Zamknij

W twoim śnie pojawił się ręcznik? Sennik wyjaśnia, co to znaczy!

19.01.2021
Aktualizacja: 19.08.2021 12:49

Śnił ci się ręcznik? Sennik może tego typu sen zinterpretować na przeróżne sposoby. Wiele zależy od wyglądu samego ręcznika i jego stanu (czy był to np. mokry ręcznik). Sennik inaczej zinterpretuje ręcznik papierowy, a inaczej owinięty wokół głowy. Dowiedz się, co cię czeka.

 

Kolorowe ręczniki w wiklinowym koszu
fot. Shutterstock

Sen o ręczniku to zwykle symbol ukończenia pewnego etapu w życiu, nowego początku, może też oznaczać przejście na wyższy poziom. Jeśli widzisz we śnie ręcznik, sennik wyjaśnia, że oznacza to, iż nie lubisz codziennej bezczynności, tkwienia w ustalonych schematach i szukasz wciąż nowych rozwiązań i nowych dróg. Jeśli we śnie osuszasz ręcznikiem skórę, to ma to bezpośredni związek z twoimi emocjami. Być może próbujesz rozwiązać konflikty z przeszłości lub zakończyć sprawy, które jak dotąd, stanowiły przeszkodę w planowaniu własnej przyszłości.

Sennik: ręcznik – ogólne znaczenie

Sen o ręczniku to zazwyczaj dobry omen, choć, jak od każdej reguły i tu jest kilka wyjątków. Sen,w którym kupujesz ręczniki to zwykle znak, że twoje zachowanie i dotychczasowe postępowanie wywrze na kimś duże wrażenie. Może szef zauważy twoje starania? A może to ktoś inny, ktoś bliżej twojego serca?

Jeśli miałeś sen o ręczniku, w którym wycierasz nim swoje ciało, to prawdopodobnie uda ci się zamknąć pewne sprawy z przeszłości, może nawet zakończyć przeszłe konflikty? Co stało na drodze twoim planom, jakie wydarzenie z przeszłości stanowiło przeszkodę? Teraz jest najlepszy czas, by to ostatecznie rozstrzygnąć. Jeśli jednak wycierasz ręcznikiem jedynie ręce – spodziewaj się poprawy stanu swoich finansów.

Sennik: ręcznik - relacje z innymi ludźmi

Czysty ręcznik sennik interpretuje jako znak, że istnieje jakiś problem w twojej pracy, coś, co sprawia, że jesteś niezadowolona z obecnych relacji ze współpracownikami. Postaraj się przeanalizować sytuację, czas na odważne posunięcia. Jeśli jest to ręcznik brudny, sennik ostrzega, że kłótnie i napięcia w domu, bezpośrednio pośród twoich bliskich przeszkodzą ci w osiągnięciu planowanego sukcesu. Czas rozejrzeć się wokół, być może zdołasz zapobiec katastrofie.

Zobacz także: Masz ciarki na widok snu, w którym pojawia się duch? Sprawdź, czy masz się czego obawiać!

Sennik: ręcznik - postęp i zdrowie

Sen o ręczniku, w którym jest on świeżo uprany, oznacza nagły i niesamowity postęp w sprawie, która teraz jest dla ciebie najważniejsza. Być może zwiastuje to sukces w pracy? Albo poznanie kogoś, kto okaże się idealnym dla ciebie partnerem?

Sennik ręcznik papierowy widzi jako znak, że szybko i bez przeszkód załatwisz sprawę, która do tej pory utrudniała ci życie. Ręcznik na głowie sennik interpretuje jako przypływ dobrych pomysłów. To najlepszy moment, by coś zmienić w swoim życiu, a może by podjąć się realizacji czegoś nowego?

Biały ręcznik to znak dobrego zdrowia.

Sennik: ręcznik - pora na weryfikację znajomych i swojego postępowania

Mokry ręcznik sennik wyjaśnia następująco: ktoś sprawi ci wielką przykrość swoim nieodpowiednim zachowaniem. Mały ręcznik to znak, że twoje dążenia do osiągnięcia wewnętrznej harmonii przesłoniły ci codzienność, czas się ocknąć i dzielić swój czas sprawiedliwiej. Duży ręcznik sennik tłumaczy tak, że wzięłaś na siebie zbyt wiele obowiązków, powinnaś się zastanowić, co naprawdę jest ważne i jak wiele udźwigniesz. Może czas zrezygnować z niektórych rzeczy?

Jeśli sen o ręczniku przedstawia ręcznik zwinięty, to powinnaś nastawić się na przegraną, coś się nie uda, nie doprowadzisz jakiejś sprawy do końca. Musisz pogodzić się z porażką, oszukiwanie sięzawiedzie doprowadzi jedynie do większej klęski.

Jeżeli bijesz kogoś ręcznikiem, to wiedz, że twoje lekkomyślne zachowanie sprawi, iż możesz stracić coś niezwykle dla ciebie ważnego. Może czas, aby przystanąć i zastanowić się, co naprawdę jest w życiu ważne i zmienić nieco swoje zachowanie?

Jeśli we śnie widzimy jak rwiemy ręcznik, oznacza to, że nie martwimy się wystarczająco o siebie, czasami bardziej martwimy się sprawami innych i przestajemy zwracać uwagę na własne

Sen o ręcznikach to wyraźne ostrzeżenie, że nie należy ufać krewnym lub przyjaciołom lub tym z osób z kręgu znajomych, do których się zwróciliście w czasie, gdy trzeba było poprosić o pomoc.  W tym momencie najlepiej jest unikać ich pomocy, tak aby nie trzeba było stawiać im czoła w kłopotliwej sytuacji.

Sprawdź też, co oznacza, gdy śni ci się woda.