Zamknij

Sennik: dziewczynka. Koniecznie sprawdź, co oznacza ten sen!

23.02.2021
Aktualizacja: 19.08.2021 11:13
Sennik: dziewczynka. Koniecznie sprawdź, co oznacza ten sen!
fot. Shutterstock

Dziewczynka we śnie to pozytywny symbol. Motyw dzieci często pojawia się w marzeniach sennych, nawet u osób, które ich nie posiadają. Może miałeś sen o zaginionej córeczce, urodzeniu córeczki lub o trzymaniu dziewczynki w ręku. Mała dziewczyna we śnie może wskazywać na szczęście, a także kobietę na jawie. Poznaj dokładną interpretacje snu o dziewczynce według naszego sennika.

Osoba, która śniła o dziewczynce najprawdopodobniej zostanie niebawem doceniona, zarówno w pracy jak i w towarzystwie. Jeśli w Twoim śnie pojawił się zarówno chłopiec jak i dziewczynka, to pewnego rodzaju przypomnienie, abyś zadbał o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, a także o aspekt moralny. Jeśli dzieci, które widzisz we śnie są zdrowe i szczęśliwe, oznacza to, że zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym będziesz miał dobrą passe. 

Zobacz również: Sennik: śmierć babci. Co oznacza sen o śmierci babci? Sprawdź!

Sennik: dziewczynka - podstawowe znaczenie snu

Mała dziewczynka we śnie reprezentuje dobrobyt i bogactwo oraz przezwyciężenie przeciwności losu. Niekiedy sen jest oznaką początku nowego życia i rozwoju dla bohatera snu. Mała dziewczynka we śnie reprezentuje coś ekskluzywnego dla śniącego. Jeśli w swoim śnie nosisz małą dziewczynkę na rękach, oznacza to, że uwolnisz się od trudności. Mała dziewczynka, bawiąca się w czystej wodzie, to obietnica nadchodzących radosnych chwil w rodzinnym gronie, natomiast jeśli jest smutna lub płacze  powinieneś ten sen traktować jak ostrzeżenie przed nielojalną osobą w Twoim środowisku. 

Sennik: urodzić córeczkę

Jeśli we śnie widzisz jak rodzisz córeczkę, jest to zapowiedź szczęśliwej i pełnej komfortu przyszłości. Sen niekiedy oznacza również nowy związek, który zakończy się ślubem.

Urodzenie dziewczynki we śnie oznacza koniec wszystkich przeciwności losu, które spadły na Twoją głowę.

Przeczytaj także: Śniły Ci się rosnące zęby u dziecka? Sprawdź, co oznacza ten sen!

Sennik: dziewczynka na kolanach

Sen o dziewczynce siedzącej na Twoich kolanach symbolizuje Twój trud, który wkładasz w wyznaczone sobie cele, aby je osiągnąć. Jeśli dziecko we śnie jest radosne, wieszczy gwarantowany sukces w przedsięwzięciu na które się zdecydujesz. Jeśli dziewczynka była smutna, oznacza to, że zostaniesz zignorowany przez przyjaciela bądź członka rodziny. 

Sennik: chora dziewczynka

Jeśli śnisz o chorej dziewczynce, którą trzymasz w ramionach to zły omen. Sen ten symbolizuję smutek i lęk przed chorobą, która niebawem może Cię dopaść.

Sennik: płacząca dziewczynka

Płacząca dziewczynka we śnie wskazuje na problemy zdrowotne śniącego, które jak najszybciej powinny być skonsultowane z lekarzem. Im szybciej zaczniesz z nimi walczyć, tym lepiej dla Ciebie.

Sennik: piękna dziewczynka

Piękna mała dziewczynka, która wygląda wprost jak lalka pojawiająca się w Twoich marzeniach sennych wieszczy wesołe wydarzenie. Dla niektórych kobiet może być to obietnica ciąży. 

Sennik: karmienie piersią dziewczynki

Jeśli we śnie karmisz małą dziewczynkę piersią, jest to znak nadchodzących dobrych wiadomości w rzeczywistości.

Sennik: znaleźć dziewczynkę

Jeśli we śnie znajdujesz mała dziewczynkę, oznacza to, że na jawie spotka Cię bardzo radosne wydarzenie, którego w ogóle się nie spodziewasz. 

Przeczytaj również: Sennik: ciąża. Koniecznie sprawdź znaczenie tego snu!

Sennik: czyjaś córka

Jeśli w Twoim śnie pojawia się mała dziewczynka, nie będąca Twoim dzieckiem, która jest radosna i dobrze się bawi, w rzeczywistości oznacza to pojawienie się kochanka. Jeśli dziecko płacze, oznacza złe wieści i kłótnie z krewnymi bądź współpracownikami. 

Sennik: chora dziewczynka

Chora dziewczynka w Twoim śnie może wskazywać na pojawienie się przeciwności losu oraz poważne kłopoty w życiu, szczególnie w sferze osobistej. 

Sennik: rozmowa z dziewczynką

Jeśli we śnie rozmawiasz z małą dziewczynką najprawdopodobniej w rzeczywistości szybko osiągniesz dobrobyt.