Zamknij

Ktoś w twoim śnie został pobity? Sennik wyjaśni Ci, co to znaczy!

23.12.2020
Aktualizacja: 26.08.2021 15:08

Śniło ci się, że bijesz kogoś po twarzy? Sennik wyjaśni Ci, co symbolizował twój sen. Wiele zależy od tego, kto został pobity. Sennik bicie bliskiej osoby interpretuje inaczej niż np. bicie dziecka po twarzy. Dowiedz się, co cię czeka.

Zaciśnięta, męska pięść na tle przestraszonej kobiety
fot. Shutterstock

Sny najłatwiej interpretować za pomocą sennika. W końcu czym jest sennik, jeśli nie spisem symboli i sposobów ich interpretacji? Pamiętaj jednak, że stara mądrość ludowa mówiła, że chociaż ważne są wszystkie sny, prorocze to jedynie te w nocy z czwartku na piątek i z piątku na sobotę.

Sennik: pobić kogoś

Jeżeli śnisz o tym, że zostałaś pobita, to niedługo możesz się spodziewać trudnych wydarzeń, i to takich, które przyniosą wiele rozczarowań. Sennik bicie po twarzy osoby śniącej interpretuje jako strach przed agresją oraz przemocą ze strony otoczenia, może także stanowić projekcję wyrzutów sumienia. Być może osoba śniąca nie zachowała się uczciwie wobec kogoś lub ma pewne grzechy na sumieniu, z którymi nie potrafi sobie poradzić.

Pobić kogoś we śnie stanowi zaś zapowiedź miłych chwil w towarzystwie bliskich osób. Jeżeli we śnie pobiłaś nieznajomego, to być może odczuwasz duży niepokój lub stres związany ze sprawami codziennymi. Może ktoś się przyczynił do twojej porażki albo coś sprawiło, że straciłaś wewnętrzną równowagę? Często sen o pobiciu stanowi ostrzeżenie przed utratą kontroli i wybuchem emocji. Jeżeli we śnie widzisz pobicie ze skutkiem śmiertelnym, to niedługo ktoś zada cios na twojej sferze emocjonalnej i pojawi się rana duszy, która będzie się goić przed długi czas. Kiedy we śnie widzisz bicie dziecka po twarzy, oznacza to, że wykorzystasz kogoś do własnych celów w nieuczciwy sposób.

Sprawdź teżCo oznacza, gdy śni ci się dziecko.

Jeśli pojawi się bicie bliskiej osoby, to może to oznaczać, że czujesz złość lub niechęć do tej osoby w świecie rzeczywistym. Także pobicie nieznajomego wskazuje na rozchwianie emocjonalne lub duży stres i niepokój związany z trudnymi sytuacjami. Warto pamiętać, że pobicie partnera lub pobicie partnerki stanowi przestrogę przed dużą kłótnią bądź awanturami, które mogą się przyczynić do zerwania związku lub pogorszenia relacji. Także pobicie osoby śniącej może wskazywać na złośliwe zamiary albo działania, których celem jest zaszkodzenie śniącemu. Dlatego warto zachować dużą dozę czujności w nadchodzących dniach.

Arabski sennik: zaopiekuj się swoimi przyjaciółmi

Jak mówi sennik, pobić kogoś to potężny symbol, który oznacza, że powinnaś bardziej się opiekować swoimi przyjaciółmi. Jeśli we śnie, zgadzasz się na pobicie bliskiej osoby, jest to znak, że będziesz zadowolona, gdyż wszystko pójdzie po twojej myśli. Może to być również miłe zaskoczenie, a także zapowiedź tego, że następnym razem dostaniesz wiele wsparcia od innych. Jeśli widzisz kogoś bijącego, jest to znak, że ktoś cię obserwuje bądź czekają cię przykre konsekwencje twoich złych działań.

Jeśli miałaś sen, że bijesz kogoś, oznacza to, że dzięki własnej energii możesz osiągnąć sukces. Kiedy śnisz, że bijesz kogoś bez powodu, jest to zły znak. Zapowiada, że wkrótce będziesz potrzebować pomocy, lecz jej nie uzyskasz.  

Kiedy rodzic śni, że karze swoje dzieci biciem, wieszczy mu to szczęście, a jeśli karze obce dzieci – nieszczęście.

Babuni sennik: pobicie kogoś wróży przeszkody i trudności

Jeśli we śnie widzisz leżącego, pobitego człowieka, zapowiada to przeszkody, z którymi będziesz w stanie się uporać. Gdy śnisz, że ktoś cię bije, jest to znak, że twoje wady doprowadzą do szkód i spiętrzą przed tobą trudności.

Jak wskazuje sennik, pobić kogoś oznacza, że stajesz się mądrzejsza poprzez szkody, których doznajesz na skutek działania innych osób. Może to też jednak być oznaka tego, że jesteś wystarczająco silna, by zrealizować swoje plany mimo wszystkich trudności, jakie napotykasz na swej drodze. Kiedy śnisz, że musisz kogoś pokonać, jest to znak, że powinnaś się bronić.

Indyjski sennik: nie czyń drugiemu, czyli ze szkodą dla ciebie

Sennik bicie bliskiej osoby interpretuje jako zapowiedź wielkich szkód i trudności dla ciebie.

 Zobacz także: Mysz we śnie to niejednoznaczny motyw! Sprawdź, czy twój był pozytywny, czy wręcz przeciwnie