Zamknij

Sennik strzelanina – znaczenie snu. Co oznacza strzelanina we śnie?

15.06.2021
Aktualizacja: 19.08.2021 10:10

Sen o strzelaninie lub strzelaniu zazwyczaj oznacza jakieś zagrożenie i nie jest zbyt pomyślą wróżbą. Wiele jednak zależy od kontekstu. Sprawdź, jak można interpretować sen o strzelaninie.

Sennik strzelanina
fot. Shutterstock

Sen o strzelaninie może mieć wiele różnych interpretacji w zależności od tego, jakie okoliczności towarzyszyły strzelaniu we śnie. Zazwyczaj jest to zapowiedź niebezpieczeństwa, przed którym należy się chroni. Co jeszcze może oznaczać sen o strzelaninie?

Sen o strzelaninie – co oznacza?

Gdy śni ci się strzelanina zazwyczaj wskazuje to na podbramkową sytuację, w której się znajdujesz i by ją rozwiązać, będziesz musiał podjąć bardzo radykalne kroki. Może to dotyczyć zarówno sfery uczuć, jak i spraw zawodowych czy finansowych. Sen o strzelaniu może symbolizować także wybór, którego będziesz musiał dokonać, a który zaważy na twoim całym życiu. Sen o strzelaninie można interpretować także jako zapowiedź sytuacji, które będą wymagać od ciebie bardzo dużo determinacji i stanowczości, a także wewnętrznej siły. Udział w strzelaninie wskazuje na szereg problemów i przeciwności losu, z którymi będzie musiała zmierzyć się śniąca osoba.

Strzelanina we śnie może jednak wskazywać także na pozytywną rzecz i symbolizować rozsądek śniącej osoby, którym będzie musiała się wkrótce wykazać w trudnej sytuacji.

Zobacz także: Sennik nieboszczyk – znaczenie snu. Jak interpretować sen o trupie?

Sennik – strzelanina we śnie

Kiedy we śnie słyszysz pojedyncze strzały, oznacza to, że niebawem otrzymasz pewne ważne wiadomości, które mogą rzucić nowe światło na wiele spraw i spowodować, że kompletnie zmienisz swoje decyzje i zamierzenia. Jeśli we śnie to ty strzelasz, możesz spodziewać się, że wkrótce spadnie ci z serca wielki ciężar. Trudna sytuacja, w którą byłeś uwikłany, rozwiąże się, a ty poczujesz ulgę. Jeśli jesteś świadkiem strzelaniny to niezbyt dobra wróżba. Oznacza bowiem, że przed tobą sytuacja, w której stracisz wiele nerwów i zdrowia. Jeśli jednak to ktoś strzela do ciebie, to znak, że nadszedł czas na podsumowanie, wyciąganie wniosków i poważne zmiany w życiu.  Kiedy śni ci się, że kogoś zastrzeliłeś, oznacza to, że niebawem jakaś idea lub wielka miłość przysłonią ci wszystko, a ty przestaniesz myśleć racjonalnie i będziesz kierować się instynktem. Może to także być zapowiedzią trwałego i nieodwracalnego zerwania relacji z tą osobą.

Zobacz także: Widziałeś śmierć matki we śnie? Koniecznie sprawdź, znaczenie tego snu!

Sennik – strzelanie z pistoletu, wiatrówki i łuku

Sen o strzelaniu z pistoletu to niezbyt dobra wróżba. Symbolizuje bowiem osoby, które rozsiewają na twój temat plotki i próbują zepsuć ci dobrą opinię. To także przestroga, byś jak najszybciej coś z tym zrobił, bo możesz mieć z tego powodu poważne kłopoty. Strzelanie z wiatrówki natomiast oznacza, że powinieneś pilnie podjąć decyzje, o których rozmyślasz już od dłuższego czasu. Potem będzie na nie za późno. Nie bez znaczenia jest też stan broni, z której strzelasz. Jeśli broń jest nowa to symbol śmiałych planów i wielkich przedsięwzięć, które niebawem wcielisz w życie. Stara broń natomiast to symbol przestarzałych lub zbyt sztywnych poglądów, które trzymają cię w miejscu i nie pozwalają ruszyć do przodu. Jeśli we śnie strzelasz nie z broni palnej, ale z łuku lub kuszy, uważaj – to wróży zastój w interesach i marazm w sprawach zawodowych. Celne strzały symbolizują zyski i dobrą passę, również w miłości, niecelne – straty, zwłaszcza te finansowe, ale także rozczarowania w sferze uczuć.

Zobacz także: Sennik: śmierć babci. Co oznacza sen o śmierci babci? Sprawdź!