Zamknij

Śnił Ci się rozwód? Koniecznie sprawdź znaczenie tego snu!

04.01.2021
Aktualizacja: 26.08.2021 11:16
Śnił Ci się rozwód? Koniecznie sprawdź znaczenie tego snu!
fot. Shutterstock

Rozwód pojawia się w snach równie często jak inne symbole, które są wytworem naszej wyobraźni i towarzyszą nam przez całe życie, dlatego też chcemy znać ich znaczenie i szukamy interpretacji. Rozwód często symbolizuje spokój i harmonie w przyszłym życiu, niekiedy również może wróżyć zmiany, jednak aby go dokładnie zinterpretować, należy zapamiętać szczegóły snu. Co dokładnie znaczy sen o rozwodzie? Przeczytaj!

Sen o rozwodzie możemy dokładnie zinterpretować i poznać jego znaczenie dopiero wtedy, jak przedstawimy dokładnie wszystkie elementy występujące we śnie. Sam rozwód jest symbolem harmonii i równowagi w życiu prywatnym. Jest to wyraz trosk i zmartwień dotyczących utraty przez nas bliskiej nam osoby. Niekiedy również jest zmian, które zachodzą w psychice śniącego. Przeczytaj dokładną interpretacje snu o rozwodzie według naszego sennika!

 

Przeczytaj także: Sennik: matura. Co oznacza sen o maturze?

 

Sennik: rozwód - podstawowe znaczenie snu

 

Rozwód pojawiający się w snach, nie należy do najprzyjemniejszych marzeń sennych jednak jego ogólny symbol jest wręcz odwrotny, bowiem jeśli we śnie rozwodzisz się ze swoim współmałżonkiem oznacza to harmonię, spokój i równowagę w życiu prywatnym. Bardzo często osoby, którym śni się rozwód, mają kłopoty w małżeństwie i sen ten jest wynikiem trosk i zmartwień o swój związek, bądź mogą podejrzewać partnera o zdradę. Często taki sen wskazuje na lęk przed zakończeniem ważnej relacji miłosnej lub w sensie dosłownym oznacza koniec pewnego etapu w życiu. Jeżeli widzimy cudzy rozwód, to możemy być pewni szczęścia w miłości lub spotkania wiernej oraz lojalnej osoby. Sen może być również związany z traumą po ostatnim rozstaniu, która nadal przebywa w Twojej podświadomości.

 

Sennik: brać rozwód

 

Jeśli we śnie bierzesz rozwód jest to oznaką długiego i szczęśliwego życia u boku ukochanej osoby. Twój własny związek jest bezpieczny i szczęśliwy na przekór temu, co ujrzałeś w swoim śnie.

 

Sennik: widzieć cudzy rozwód

 

Jeśli we śnie widzisz, że ktoś bierze rozwód jest to ostrzeżenie, abyś uważał na swój własny związek ponieważ jest on zagrożony, być może pojawi się osoba w Twoim otoczeniu, która będzie chciała popsuć Twoje szczęście.Jest również przestrogą dla śniącego, aby zachował wierność w związku.

 

Zobacz także: Śniła Ci się kaczka? Koniecznie sprawdź, co oznacza ten sen!

 

Sennik: starać się o rozwód

 

Jeśli w swoim śnie starasz się wziąć rozwód oznacza to, że w rzeczywistości będziesz wiódł długie i szczęśliwe małżeństwo, które dzięki swoim wyborom zgromadzi pokaźny dorobek życia.

 

Sennik: zrezygnować z rozwodu

 

Rezygnacja z rozwodu we śnie jest przypomnieniem o tym, abyś pielęgnował swój związek. Doceń to co masz, inaczej możesz to bardzo łatwo stracić.

 

Sennik: rozwód rodziców

 

Jeśli we śnie widzisz rozwód rodziców, wróży to kłopoty finansowe i nieodpowiedzialne decyzje przez które możesz stracić dużo pieniędzy. Niekiedy jest również zapowiedzią sporu między dzieckiem a rodzicem.

 

Przeczytaj również: Sennik: rodzice. Sprawdź, co oznacza sen o rodzicach!

 

Sen o rozwodzie symbolizuje fazę przejściową, która stanowi tylko pewien etap w naszym życiu. Być może czujesz się samotny i potrzebujesz bliskości.