Zamknij

Jakie znaczenie ma stanik w twoim śnie? Sprawdź interpretację sennika!

14.01.2021
Aktualizacja: 14.01.2021 15:00
Biustonosz na wieszaku
fot. Shutterstock

Sen o staniku odnosi się do naszego życia uczuciowego. Symbolizuje aktualną sytuację lub odkrywa nasze pragnienia. Jak się okazuje, to tylko jedno z ogólnych znaczeń snu o biustonoszu. Sprawdź inne interpretacje!

Znaczenie snu o biustonoszu według sennika różni się w zależności od tego, jakiej płci jest osoba śniąca, jakiego rodzaju i koloru jest stanik oraz czy jest nowy, czy raczej wysłużony. Głównie jednak interpretacja dotyczy uczuć i seksualności. Na przykład jeśli to mężczyzna śni o biustonoszu, taki sen symbolizuje pragnienie gorącego romansu i ma silny podtekst seksualny. Jeśli natomiast stanik występuje we śnie kobiety, pragnie ona bardziej demonstrować swoją kobiecość, może też wyrażać poszukiwanie romantycznej przygody. Jak widzisz, interpretacja tego snu nie jest łatwa, dlatego warto zapamiętać jak najwięcej szczegółów i sprawdzić, co na ten temat mówi sennik.

Sennik: stanik – znaczenie

Sny o staniku sennik interpretuje bardzo różnie, w zależności od kontekstu. Ładny i nowy biustonosz oznacza zadowolenie i satysfakcję w związku, natomiast stary i brudny symbolizuje nadchodzące kłopoty w relacji między partnerami. Możliwe, że zbliża się poważny kryzys lub nawet rozstanie.

Jeśli śnisz o mokrym biustonoszu, oznacza to, że jesteś zadowolona ze swojego życia erotycznego. Jeżeli jesteś w związku, czujesz spełnienie i nie szukasz przygód. Inną interpretacją snu o staniku jest ujawniający się instynkt macierzyński. Być może skrycie marzysz o dziecku albo chcesz otoczyć kogoś opieką.

Sennik: biały biustonosz

Sen o białym biustonoszu odnosi się do sytuacji w związku. Jeżeli obecnie jesteś w stałej, długotrwałej relacji, odczuwasz miłość, spełnienie i satysfakcję erotyczną. Jeśli natomiast wasz związek dopiero się zaczyna, biały biustonosz we śnie oznacza, że jeszcze długo będziecie razem i nic wam nie grozi.

Jeśli biustonosz w twoim śnie jest koronkowy, niebawem się zakochasz. Jeśli jednak jesteś w stałym związku, może to oznaczać, że uczucia ponownie w was zapłoną albo też na horyzoncie pojawi się ktoś nowy i zapragniesz zmiany.

Zobacz także: W twoim śnie pojawiła się szafa? Sennik wyjaśnia, co to znaczy!

Sennik: kupowanie biustonosza

Sen o kupowaniu biustonosza ma bardzo pozytywne znaczenie. Jeśli akurat jesteś w trakcie realizacji ważnych dla ciebie planów, nie musisz się obawiać, że ktoś ci je pokrzyżuje. Twoi wrogowie będą się trzymać od ciebie z daleka, a ty śmiało możesz dążyć do osiągnięcia sukcesu.

Jeśli kupujesz stanik dla siebie, to kolejny dobry znak. Niebawem poczujesz pewność siebie, co pozwoli ci zrealizować najbardziej szalone marzenia. Jeśli dotąd nie wierzyłaś w swoje możliwości, teraz będziesz przenosić góry. Kupowanie stanika dla kogoś to także bardzo dobry omen. Oznacza poprawę sytuacji materialnej i przypływ gotówki. Możliwe, że czeka cię wygrana lub premia w pracy.

Sennik: kobieta w staniku

Jeśli jesteś mężczyzną i śni ci się kobieta w staniku, znaczy to, że kobieta, którą darzysz uczuciem, odwzajemnia je. Jest to sygnał, że możesz zaangażować się w związek i nie ryzykować, że jesteś jedyną stroną, której zależy na powodzeniu tej relacji.

Jeśli natomiast jesteś kobietą i śni ci się kobieta bez stanika, jest to znak, że pragniesz niezależności i chcesz demonstrować swoją kobiecość. Być może marzysz o tym, żeby wyrwać się spod kontroli innych osób i rozpocząć samodzielne życie. Taki sen może również wskazywać na to, że źle się czujesz w obecnym związku i masz powody, aby go zakończyć.

Sennik: pranie stanika

Pranie stanika to motyw, który należy traktować jako przestrogę. Symbolizuje on osobę, która chce ci zaszkodzić. W najbliższym czasie warto ostrożnie podchodzić do nowych znajomości, a także uważać na to, komu się zdradza swoje sekrety. Może się okazać, że osoba, do której miałaś zaufanie, będzie działać na twoją niekorzyść.

Sennik: wkładanie stanika

Sen o wkładaniu stanika ma inne znaczenie dla kobiet i dla mężczyzn. Jeśli jesteś kobietą, czeka cię gorący romans lub ślub. Co ciekawe, zdejmowanie stanika we śnie symbolizuje romans bądź zdradę dla kobiet będących w związku. Jeśli natomiast jesteś mężczyzną i śnisz o wkładaniu stanika, ktoś może podać w wątpliwość twoją męskość.

Stanik rozpięty we śnie to symbol lekkomyślnego podejścia do życia. Jeśli nic nie zmienisz w tej kwestii, w najbliższym czasie czekają cię kłopoty.

Sprawdź też, co znaczy, gdy śni ci się Jezus.