przeczytaj także: Sennik: wygrana. Sprawdź, co oznacza sen o wygranej!

 

Sennik: karty karo

 

Pojawiające się karty karo we śnie są zapowiedzią zdobycia przez Ciebie dużego majątku.