Zamknij

Śnił ci się sufit? Sprawdź możliwe interpretacje

14.01.2021
Aktualizacja: 14.01.2021 15:45
Dekoracje na suficie
fot. Shutterstock

Czy wiesz, na ile sposobów może się przyśnić sufit? Może mieć dziurę, z której kapie woda, może być popękany czy nierówny. W takim śnie można się doszukiwać komunikatu od naszej podświadomości. Nie jesteś pewien, jak to wszystko zrozumieć? Czytaj dalej i sprawdź, co znaczą różne sny o suficie!

Jeśli chodzi o sny o suficie,sennik powiada, że możesz mieć do czynienia z kilkoma wariantami interpretacji. Wielu uważa, że pojawienie się sufitu we śnie jest złowieszcze. Często jest on ostatnią rzeczą, jaką się widzi przed zamknięciem oczu, mimo to rzadko się o nim śni. Bywają też pozytywne rodzaje snów związanych z sufitem – chcesz je poznać? Sprawdź to!

Sennik: woda kapie z sufitu

Śnił ci się przeciekający sufit? Sennik mówi, że to dobry znak! Twoje problemy szybko się rozwiążą. Jest to świetny czas na przeczekanie przeciwności losu i przygotowanie się na pozytywny zwrot życiowy.

Sennik: popękany lub walący się sufit

Uważaj, sen o popękanym suficie może nieść ze sobą przestrogę. Twoi przyjaciele mają w stosunku do ciebie złe zamiary. Być może knują za twoimi plecami lub nie są z tobą całkowicie szczerzy. Zwróć uwagę na swoje najbliższe otoczenie. Krzywda, jaką mogą ci wyrządzić, może zostawić po sobie ślad na bardzo długi czas.

Jeśli miałaś sen o suficie, który się wali – uważaj. Jest to znak, że coś poważnie ci zagraża. Bądź ostrożna z podejmowaniem poważnych decyzji i ryzykownych kroków.

Sennik: biały i czerwony sufit

Sen z białym sufitem to niestety przestroga mówiąca o tym, że ktoś z twojego bliskiego otoczenia może poważnie zachorować. Zadzwoń do rodziny i przyjaciół, zadbaj o tych, których kochasz.

Sen o czerwonym suficie to dobry omen! Pokonasz przeciwnika i dużo na tym zyskasz. Może stawisz czoła konfliktom, które od dłuższego czasu mają miejsce w twoim życiu? To doskonały moment na zebranie w sobie odwagi na konfrontację.

Zobacz także: Widziałeś we śnie schody? Sprawdź, jak to interpretować

Sennik: niski sufit

Zgodnie z sennikiem sufit który jest niski, to świetna wiadomość! Taki sen może świadczyć, że wkrótce przekroczysz pewną granicę. Pomyśl o obniżonym suficie jak o ułatwieniu życiowym, które się do ciebie zbliża. To dobry moment na podjęcie odważnych decyzji i dokonanie czegoś, co wprawdzie wydaje się ryzykowne, ale może przynieść dużo dobrego.

Sennik: wysoki sufit

Jeśli śni ci się wysoki sufit, warto się nad tym zatrzymać. Taki sen może oznaczać, że nie uda ci się zdobyć wyznaczonego celu. Wysokość sufitu symbolizuje tu zbyt wygórowane ambicje lub oczekiwania. Być może w takim przypadku należałoby przemyśleć strategię działania co do nadchodzących planów i być bardziej ostrożnym.

Sennik: drewniany sufit

Sen o drewnianym suficie to dobry omen. Według jego symboliki być może rozwiążesz zaległe sprawy i nadasz im szybszy bieg. Zastanów się nad tym, co od dawna czeka na podjęcie jakiegoś działania – być może teraz jest na to najlepsza pora.

Sennik: betonowy sufit

Śnić o betonowym suficie sennik wskazuje - że czeka cię pozbawienie przez kogoś złudzeń. Być może liczysz na awans, podwyżkę bądź inną istotną zmianę w twoim życiu? Ten sen może niestety sygnalizować, że poczekasz trochę dłużej.

Sennik: burzenie sufitu

Jeśli w twoim śnie burzy się sufit lub ty sam go burzysz, wskazuje to na chwilowe zachwianie komfortu życia. Bądź przygotowany na istotne zmiany, które może nawet wydadzą ci się niekomfortowe. Pamiętaj jednak, że z takiej sytuacji zawsze można wyjść zwycięsko. Głowa do góry!

Zobacz także: Przyśniła ci się burza? Odkryj interpretację tego snu