Zamknij

Śni ci się trąba powietrzna? Sennik ostrzega: zachowaj ostrożność

23.12.2020
Aktualizacja: 26.08.2021 15:03
Zielone pole na tle trąby powietrznej
fot. Shutterstock

Co może oznaczać sen, w którym pojawia się trąba powietrzna? Sennik wyjaśnia, że sny o szalejących żywiołach często odnoszą się do naszego życia wewnętrznego. Jeżeli we śnie pojawia się tornado, jest to znak, że w twojej duszy szaleje prawdziwa burza emocji.

 

Śniło ci się tornado? Sennik odpowiada na pytanie dlaczego. Sen o trąbie powietrznej stanowi zapowiedź niespokojnego okresu w życiu albo sygnał, że targają tobą potężne, nieprzepracowane emocje. To niestety zwykle pechowy sen.

Sennik: trąba powietrzna, która przynosi szczęście

Zasadniczo senniki notują tylko dwa pozytywne znaczenia.

 • Sen o trąbie powietrznej w towarzystwie ulewnego deszczu zapowiada wielkie, wszechogarniające szczęście.
 • Jeżeli we śnie chronisz się przed trąbą powietrzną/tornadem, sennik interpretuje to jako znak, że otrzymasz bardzo potrzebną ci pomoc.

Sennik: trąba powietrzna, która przynosi pecha

Negatywnych znaczeń niestety jest znacznie więcej, bo sen o trąbie powietrznej to bardzo zła wróżba.

 • Oglądana z daleka trąba powietrzna, tornado – sennik – interpretuje jako zapowiedź niekorzystnego splotu okoliczności. Spotkają cię kłopoty w podejmowanych przedsięwzięciach.
 • Inne znaczenie snu o trąbie powietrznej jest takie, że wdasz się w rodzinną kłótnię. Z twoich ust padną słowa, których później będziesz żałować.
 • Oglądana z bliska trąba powietrzna – sennik ostrzega, że zostaniesz niemile zaskoczona przez swoich wrogów bądź współzawodników.
 • Sen o tornadzie może też oznaczać kłopoty w interesach i problemy osobiste. Sen o trąbie powietrznej przepowiada ci także przeciążenie oraz nadmierny stres. Nawał obowiązków czy zmartwień sprawi, że nie odpoczniesz nawet w trakcie snu.
 • Jeżeli we śnie patrzysz, jak zbliża się trąba powietrzna, sennik nie ma dla ciebie dobrych wieści. Nadejdą trudne chwile. Będziesz musiała podjąć wiele odpowiedzialnych, niełatwych decyzji, a potem ponieść ich konsekwencje.
 • A co, jeżeli we śnie znajdujesz się w samym centrum tornada? Sen o trąbie powietrznej tego rodzaju oznacza, że sukces może przewrócić ci w głowie. Uważaj, by nie wbić się w pychę, i pamiętaj, że ludzie kochają cię za to, kim jesteś, a nie za to, czego dokonałaś.
 • Jeżeli we śnie widzisz tornado z daleka, jest to znak, że powinnaś posłuchać rad przyjaciół. Oni dobrze ci życzą, nigdy o tym nie zapominaj.
 • Sen o trąbie powietrznej, która niszczy twój dom, zapowiada wielkie zmiany i rewolucję w trybie życia.
 • Jesteś w podróży? Sen o trąbie powietrznej zwiastuje podróżującym ogólne niepowodzenia bądź kłopoty.
 • Osobom zakochanym sen o trąbie powietrznej wieszczy rozczarowanie partnerem.
 • Sen o porwaniu przez tornado może oznaczać, że niedługo zatracisz się w dużych namiętnościach.

Sennik: trąba powietrzna, która już przeszła

 • Śniło ci się, że oglądasz zniszczenia spowodowane przez tornado? Sennik interpretuje tego rodzaju sen jako zapowiedź dużych strat pieniężnych
 • Jeśli we śnie oglądasz ofiary trąby powietrznej, to znak, że obsesyjnie rozpamiętujesz swoje życie i poniesione w nim porażki. Postaraj się pogodzić z tym, co było, i skup się na przyszłości.
 • Miałaś sen, w którym udało ci się przetrwać tornado? Sennik jednoznacznie stwierdza, iż zwiastuje to duże problemy finansowe lub zdrowotne.

Zobacz także: Śnił Ci się koń? Koniecznie sprawdź, co oznacza ten sen!

Sen o trąbie powietrznej: co mówi o twoich emocjach?

Jeśli nie znasz powodu, dla którego wciąż śni ci się ten sam sen, z pomocą przychodzi sennik. Trąba powietrzna to według niego symbol utraty kontroli nad swoimi uczuciami.Być może w twoim życiu istnieją pewne relacje, które wpływają na ciebie negatywnie? Może uwikłałaś się w relację, która nie jest zdrowa i która sprawia, że czujesz się przytłoczona bądź osaczona?

Sen o trąbie powietrznej może także stanowić przestrogę przed zbliżającym się realnym niebezpieczeństwem. Być może tornado zapowiada ci, że poniesiesz porażkę spowodowaną lekkomyślną decyzją. Jeżeli miałaś sen o trąbie powietrznej, warto zachować szczególną ostrożność w najbliższych dniach. Pamiętaj, że tornado jest także podświadomym odzwierciedleniem stresu, niepokojów czy lęku. To również projekcja wewnętrznych konfliktów, które negatywnie wpływają na twoje życie. Jeżeli twój sen o trąbie powietrznej się powtarza, może czas przyjrzeć się wnikliwiej nierozwiązanym dotąd problemom?

Sprawdź też: Co oznacza, gdy śni ci się woda