Zamknij

Śniło Ci się, że farbujesz włosy na blond? Koniecznie poznaj znaczenie tego snu!

23.02.2021
Aktualizacja: 19.08.2021 11:15
Śniło Ci się, że farbujesz włosy na blond? Koniecznie poznaj znaczenie tego snu!
fot. Shutterstock

Sen o farbowaniu włosów na blond sugerują seksualność i zmysłowość, wskazują również na Twoje nastawienie i aktualną sytuację życiową. Jednak aby dokładnie zinterpretować sen o farbowaniu włosów musisz zapamiętać jak najwięcej szczegółów, które mu towarzyszyły ponieważ motyw włosów jest wieloznaczny. Poznaj interpretacje snów według naszego sennika.

Widzenie włosów we śnie oznacza seksualną męskość, uwodzenie, zmysłowość, próżność i zdrowie. Wskazuje na twoje nastawienie. Jeśli twoje włosy są związane lub splątane, oznacza to niepewność i zamęt w twoim życiu. Możesz nie być w stanie myśleć trzeźwo. Poznaj znaczenie snu o włosach!

Zobacz także: Sennik: koperta. Koniecznie sprawdź, co oznacza ten sen!

Sennik: włosy - podstawowe znaczenie snu

Długie włosy we śnie reprezentują siłę i piękno. Jeśli śnisz o blond włosach oznacza to że jesteś prawdziwym i  kochającym przyjacielem dla swoich najbliższych. Brunetki symbolizują lojalność. Rude włosy w snach zwykle symbolizują zmiany w życiu śniącego. Kręcone włosy we śnie zapowiadają, że ktoś spróbuje Cię uwieść. Wypadające włosy oznacza, że będziesz musiał zadbać o siebie i nie polegać na innych. Jeśli śnisz o myciu włosów, musisz inaczej podejść do swojej sytuacji życiowej lub związku.

Sennik: blond włosy

Sen o blond bądź jasnych włosach reprezentuje Twój tok rozumowania który jest dość rozpoznawalny i zauważalny przez inne osoby.  Alternatywnie, blond włosy we śnie mogą odzwierciedlać aktualizację myśli. Świadomość, że Twoje pomysły „ożywają” i stają się rzeczywistością. Niekiedy blond włosy symbolizują plany, które niebawem się spełnią.  Blond włosy mogą odzwierciedlać pojawiające się w Tobie lęki i zakłopotanie. Musisz również uważać na zazdrość ze strony innych osób, która może pokrzyżować Twoje plany.

Sennik: farbować włosy na blond

Jeśli  we śnie farbujesz włosy na blond - jesteś zbyt poważny i musisz zacząć szukać w życiu pozytywów, a nie myśleć tylko o negatywnych aspektach. Odpręż się, odpocznij i spróbuj być bardziej wyluzowany. Spróbuj być bardziej spontaniczny i szukaj rzeczy, które cię bawią lub dają ci przyjemność, a to może prowadzić do lepszego życia dla ciebie.

Jeśli ktoś we śnie farbował blond włosy, możliwe, że nie jest z Tobą do końca szczery. Być może próbuje być kimś, kim nie jest. Zastanów się dokładnie i zwróć uwagę komu powierzasz swoje zaufanie.
Ogólnie rzecz biorąc: jeśli we śnie kobieta farbuje włosy i staje się blondynką, to w jej prawdziwym życiu jest miejsce na miłość, czułość i dobroć.  Według innych senników, farbowanie włosów we śnie sugeruje, że skupiacie się na rzeczach, na które nie macie już wpływu.

Przeczytaj również: Śniła Ci się toaleta? Koniecznie sprawdź, co oznacza ten sen!

Sennik: piękne blond włosy

Sen o pięknych blond włosach może odzwierciedlać przyjemne odczucia związane z doświadczeniem życiowym, w którym widzisz swoje marzenia lub pragnienia, które niebawem staną się rzeczywistością. Twoje plany zostaną również docenione przez przełożonego. 

Sennik: kobieta o blond włosach

Jeśli widziałeś kobietę o blond włosach we śnie, być może ostatnio uległaś nieprzyzwoitym, grzesznym i niemoralnym pokusom. Sen może być dla Ciebie ostrzeżeniem, że znajdujesz się na niebezpiecznym terytorium.

Jasne kolory z reguły oznaczają szczęście i sukces w biznesie. Pomalowane na blond włosy symbolizują sumienność i dobre intencje.

Jeśli w swoim śnie zmieniasz się z brunetki w blondynkę i bardzo podoba Ci się ta przemiana, obiecuje to spełnienie Twoich marzeń i ogólne powodzenie w życiu. Może być to zapowiedzią oszałamiającego sukcesu bądź prestiżowej wygranej, o której dawno marzyłaś. 

Zobacz także: Sennik egipski, czyli jak starożytni Egipcjanie interpretowali motywy snu

Zmiana koloru na blond oznacza również okazję do odkrywania siebie i swoich ukrytych talentów.