Zamknij

Co oznacza całować się z byłym chłopakiem we śnie Odpowiedź może cię zaskoczyć

08.01.2021
Aktualizacja: 26.08.2021 10:59
Mężczyzna i kobieta w namiętnym pocałunku
fot. Shutterstock

Sennik całowanie się z byłym chłopakiem tłumaczy na wiele różnych sposobów. Wszystko zależy od kontekstu. Sprawdź, co oznacza taki sen.

Postacie, osoby czy bohaterowie naszych marzeń sennych to temat rzeka, który powoduje wiele trudności nawet u doświadczonych ekspertów sztuki interpretacji snów. W przypadku kiedy mniej lub bardziej ważne osoby wystąpią w naszych marzeniach sennych, pierwszorzędną rolę odgrywa zawsze nasz stosunek do tych postaci. Nie można bowiem interpretować snów w oderwaniu od tego bardzo ważnego kontekstu. Jedną z dość kontrowersyjnych osób, jeśli chodzi o tematykę senną, jest z pewnością były chłopak, szczególnie jeśli w grę wchodzą akty miłości. Poznaj z nami znaczenie snu o pocałunku z byłym chłopakiem! Zajrzyj do naszego sennika!

Sennik: całować się z byłym chłopakiem – ogólne znaczenie

Gdy budzisz się rano i próbujesz przypomnieć sobie swój sen, po czym z niedowierzaniem stwierdzasz: „Były chłopak mnie całował”, sennik na to odpowiada: „To nie takie proste”. Znaczenie snu, w którym całujesz się ze swoim eks, jest bowiem ambiwalentne i niejednoznaczne. Trzeba wziąć pod uwagę jego zarówno dosłowną, jak i metaforyczną warstwę. A przede wszystkim, należy raz jeszcze skupić się na kontekście.

Sennik: całować się z byłym chłopakiem – dosłowne znaczenie  

Jak twierdzi sennik, całowanie się z byłym może przede wszystkim oznaczać, że wciąż pamiętasz o dawnym wybranku swojego serca, tęsknisz za nim i nieustannie o tym myślisz. W takim przypadku sen bardzo klarownie odzwierciedla to, czym żyjesz, i jest swoistą wykładnią twojego samopoczucia. Zastanów się i przeanalizuj, czy w ostatnim czasie faktycznie były chłopak stanowił temat twoich myśli. Być może czasem warto wrócić do starych rozdziałów życia…

Sennik: całować się z byłym chłopakiem – widzieć pocałunek

Jeśli jesteś obecnie w szczęśliwym związku lub jest ci po prostu dobrze jako singielce, nie musisz się od razu przejmować, że w twoim śnie wystąpił pocałunek z byłym chłopakiem. Sennik podpowiada, że być może to pora, aby na nowo zacząć podążać za swoimi emocjami. Czasem warto bowiem przyjąć to, co mówi serce, a nie skupiać się wyłącznie na podpowiedziach rozumu. 

Sennik: całować się z byłym chłopakiem – namiętny pocałunek 

W przypadku gdy twój sen przypomina raczej scenę z ulubionej komedii romantycznej niż rzeczywistość, może to być głos podświadomości. Jak dodaje sennik, pocałunek z byłym charakteryzujący się intensywnością i namiętnością to wskazówka, by spojrzeć na swoje życie uczuciowe. Zastanów się nad tematem samotności w swoim życiu. Czy przypadkiem nie brakuje ci bliskości, a może ktoś cię ostatnio porzucił?

Zobacz także:  Miałeś sen o byłej dziewczynie? Poznaj znaczenie takiego snu!

Sennik: całować się z byłym chłopakiem – poczucie winy

Jak sugeruje sennik, całowanie się z byłym we śnie wymaga sprawdzenia, jakie były twoje odczucia i doznania podczas tego pocałunku. W zależności od twojego samopoczucia znaczenie może być diametralnie różne. Kiedy żałujesz tego „niewinnego” zdarzenia, sennik interpretuje tę sytuację jako raczej pozytywny znak. To swoiste błogosławieństwo, że jesteś w odpowiednim momencie swojego życia i podążasz właściwą drogą.

Sennik: całować się z byłym chłopakiem – frustracja

Natomiast w sytuacji gdy czujesz się zażenowana czy też sfrustrowana, całując się ze swoim eks, sennik sugeruje wzmożoną uwagę co do twoich obecnych adoratorów. Jeśli jesteś obecnie w relacji, to być może powinnaś  skupić się na wadach twojego związku, które czasami po prostu odpuszczasz. Jak twierdzi sennik, całować się z byłym chłopakiem i czuć negatywne emocje to również symbol, że może powinnaś odpocząć od ciągłego randkowania.

Sennik: całować się z byłym chłopakiem – szczęście

Istnieje jeszcze jeden z najpopularniejszych wariantów odczuwanych emocji, jeśli chodzi o sen o pocałunku z byłym chłopakiem. Kiedy czujesz podczas tego marzenia sennego po prostu szczęście, jest to potwierdzenie, że w twoim życiu wszystko dzieje się w porządku. Ta afirmacja odnosi się szczególnie do płaszczyzny miłosno - romantycznej. Inne uczucia odczuwane podczas pocałunku z byłym, które mogą symbolizować taki stan rzeczy, to również: spokój ducha, błogość, przyjemność.

Jak uważa sennik, były chłopak i pocałunek w połączeniu to symbole z pewnością zasługujące na twoją uwagę. Same w sobie są już intensywne i interesujące, ale dzięki ich odpowiedniej interpretacji możesz dowiedzieć się jeszcze więcej. Sennik rozwieje wszelkie wątpliwości. 

Zobacz także: Pogryzł cię we śnie lis? Sennik wyjaśni ci, co to znaczy!