Zamknij

Piłeś wódkę we śnie? Koniecznie sprawdź interpretację sennika!

15.01.2021
Aktualizacja: 24.08.2021 11:10

Wódka według sennika ma wiele znaczeń. Jej obecność we śnie można interpretować pozytywnie i negatywnie, zależnie od kontekstu, w którym występuje. Nadmiar alkoholu na jawie może mieć opłakane skutki. Czy tak samo jest we śnie?

Pełne kieliszki wódki
fot. Shutterstock

Tło, jakie towarzyszy snom o wódce, ma niebagatelne znaczenie, jeśli chodzi o interpretację. Zakup, sprzedaż lub spożywanie alkoholu niosą ze sobą różne przesłanie. Dalsza interpretacja snu o wódce zależy od tego, kto pije alkohol, z kim i z jakiej okazji. Najczęściej picie wódki we śnie zwiastuje problemy, jednak nie w każdym przypadku. Przyjrzyj się swoim snom, w których pojawia się alkohol. Im więcej szczegółów zapamiętasz, tym ściślej określisz znaczenie swojego snu. Sprawdź również nasz sennik.

Sennik: picie wódki

Według sennika picie wódki oznacza głównie, że z twojej winy wydarzy się coś złego. Przez błąd lub nieuwagę możesz wyrządzić szkodę, która będzie dotyczyć także twoich bliskich. Kiedy śnisz o piciu wódki, potraktuj ten sen jako ostrzeżenie przed lekkomyślnym zachowaniem.

Sennik picie wódki na cmentarzu interpretuje tak, że tęsknisz za kimś, kto zmarł lub z kim się rozstałeś. Może również symbolizować tęsknotę za głębokim uczuciem albo czasami, w których czułeś się szczęśliwy.

Zobacz także: Śniło ci się, że pijesz wino? To znak przełomu w twoim życiu

Sennik: rodzaj wódki

Znaczący wpływ na interpretację snu ma rodzaj pitej w nim wódki. Cytrynówka symbolizuję porażkę i żal. Wódka smakowa to ostrzeżenie, abyś zachowywał się rozważnie. Inaczej popełnisz błąd, który będzie cię sporo kosztował. Jeśli natomiast pijesz śliwowicę, twoje życie erotyczne przyniesie ci spełnienie i satysfakcję.

Sennik: kupowanie wódki

Jeśli we śnie kupujesz wódkę, czekają cię kłopoty rodzinne. Możliwa jest kłótnia lub choroba któregoś z krewnych. Sen o kupowaniu wódki potraktuj jako motywację do tego, by przyjrzeć się relacjom w rodzinie i poświęcić bliskim więcej czasu.

Kiedy kupujesz duże ilości wódki we śnie, oznacza to nadchodzące ważne wydarzenie, na przykład wesele. Taki sen może również zwiastować, że czekają cię duże wydatki. Sprzedawanie wódki wskazuje na twoją chęć zaszkodzenia komuś. Być może pragniesz dać ujście zazdrości, którą odczuwasz.

Sennik: picie wódki w dużych ilościach

Według sennika picie wódki w dużych ilościach to znak ostrzegawczy. Przez swoje nieumiarkowanie możesz wpaść w poważne kłopoty. Postaraj się nie przesadzać z używkami w najbliższym czasie, ale uważaj również na słowa. Podczas sprzeczki możesz powiedzieć coś, czego będziesz potem żałował, jednak będzie już za późno, by załagodzić sytuację. Ostrzeżenie dotyczy również plotek. Przekazując kolejnym osobom niesprawdzone informacje na temat bliskiej ci osoby, możesz ją urazić, a tym samym narazić waszą relację na szwank.

Jeśli pijesz dużo wódki we śnie i źle się po niej czujesz, oznacza to, że spowodujesz poważne straty. Uważaj na ryzykowne sytuacje, nie inwestuj dużych ilości pieniędzy w nowe interesy. Możesz narazić swoje finanse na znaczne uszczuplenie.

Picie wódki prosto z butelki również nie wróży dobrze. Przykre konsekwencje lekkomyślnych zachowań możesz ponosić jeszcze długo. Jeśli prowadzisz firmę, twoje zachowanie może doprowadzić ją na skraj upadłości. Natomiast w życiu rodzinnym decyzje podejmowane pochopnie mogą zaowocować poważnymi kłopotami finansowymi lub rozstaniem z partnerem.

Sennik: picie wódki z rodziną

Jeśli we śnie pijesz wódkę z rodziną, wkrótce z kimś się pokłócisz. Jeśli natomiast we śnie towarzyszą ci znajomi, możesz liczyć na dobrą zabawę w najbliższej przyszłości. Czeka cię beztrosko i radośnie spędzony czas. Niewykluczone, że dostaniesz również dobrą wiadomość lub miłą niespodziankę.

Sennik: widzieć wódkę

Kiedy we śnie widzisz wódkę, jest to zapowiedź kłopotów. Niebawem możesz doświadczyć trudności w relacjach z rodziną. Coś stanie ci na przeszkodzie do spełnienia obietnicy, którą im dałeś. Sytuacja będzie wymagała od ciebie dużo cierpliwości i wytrwałego działania, żeby przywrócić ład i spokój wśród bliskich.

Rozlana wódka, którą widzisz we śnie, sygnalizuje problem, którego sam staniesz się przyczyną. Będziesz potrzebował sporo czasu, żeby to naprawić. Pomogą ci znajomi, po których raczej byś się tego nie spodziewał. Daj się zaskoczyć i przyjmij pomocną dłoń.

Zobacz także: Przyśniła ci się impreza? Sprawdź, jak interpretuje to sennik