Zamknij

Śniło ci się, że pijesz wino? To znak, że nadchodzi przełom

21.01.2021
Aktualizacja: 19.08.2021 12:01

Wino symbolizuje siły witalne, uzdrowienie oraz prawdę. Sen, w którym pijesz wino, sennik interpretuje więc jako pomyślny znak na przyszłość. Ale ten symbol ma także swój ciemny rewers. Jesteś gotowa go poznać? Czytaj dalej.

Butelka wina na drewnianym stole
fot. Shutterstock

Gdy nie wiesz, co oznacza twój sen, z pomocą przychodzi ci sennik. Wino to napój o bogatych tradycjach i wyjątkowych właściwościach. Kojarzone jest z upojeniem, życiem i zabawą, ale sen o winie niesmacznym bądź kwaśnym zapowiada życiowe zmiany na gorsze.

Sny, w których widzisz wino

Widziane we śnie wino sennik interpretuje jako radość życia i przebojowość. Bardzo często taki sen wskazuje na okazję do świętowania. Wino symbolizuje energię i siły życiowe, zatem jeśli miałaś sen o winie, w najbliższym czasie będziesz gotowa działać na najwyższych obrotach. Sen o winie bywa odczytywany jako zapowiedź jakiegoś wewnętrznego przełomu. Nadchodzi szansa na ważną zmianę w twoim życiu. Jeśli we śnie widzisz wyjątkowo smakowite wino, sennik sugeruje, że niebawem zostaniesz obiektem jakichś pokus. Lepiej się na nie przygotować.

Sen, w którym widzisz stare wino, sennik wyjaśnia tak, że może ono odzwierciedlać twoją arogancję lub czerpanie przyjemności z nieuczciwych zachowań. A może przyśniło ci się, że wylałaś na siebie wino? Sen tego rodzaju przepowiada wielkie szczęście. I w dodatku na sukience nie pozostaje plama!

Zobacz także: Piłaś wódkę we śnie? Koniecznie sprawdź interpretację sennika

Sny o kupowaniu wina

Jeżeli śniłaś, że wytwarzasz wino, sen taki stanowi zapowiedź dobrego interesu, pod warunkiem, że nie jest ono czerwone. W takim przypadku sennik ostrzega, byś powstrzymała się od niepotrzebnego ryzyka.

Miałaś sen o kupowaniu beczki wina? Sennik doradza: przygotuj się na niespodziewaną wizytę gości. Jeśli przyśniło ci się, że upajasz się kupionym winem, sennik zapowiada, że zapomnisz o trapiących cię problemach. Beczki pełne wina sennik interpretuje jako zapowiedź opływania w dostatki i luksusy. Widok winiarni wróży rychłe zaproszenie na imprezę. Jeżeli śniłaś, że kupujesz beczki z winem, sennik zgaduje, iż odbędziesz bardzo owocną podróż.

Sny o różnych rodzajach wina

Sen o czerwonym winie sennik interpretuje jako zapowiedź miłości i namiętności albo też sugestię ostrożności w interesach. Sen, w którym pojawia się białe wino, sennik wyjaśnia tak, że wkrótce poczujesz zadowolenie z dobrze wykonanej pracy. Jeżeli śniło ci się kwaśne wino – sennik przestrzega - oznacza to brak uczuć, problemy w życiu osobistym, rozczarowania. A może śniło ci się, że częstujesz kogoś czerwonym winem? Sennik wskazuje, że będziesz kogoś pocieszać. Wreszcie, sen o winie jabłkowym symbolizuje małe radości życia codziennego.

Sny o niesmacznym winie

Kwaśne, niesmaczne wino? Sen tego rodzaju zapowiada niepowodzenie, zmartwienia i kłopoty. Również gorzkie wino we śnie zwiastuje smutki i cierpienia, natomiast cierpkie wino oznacza, że być może wkrótce zaczniesz podziwiać kogoś, kto po bliższym poznaniu okaże się niewiele wart.

Sny o piciu wina w towarzystwie

Przyśniło ci się, że częstujesz kogoś winem? Sennik zaświadcza, iż nie przebierasz w środkach, gdy chcesz osiągnąć swój cel. Jesteś osobą bezwzględną. Istnieje też inna interpretacja snu o częstowaniu winem. Sennik podpowiada, że niedługo wywrzesz na kogoś zgubny wpływ. Zastanów się nad czystością swoich intencji, nim zrobisz komuś krzywdę.

Śnisz, że jesteś w wesołej kompanii i pijesz wino? Sennik zapowiada zadowolenie z życia. Jeśli jedak śni Ci się w nadmiarze, to jego zbyt duża ilość zapowiada upadek moralny i związaną z nim lawinę kłopotów w życiu zawodowym i osobistym; być może nawet alkoholizm. Sny o winie mogą również sygnalizować nadchodzące konflikty i kłótnie. A jeżeli śnisz, że po wypiciu wina wszczynasz awanturę, oznacza to, że kierujesz się w życiu zasadami, które nie do końca rozumiesz.

Wino we śnie w różnych naczyniach

Miałaś sen o butelce wina? Sennik przepowiada, że zrobisz sobie przerwę w trakcie wykonywania ważnego, pilnego zadania. Konsekwencje mogą być nieprzyjemne. Jeśli to ciebie ktoś częstuje we śnie winem, wkrótce będziesz potrzebowała pociechy. Jeżeli natomiast śniło ci się, że zbiłaś butelkę lub kieliszek z winem, sennik odczytuje to jako nadmierną, szkodliwą wylewność. Popracuj nad tą cechą, bo może ci ona zaszkodzić.

Sen o rozlaniu wina sennik interpretuje także w ten sposób, że nie posłuchasz czyjejś rady i źle na tym wyjdziesz. Jeżeli natomiast przyśniło ci się, że celowo wylewasz bądź tłuczesz butelkę wina – sennik podpowiada - jesteś osobą zamkniętą w sobie. Jeśli nie otworzysz się na innych ludzi, wkrótce możesz zostać sama.

Zobacz także: Miałeś sen o butelce? Znaczenie tego snu może cię zaskoczyć! 

Pić wino – sennik wyjaśnia, co to znaczy

Jeżeli we śnie raczysz się skradzionym winem, sennik przepowiada, że wkrótce ulegniesz pokusie. Sny o upiciu się winem sennik interpretuje też jako chęć zrzucenia więzów obowiązku albo sygnał, że jesteś uzależniona od jakiejś osoby w twoim otoczeniu i zmagasz się z niską samooceną.

Jeżeli śnisz o piciu wina, sennik podpowiada, że twoje troski niedługo przeminą. Jeżeli pite we śnie wino ci smakuje albo jest słodkie, dodatkowo wróży to powodzenie w życiu osobistym.

Zobacz także: Co oznaczają niezapowiedziani goście we śnie?