Zamknij

Sennik: czekolada - co oznacza sen o czekoladzie?

19.12.2020
Aktualizacja: 27.08.2021 11:57

Czekolada ma wielu zwolenników, właściwie - mało kto jej nie lubi. Jest symbolem pysznej przekąski, która daje nam dużo przyjemności, dlatego też i w ten sposób można rozumieć jej pojawienie się w naszych snach. Zazwyczaj sen o czekoladzie odnosi się do naszego życia oraz dóbr materialnych. Zwiastuję coś dobrego. Jednak są dwa rodzaje czekolady, istnieje również gorzka. Co tak naprawdę oznacza sen o czekoladzie według sennika? Przeczytaj!

Sennik: czekolada - co oznacza sen o czekoladzie?
fot. Shutterstock

Czekolada jest jednym z największych przysmaków na świecie, dlatego też sen o czekoladzie zaliczany jest do grupy przyjemnych snów, po których nie budzimy się cali mokrzy i w dodatku z krzykiem. Czekolada według sennika to dobry znak, wskazuje na obfitość w dobra materialne oraz błogie życie. Jednak należy zapamiętać jak najwięcej szczegółów ze snu, w którym się pojawia, aby móc go odpowiednio zinterpretować. Jaka jest dokładna interpretacja snu o przepysznej czekoladzie? I co na ten temat może powiedzieć nam sennik?

 

Przeczytaj również: Sennik: helikopter. Śnił Ci się helikopter? Koniecznie sprawdź, co to oznacza!

 

Sennik: czekolada - podstawowe znaczenie snu

 

Symbolika czekolady według sennika jest bardzo pozytywną wskazówką dla naszego życia. Jej pojawienie się w naszych marzeniach sennych oznacza stabilizację finansową i bezpieczeństwo. Może również przepowiadać wygraną, bądź awans. Sen, w którym motywem jest czekolada może mieć też negatywne znaczenie, na przykład sugerować że w naszym życiu jest za dużo „słodyczy”.  Czekoladę można traktować jako symbol pokusy. Warto więc przyjrzeć się swojemu postępowaniu i przyzwyczajeniom z dystansem, mniej sobie pobłażać w niektórych sprawach. Czekolada śni się również bardzo często jej wielbicielom, nie bez powodu jest nazywana uzależniającą słodkością, istnieją bowiem osoby, które nie wyobrażają sobie dnia bez chociażby kostki czekolady.

 

Sennik: widzieć czekoladę

 

Gdy w naszym śnie widzimy czekoladę, wówczas oznacza to, że jesteśmy w pełni sił i zdrowia fizycznego, dzięki którym dalsze działania przyjdą nam z łatwością. Sen ten, może zwiastować dobrą passe w Twoim życiu oraz nadejście przyjemnych chwil w ramionach ukochanej osoby. Jeśli zaś zobaczymy we śnie samą tabliczkę czekolady, w rzeczywistości należy uważać, aby nie poddawać się w życiu coraz większym wykroczeniom i pokusom.

 

Zobacz także: Sen o byku - sprawdź, co może oznaczać!

 

Sennik: jeść czekoladę

 

Sen w którym jemy czekoladę wróży wspaniałe chwile spędzone w bliskim gronie rodziny. Jeżeli we śnie nadzwyczajnie delektujesz się czekoladą może to zapowiadać sporo przyjemnych chwil w twoim życiu, które już niedługo nastąpią. Gdy natomiast jedzona przez nas czekolada jest niesmaczna, to prawdopodobnie symbol niespełnionych planów w Twoim życiu.

 

Sennik: otrzymać od kogoś czekoladę

 

Jeśli we śnie otrzymujemy czekoladę w prezencie, oznacza to, że w niedalekiej przyszłości poznamy osobę, która okażę się bardzo lojalna wobec nas, będzie to najprawdopodobniej przyjaźń na lata. Otrzymanie czekolady zwiastuję również dobre relacje ze znajomymi. 

 

Sennik: kupować czekoladę

 

Jeśli we śnie widzisz, że kupujesz czekoladę oznacza to, że twardo stąpasz po ziemi. Jest to również oznaka ugruntowanej pozycji i stabilizacji materialnej. W razie potrzeby, będziesz mógł również wyciągnąć pomocną dłoń do swoich bliskich.

 

Przeczytaj również: Sennik: list - co oznacza sen o liście? Sprawdź!