Zamknij

Śnią ci się ciemne chmury? Lepiej uważaj na finanse!

31.12.2020
Aktualizacja: 26.08.2021 13:24
Promienie słoneczne przebijające się przez zachmurzone niebo
fot. Shutterstock

Na jawie lubimy patrzeć w chmury. Szczególnie cieszą nas te białe, jasne, pierzaste, które zwiastują ładną pogodę. Co innego czarne, burzowe. W snach znaczenie chmur jest podobne. Sprawdź w senniku, jak zinterpretować sen o chmurach.

W naszych snach można znaleźć wiele wskazówek dotyczących przyszłości. Jednym z symboli, które potrafią wskazać, co nas czeka, są chmury. Chcesz wiedzieć, co wieszczą chmury w senniku? Przekonaj się o tym.

Sennik: chmury - znaczenie snu

Chmury najczęściej kojarzą nam się z niebem i kierują nasze myśli w stronę duchowości. Według sennika chmury we śnie mogą zawierać cenne wskazówki na temat tego, co czeka cię w przyszłości. Dla prawidłowej interpretacji takiego snu powinieneś wziąć pod uwagę jak największą liczbę detali. Sen o chmurach rozpatruj również w nawiązaniu do swojej obecnej sytuacji życiowej. Tylko tak dobrze odcyfrujesz jego znaczenie.

Chmury we śnie mogą wskazywać na to, że czujesz się postawiony w cieniu innej osoby. Zastanów się na spokojnie: czy ktoś w twoim otoczeniu cię przytłacza? Wprawia w zakłopotanie lub kompleksy? Jeśli to ktoś, z kim nie potrzebujesz się widywać, lepiej od razu zerwać toksyczną relację. Jeśli jednak to ktoś ci bliski, wyjaśnij to z nim na spokojnie. Na pewno uda się osiągnąć kompromis.

Sennik: chmury - sny dotyczące przyszłości 

Najważniejszym, co warto ustalić, zanim zabierzesz się do odczytywania snu z chmurami w roli głównej, jest ich kolor i charakter. Piękne, białe obłoki zwiastują ci szczęście i beztroskę. Twoja sytuacja życiowa pozostanie stabilna przez dłuższy czas. Chmury mknące we śnie po niebie oznaczają, że podobnie w prawdziwym życiu rozwieją się wszystkie twoje troski. Możesz więc przestać zamartwiać się kłopotami. Trudności wkrótce znikną.

Co jednak, gdy przyśnią ci się ciemne chmurySennik interpretuje to w różnych sposób.

Sennik: czarne chmury

W senniku ciemne niebo to niezbyt dobry znak. Czarne chmury wróżą nieszczęścia i kłopoty. Mogą ostrzec cię przed kłopotami ze zdrowiem albo trudnościami finansowymi. Jeśli szczególnie często śnią ci się czarne chmury, lepiej sprawdź stan swoich oszczędności. Prawdopodobnie niebawem będziesz musiał po nie sięgnąć.

Burzowe chmury z kolei zwiastują chorobę albo problemy zdrowotne. Może warto, żebyś zwolnił tempo i wykonał wszystkie te badania profilaktyczne, które od tak dawna odkładasz?

Zobacz takżeSennik: sklep – co oznacza sen o sklepie?

Chmury gradowe we śnie to zwiastun spraw, o których myślałeś, że są zamknięte raz na zawsze, a które wrócą z przeszłości, by znów w ciebie uderzyć. Warto więc, byś przygotował się na kłopoty. Ten sen potraktuj również jako nauczkę, aby problemy rozwiązywać od razu! Jeśli zostawisz je samym sobie, nie znikną, a wręcz przeciwnie, zaatakują cię w najmniej sprzyjającym momencie.

A co z żółtawymi chmurami, bo przecież przyśnić mogą się i takie? Według sennika chmury żółte przepowiadają przeszkody na drodze do osiągnięcia wyznaczonych celów. Powinieneś więc je uwzględnić w swoich planach!

Sennik: chmury deszczowe

Śnisz o tym, że niebo nagle staje się czarne i zaciąga się chmurami? To oznaka tego, że sytuacje w twoim życiu, które uważałeś za zupełnie jasne, zaciemnią się. Dobrze, żebyś zwrócił szczególną uwagę zwłaszcza na relacje z innymi.

Co ciekawe jednak, sennik chmury deszczowe uznaje za dobry znak! Tak jak niebo po deszczu rozpogadza się, tak ty wkrótce uwolnisz się od dręczących cię trosk i wyrzutów sumienia! A jeśli jeszcze w twoim śnie prześwieca przez nie słońce, tym bardziej jest to pomyślny symbol! Po burzliwym czasie w twoim życiu, najeżonym trudnościami, wkrótce nastąpi okres spokoju i harmonii. Zobaczysz, wszystko już niebawem się ułoży!

Zobacz także: Deszcz we śnie. Czy to dobry znak?