Zamknij

Widziałeś świnię we śnie? Sprawdź, co to może oznaczać!

15.07.2020 15:38
świnia we śnie
fot. Shutterstock

Jeśli śniła ci się świnia, może to oznaczać bardzo wiele rzeczy. Najczęściej świnia oznacza pomyślność, dlatego nie trzeba się nią przejmować i przyjąć jako dobry znak. Jeśli jednak zamiast domowej świnki śnił ci się dzik, powinieneś czym prędzej dowiedzieć się, co to oznacza.

Świnia we śnie ma bardzo wiele znaczeń, często sen z jej udziałem w prawdziwym życiu oznacza wiele zmian oraz bogactwo. Widzenie świni we śnie to również poprawieni swojego statusu oraz osiągniecie wyznaczonych celów.

Świnka przynosi szczęście, a także zapowiada korzystną sytuację. Domowa świnka może też być symbolem płodności, a dzik jest symbolem demona.

Sennik świnia - widzieć świnię, zabić świnię, jeździć na świni

Widzieć świnię

Jeśli w swoim śnie widzieliście świnię nie musicie się przejmować. Dla was oznacza to tylko tyle, że już niedługo wasze życie zmieni się na lepsze. Świnia we śnie oznacza dobrobyt, a także powodzenie w interesach. Zarobione pieniądze warto szybko zainwestować, wtedy świnia ze snu przyniesie jeszcze więcej korzyści.

Zabić świnię

Gdy we śnie zabijasz świnię, oznacza to, że w prawdziwym życiu czujesz się niedoceniony i czym prędzej powinieneś zawalczyć o swoje nowe życie.

Jeździć na świni

Jazda na świni we śnie oznacza, że w twoim życiu już niedługo pojawi się bardzo poważny przeciwnik. Jeśli wygrasz z nim walkę czeka cię upragniona pozycja oraz duże bogactwo.

Inne znaczenia snu o świni

Świnia z rogami

Oznacza to, że twój największy wróg może prześcignąć cię w drodze do upragnionego celu.

Sprzedaż świni

Jeśli we śnie sprzedajesz świnię, w prawdziwym życiu oznacza to, że dobijesz intratnego interesu.

Zostałeś zaatakowany przez świnię

We śnie zaatakowała cię świnia oznacz to, że w twoim otoczeniu znajduje się fałszywa osoba, która opowiada na twój temat stek kłamstw.

Śniła ci się kiedyś świnia?

Zobacz także: Śnił Ci się pies? Koniecznie sprawdź co to oznacza!