Zamknij

Przyśnił ci się tatuaż? Sprawdź, co może oznaczać!

15.01.2021
Aktualizacja: 24.08.2021 11:31
Tatuaż na ciele kobiety
fot. Shutterstock

Sen o tatuażu występuje bardzo często i mówi wiele o teraźniejszości oraz przyszłości. Ze względu na to, że tatuażom we śnie towarzyszy wiele szczegółów, sennik przewiduje wiele interpretacji. Jesteś ciekaw, co oznacza twój sen? Przypomnij sobie jak najwięcej detali i poczytaj.

Według sennika tatuaż we śnie oznacza głównie chęć zmiany i niezadowolenie z sytuacji, w której obecnie się znajdujesz. Jednak interpretacji jest tak wiele, jak wiele jest szczegółów pojawiających się we śnie z tatuażem. Bardzo ważne jest to, w jakim miejscu na ciele jest on umiejscowiony, co przedstawia i jakie budzi w nas uczucia. Istotne jest także, kto go wykonuje i na czyim ciele. Interpretacja snu o tatuażu to skomplikowana sprawa, zatem najlepiej sprawdzić jej znaczenie w senniku.

Sennik: tatuaż na szyi

Jeśli przyśnił ci się tatuaż na szyi, sennik interpretuje go jako widmo nadchodzącej choroby. W najbliższym czasie szczególnie zadbaj o zdrowie i dobrą formę. Jeżeli ostatnio zaniechałeś zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej, postaraj się wrócić do dobrych nawyków, nim poczujesz niepokojące objawy.

Sennik: tatuaż na plecach

Według sennika tatuaż na plecach ma pozytywne znaczenie. Zwiastuje pomyślne zakończenie kryzysu lub rozwiązanie problemu. Wyjdziesz zwycięsko z kłopotliwej sytuacji, a wszelkie spory zostaną rozwiązane na twoją korzyść. Nie musisz obawiać się złych wiadomości.

Zobacz także:  Czy krew we śnie to zły znak? Koniecznie sprawdź

Sennik: tatuaż na dłoni

W przypadku snu o tatuażu na dłoni sennik mówi o nadchodzącym zaproszeniu na imprezę. Jeśli z niego skorzystasz, na pewno będziesz dobrze się bawić. Czeka cię beztroska oraz chwile zapomnienia. To wspaniała okazja do odpoczynku i nabrania dystansu do spraw codziennych.

Sennik: tatuaż na twarzy

Jeśli w twoim śnie pojawił się tatuaż na twarzy, sennik interpretuje to jako niechęć do podporządkowania się zasadom. Najprawdopodobniej czujesz się nadmiernie kontrolowany i pragniesz się z tego wyzwolić. Masz potrzebę wolności i niezależności, gdyż zbyt wiele ograniczeń działa na ciebie przygnębiająco. Taki sen świadczy również o tym, że pragniesz się wyróżniać i lubisz demonstrować swój indywidualizm.

Sennik: tatuaże na ciele

Według sennika duża liczba tatuaży na ciele wróży nieszczęście. Możesz się znaleźć w niebezpieczeństwie bądź też wpaść w kłopoty finansowe. W najbliższym czasie powinieneś być bardzo ostrożny i nie podejmować zbędnego ryzyka. Wstrzymaj się także przed dużymi inwestycjami i wchodzeniem w nowe, niepewne interesy. Zabezpiecz również swój cenny dobytek, niedostateczna ostrożność może spowodować, że odczujesz wielką stratę.

Sennik: tatuaż róża

Sen o róży wytatuowanej na ciele sennik opisuje jako zapowiedź przygody erotycznej. Jeśli jesteś w stałym związku, poczujesz przypływ pożądania i odwagę, aby rozmawiać z partnerem o swoich fantazjach seksualnych. Taki sen to zapowiedź miłosnych igraszek i uniesień.

Sennik: robić tatuaż

Gdy we śnie robisz sobie tatuaż, jest to odzwierciedlenie twojej chęci wyrażania siebie poprzez wygląd. Lubisz ekstrawagancję, niebanalne stroje i fryzury. Jesteś na tyle odważny, żeby żyć po swojemu, i nie interesuje cię opinia innych ludzi. Nie przejmujesz się krytyką, dobrze znasz swoją wartość i wytrwale dążysz do realizacji własnych celów. Wkrótce czeka cię wydarzenie, które może zachwiać twoją pewnością siebie, jednak nie poddasz się i wyjdziesz z tej sytuacji zwycięsko.

Odwrotne znaczenie ma natomiast sen o usuwaniu tatuażu. Symbolizuje on żal wobec podjętej wcześniej decyzji. Być może masz świadomość, że popełniłeś błąd, i teraz chciałbyś go naprawić. Jeżeli nic nie możesz zrobić, pozostaje ci zaakceptować rzeczywistość. Jeśli jednak możesz w jakiś sposób wpłynąć na zmianę sytuacji, zawsze warto spróbować. Wykaż się odpowiednią dozą determinacji, a być może uda ci się odwrócić los.

Sennik: widzieć u kogoś tatuaż

Jeśli w swoim śnie widzisz tatuaż u kogoś, może to oznaczać, że targają tobą wątpliwości. Prawdopodobnie przeżywasz wewnętrzny kryzys, być może związany z twoją tożsamością. Taki sen może również oznaczać, że pragniesz, by ktoś zwrócił na ciebie uwagę. Inna interpretacja dotyczy nadchodzących zmian. Wkrótce możesz dostać nową propozycję współpracy, a nawet przeprowadzki daleko od miejsca, w którym obecnie mieszkasz.

Zobacz także:  Śniła ci się rana? Koniecznie sprawdź, jak interpretuje to sennik!