Zamknij

Śnił Ci się balkon? Sprawdź znaczenie tego snu!

26.12.2020
Aktualizacja: 26.08.2021 13:30

Sen o balkonie pojawia się w snach równie często jak inne symbole i motywy, które mogą być interpretowane w różny sposób. Aby jak najprecyzyjniej zinterpretować sen należy zapamiętać jak najwięcej szczegółów, które się w nim pojawiają, ponieważ często motywy pojawiające się w naszych marzeniach sennych są wieloznaczne. Co dokładnie znaczy sen o balkonie? Przeczytaj!

Śnił Ci się balkon? Sprawdź znaczenie tego snu!
fot. Shutterstock

Każdy element pojawiający się w naszym śnie wpływa na jego interpretacje, tak jest i w tym przypadku. Sen o balkonie możemy dokładnie zinterpretować i poznać jego znaczenie dopiero wtedy, jak przedstawimy dokładnie wszystkie elementy występujące we śnie. Sam balkon, który widzimy jest symbolem potrzeb seksualnych lub w kontekście erotycznym - balkon jako biust. Niekiedy również odnosi się do sfery finansowej. Pojawiający się we śnie balkon może być również zapowiedzią zbliżającej się okazji, w której będziemy mogli otworzyć się na świat. Przeczytaj dokładną interpretacje snu o balkonie według naszego sennika!

 

Sennik: balkon - podstawowe znaczenie

 

Balkon jest elementem architektonicznym budynku, który łączy jego wnętrze z otwartą przestrzenią, dlatego kojarzy się bardzo często z wolnością. Balkon jest przedstawiany jako symbol erotyczny - kobiecy biust, nierzadko jako zwiastun zdobycia partnera. Sennik interpretuję również balkon jako oczekiwanie na wielkie wydarzenie w życiu śniącego. Niekiedy sen ten wiąże się z okazjami życiowymi, które mogą być idealnym momentem na wprowadzenie pewnych zmian w sferze osobistej lub zawodowej. Masz szansę dostrzec przed sobą zupełnie nowe możliwości, które były wcześniej przez ciebie zupełnie niewidoczne. To również dla niektórych oznaka nadchodzącego szczęścia i spełnienia marzeń.

 

Przeczytaj także: Śnił Ci się pokój? Koniecznie sprawdź co oznacza!

 

Sennik: stać na balkonie

 

Sen w którym stoisz na balkonie oznacza, że w polu Twojego widzenia pojawiają się nowe okazję, to idealny czas na spełnianie swoich marzeń. Poprawi się także Twoja sytuacja materialna, jednak z tego powodu będziesz musiał zostawić za sobą przeszłość i starych znajomych, gdyż będą mieć oni zły wpływ na Twój wzrost materialny. Jeśli śnisz, że stoisz na balkonie może to niekiedy oznaczać, że chcesz mieć władzę nad innymi ludźmi znajdującymi się w Twoim otoczeniu.

 

Sennik: spadać z balkonu

 

Jeśli śnimy, że spadamy z balkonu może to być zapowiedzią choroby, wypadku lub złudnych nadziei. Nierzadko też odnosi się do marzeń śniącego, które są dla niego nierealne. Niekiedy skok z balkonu wieszczy problemy w pracy i poważne kłopoty finansowe.

 

Sennik: balkon bez poręczy

 

Jeśli w naszych snach pojawia się balkon bez poręczy, oznacza to potrzebę pomocy ze strony bliskich Ci osób. Brak poręczy, może wiązać się z Twoim życiem osobistym w którym brakuję Ci oparcia, jest symbolem Twoich obaw oraz lęków przed przyszłością.

 

Przeczytaj także: Sennik: list - co oznacza sen o liście? Sprawdź!

 

Sennik: spadający balkon

 

Sen, w którym widzisz jak balkon zrywa się i spada, to dla Ciebie sugestia, że powinieneś poszerzyć teraz swoje możliwości i horyzonty aby zyskać szczęście.

 

Przebywanie na balkonie to również dobry znak w kontekście życia prywatnego, oznacza on, że miłość śniącego zostanie odwzajemniona, to także zapowiedź poprawy pozycji społecznej.

 

Sennik: wygrana. Sprawdź, co oznacza sen o wygranej!