Zamknij

Sennik: pływać – znaczenie snu. Co oznacza pływanie we śnie?

27.06.2021 18:55

Według sennika pływanie we śnie jest zapowiedzią dużych zmian w życiu prywatnym i zawodowym. Mogą to być zmiany zarówno na lepsze, jak i na gorsze. Sprawdź, jak zinterpretować sen o pływaniu.

Sennik: pływać – znaczenie snu.
fot. Shutterstock

Interpretacja snu o pływaniu zależy od tego, w jakim akwenie pływałeś we śnie, jaka była woda, w której pływałeś, a także jakim środkiem transportu poruszałeś się po wodzie. Sprawdź, co oznacza twój sen o pływaniu.

Sennik: pływać w czystej, brudnej, głębokiej, zimnej wodzie

Szczególnie dobrą wróżbą jest sen o pływaniu w czystej wodzie. To zapowiedź sukcesu i wielkiego szczęścia zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Przeciwną interpretację ma sen o pływaniu w mętnej i wzburzonej wodzie. To zwiastun nadciągających problemów. Złym znakiem jest też sen o pływaniu w brudnej wodzie – to zapowiedź poważnej choroby kogoś z twoich bliskich. Zdrowie i dobrą kondycję fizyczną zwiastuje natomiast sen o pływaniu w zimnej wodzie. Jeśli natomiast śniło ci się, że pływasz w głębokiej wodzie i nie możesz dosięgnąć stopami dna, to znak, że na jawie jesteś niepewny siebie i nie wierzysz, że poradzisz sobie z problemami lub nowymi wyzwaniami.

Zobacz także: Śniło Ci się, że bierzesz kąpiel? Koniecznie sprawdź, co oznacza ten sen!

Sennik: pływać w basenie, jeziorze, rzece, morzu

Przy analizie snu o pływaniu równie istotny jest akwen, w którym pływasz w marzeniu sennym. Pływanie w rzece oznacza pomyślność i dobrą passę zarówno w sprawach zawodowych, jak i prywatnych. Podobnie pływanie w jeziorze – to zapowiedź sukcesu oraz tego, że poradzisz sobie z przeszkodami i wyjdziesz obronną ręką z trudnej sytuacji. Pływanie w basenie to także dobra wróżba. Sen ten oznacza, że niebawem poznasz wielu wspaniałych ludzi, którzy zostaną twoimi przyjaciółmi. Sen o pływaniu w morzu zachęca do podjęcia ryzyka i sięgnięcia po swoje marzenia. Oznacza on, że w twoim życiu nastaje dobry, produktywny czas, w którym możesz osiągnąć więcej, niż kiedykolwiek przedtem, jeśli tylko zrobisz coś w tym kierunku. Gdy w wodzie podczas pływania towarzyszyły ci delfiny to znak, że masz silny i nietuzinkowy charakter, który wkrótce da o sobie znać. Pokażesz na co cię stać. Jeśli śniło ci się, że pływasz z rybami to dobry omen. Zwiastuje szczęście i dostatek oraz powodzenie w sprawach finansowych.

 Zobacz także: Sennik statek – znaczenie snu. Co oznacza statek tonący, pasażerki, piracki?

Sennik: pływać statkiem, łodzią, kajakiem, wpław

Nie bez znaczenia jest także środek transportu, którym poruszasz się po wodzie w swoim śnie. Jeśli pływasz statkiem to bardzo dobry znak. Możesz spodziewać się, że wszystko pójdzie po twojej myśli, a twoje sprawy, nawet te najtrudniejsze, w końcu się ułożą. Pływanie łodzią zwiastuje duże korzyści, zwłaszcza materialne, jest jednak także informacją o tym, że aby je uzyskać, będziesz musiał się trochę napracować. Pływanie kajakiem natomiast oznacza, że będziesz musiał przekonać do siebie kogoś, kto jest do ciebie negatywnie nastawiony.  Jeśli po wodzie poruszasz się nie za pomocą jakiegoś środka transportu, ale siłą własnych mięśni, oznacza to, że w najbliższym czasie czeka cię spory wysiłek, by osiągnąć swój cel. Jeśli płyniesz szybko – osiągniesz go niebawem, jeśli jednak płyniesz wolno lub na plecach – to znak, że osiągnięcie go zajmie ci sporo czasu, a po drodze będziesz krążył po omacku i gubił się. Nauka pływania to znak, że wkrótce rozpoczniesz nowe projekty, znajdziesz sobie ciekawą pasję albo interesujące hobby.

Zobacz także: Sennik bieganie – znaczenie snu. Co oznacza bieganie we śnie?