Zamknij

Sennik: mocz. Co oznacza pojawienie się tego motywu dla śniącego?

24.02.2021
Aktualizacja: 19.08.2021 10:52
Sennik: mocz. Co oznacza pojawienie się tego motywu dla śniącego?
fot. Shutterstock

Oddawanie moczu we śnie może symbolizować dwie rzeczy. abo musisz spróbować uwolnić się od swoich emocji i kontroli, albo bardziej duchowa interpretacja jest taka, że wydajesz za dużo pieniędzy. Jednak aby precyzyjnie zinterpretować sen o moczu, musisz zapamiętać jak najwięcej szczegółów. Przeczytaj dokładną interpretacje motywu moczu we śnie według naszego sennika!

Mocz we śnie widzimy raczej rzadko, jednak ma on swoje znaczenie, niekiedy dotyczy sfery emocjonalnej, a dokładniej naszych emocji, które chcemy ukryć. Może również sygnalizować brak jedności i przyjaźni w Twoim najbliższym otoczeniu, jak widać, mocz jest motywem, który ma więcej niż jedno znaczenie, aby dobrze go zinterpretować musisz dokładnie prześledzić swój sen, każdy szczegół bowiem w tej sytuacji odgrywa ogromną role. Jeśli jesteś ciekawy dokładnej interpretacji moczu, który pojawia się w Twoich marzeniach sennych, przeczytaj co na ten temat do powiedzenia ma nasz sennik!

Przeczytaj także: Sennik: dziewczynka. Koniecznie sprawdź, co oznacza ten sen!

Sennik: mocz - podstawowe znaczenie snu 

Mocz we śnie często wskazuje na nasze uczucia dotyczące kontroli emocjonalnej. Możemy albo ulec emocjom, albo je ukryć. Sposób, w jaki radzimy sobie z moczem w snach, często mówi nam również wiele o naszej własnej seksualności, ponieważ są to zachowania instynktowne. Śnienie o górnej części ciała łączy się z umysłem i duchowymi aspektami postaci, podczas gdy dolna część ciała reprezentuje instynkty i aspekty emocjonalne. Mocz jest również zwiastunem radości. Oddawanie moczu podczas snu sygnalizuje brak jedności i przyjaźni w Twoim otoczeniu bądź zmianę, która przysporzy Ci pewne trudności. Sikać w toalecie - schadzka, pić mocz - ciężkie chwile w życiu.

Sennik: oddawać mocz

Ujrzenie moczu lub pójście do toalety w celu oddania go we śnie pojawia się stosunkowo często, oznacza to, że powinieneś uwolnić swoje głęboko skrywane emocje. Sen o własnym moczu oznacza, że Twoje życie wymyka się spod kontroli.  Jeśli oddajesz mocz na ulicy, sen ten może świadczyć o potrzebie większej prywatności. Odczuwanie bólu pęcherza podczas oddawania moczu oznacza, że w tej chwili nie jesteś zbyt otwarty na bliskich przyjaciół lub rodzinę.

Sennik: widzieć osobę oddającą mocz

Sen o obserwowaniu, jak ktoś oddaje mocz, wskazuje, że nadszedł czas, aby lepiej komunikować się z innymi. Sen ten może wskazywać i ostrzegać przed niebezpieczeństwem, które pojawi się na Twojej drodze. 

Sennik: toaleta wypełniona moczem

Toaletę wypełnioną moczem we śnie sugeruje nieoczekiwane korzyści. Może to dotyczyć dużej kwoty pieniędzy. Sennik twierdzi, że mocz we śnie jest oznaką wielkiego bogactwa i dużego szczęścia finansowego. Ten sen może również wskazywać na pewien rodzaj aspołecznego zachowania. 

Sennik: stać w kolejce do toalety

Jeśli we śnie stoisz w  kolejce do toalety oznacz to, że musisz skupić się na własnym życiu, zamiast troski o innych, pomyśl także o sobie.

Przeczytaj również: Sennik: koperta. Koniecznie sprawdź, co oznacza ten sen!

Sennik: oddawać mocz w toalecie

Jeśli we śnie oddawałeś mocz w toalecie, oznacza to pewne uczucia, które niedawno odrzuciłeś. Twój sen zapowiada również, że masz pełną kontrolę nad swoim życiem. To miłe, ale może uniemożliwić odczucie spontaniczności. Nie pozwalasz sobie na wyrażenie „prawdziwego siebie” i może to sugerować, że nosisz maskę, myśląc, że ochroni Cię ona przed złymi intencjami innych ludzi. Próbujesz „oznaczyć” swoje terytorium w każdym aspekcie swojego życia. Jednak wkrótce napotkasz trudności w życiu osobistym. Ktoś udowodni Ci, że nie zawsze możesz mieć to, czego chcesz.

Sennik: cudzy mocz

Mocz, który nie jest Twoim własnym we śnie, wskazuje, że ktoś jest buntownikiem w życiu zawodowym. Rozpryskiwanie się moczu na całej podłodze świadczy o tym, że obawiasz się o swoją przyszłość, zwłaszcza jeśli chodzi o sferę finansową, boisz się utraty swoich oszczędności. Ten sen jest powiązany z negatywnym podejściem do innych ludzi i może wskazywać, że próbujesz pozbyć się toksycznych znajomości, które wysysają z Ciebie Twoją dobrą energię.  Ponadto sen o cudzym moczu podkreśla potrzebę uwolnienia się od zmartwień.

Sennik: pić mocz

Picie moczu nie należy do przyjemnych i naładowanych pozytywnymi emocjami snów, ale duchowo daje wiele korzyści zdrowotnych. Marzenie o piciu moczu jest zapowiedzią mnóstwa pieniędzy, i także bardzo dobrego stanu zdrowia, którym będziesz się cieszył bardzo długi czas. 

Sennik: pisuar

Jeśli śnił Ci się pisuar, oznacza to Twoje zranione ego i dumę. Pamiętaj, że nie zawsze możemy mieć w życiu wszystko, czasami życie układa się nie po naszej myśli.  Widok pisuarów we śnie oznacza, że musisz puścić swoje ego i zdecydować o następnym ruchu. Ten sen często pojawia się, gdy mamy okazję rozwiązać wszelkie problemy w związku. Widok rzędów męskich pisuarów we śnie może oznaczać, że możesz napotkać konflikt z płcią przeciwną.

Przeczytaj także: Sennik egipski, czyli jak starożytni Egipcjanie interpretowali motywy snu