Zamknij

Śni ci się różaniec? Sennik mówi, byś uważał na swoje zdrowie!

04.01.2021
Aktualizacja: 26.08.2021 11:16
Czarny różaniec zawieszony na dłoniach
fot. Shutterstock

Różaniec to przedmiot, który jednoznacznie kojarzy się nam z wiarą. Jednak sennikowe znaczenie różańca niekoniecznie podąża tym tropem. Różaniec widzą często w snach osoby będące w krytycznej, trudnej sytuacji życiowej. Co to może zwiastować?

Jeśli masz w zwyczaju analizować swoje sny, przyjrzyj się szczególnie uważnie sytuacjom, gdy śni ci się różaniec. Nawet jeśli nie jesteś osobą wierzącą, jest to w senniku bardzo ważny symbol. Jeżeli znajdujesz się w trudnej sytuacji życiowej, zobacz, co jeszcze pojawia się w twoich snach. Chcesz rozszyfrować znaczenie twoich snów? Skorzystaj z dobrego sennika.

Oczywiście analizę marzeń sennych przy użyciu sennika możesz potraktować z przymrużeniem oka. Czasem jednak warto zajrzeć do dobrej księgi snów i krok po kroku przeanalizować symbole, na jakie się natykasz w swoich wędrówkach. Mogą one powiedzieć wiele o twoich lękach, frustracjach, podejrzeniach względem zdarzeń czy osób. Czasem to, co spychasz w głąb podświadomości, okazuje się bowiem niezwykle trafną diagnozą. A sny wzięte nieco bardziej serio, mogą ci wskazać właściwą ścieżkę postępowania.

Sennik: różaniec - znaczenie snów

Pierwsze skojarzenia z tym przedmiotem nieuchronnie prowadzą nas do Boga i wiary. Ale według sennika taka interpretacja snów o różańcu jest zbyt płytka. Może się on przecież przyśnić również osobom niewierzącym. Taki sen często związany jest z desperacją i błaganiem o pomoc.

Zobacz teżCzy sen o lataniu może zapowiadać podróż? Przekonaj się!

Podświadomie ku Bogu czy sile wyższej kierujemy się w chwilach zwątpienia lub ciężkiej życiowej próby, takiej jak choroba czy śmierć. Sen o różańcu może zwiastować właśnie takie tragiczne wydarzenia lub pokazywać, jak bardzo się ich boimy. Gdy śni ci się, że odmawiasz różaniec, wskazuje to na twoją bezsilność wobec trudnej sytuacji. Warto, abyś wnikliwie przyjrzał się swojemu położeniu i rozpoznał, co dokładnie cię trapi. Nie zaszkodzi również monitorowanie stanu zdrowia własnego i bliskich. Może warto wybrać się do lekarza lub wykonać zaniedbane ostatnio badania?

Sennik: kupowanie różańca

Sen o różańcu może zapowiadać również pozytywne wydarzenia. Sennik mówi, że jeśli śnisz o kupowaniu różańca, masz szansę na solidny zastrzyk gotówki lub nawet zdobycie fortuny! Jeżeli zaś go dostajesz– ktoś wkrótce doceni twoje starania. Równie dobrym omenem jest znalezienie we śnie różańca. Sennik interpretuje to jako powodzenie w życiu albo otrzymanie dobrych wiadomości. Jeśli zaś to ty dajesz komuś różaniec, symbolizuje to szczęśliwe wydarzenia, które staną się udziałem tej osoby.

Sennik: różaniec rozerwany

A co w sytuacji, gdy przyśnił ci się rozerwany różaniec bądź też rozrywasz go w swoim śnie? Bez obaw! To akurat w senniku nie zwiastuje katastrofy, raczej obrazuje twój stan psychiczny. Taki sen oznacza, że prawdopodobnie masz kłopot z wiarą lub czujesz się duchowo zagubiony. Może się okazać, że zostaniesz wystawiony na ciężką życiową próbę.

Sennik: różaniec biały, różaniec czarny

Spore znaczenie ma również to, jakiego koloru jest różaniec, który widzisz w swoim śnie. Biały oznacza pomoc, którą otrzymasz od dobrych ludzi. Jak mówi sennik, różaniec w kolorze czarnym nie wróży jednak zbyt dobrze. Przygotuj się na kłopoty, które mogą cię czekać.

Zobacz teżJechałeś windą we śnie? Zobacz, co może oznaczać taki sen!