Zamknij

Przyśniła ci się ciocia? Według sennika czeka cię zastrzyk gotówki!

04.01.2021
Aktualizacja: 26.08.2021 11:29
Mama z córką oraz ciocią
fot. Shutterstock

Wizyta ciotki na jawie niekoniecznie musi nas cieszyć, zwłaszcza jeśli jest to raczej nielubiany członek naszej rodziny. Jeżeli jednak będziesz miała sen o ciotce – nawet tej niesympatycznej – masz powody do radości. Oznacza to bowiem, że już wkrótce poprawi się twoja sytuacja… na przykład finansowa. Zaskoczona? Sprawdź w senniku.

Sennik przypisuje szczególne znaczenie snom, w których pojawiają się członkowie rodziny. Matka, ojciec, a nawet ciotka czy wujek mają w nim swoje symboliczne miejsce. Sen o własnej cioci wróży, że spotka cię coś dobrego. Sprawdź, jaką jeszcze wymowę mogą mieć sny o członkach rodziny.

Chociaż wiele osób podchodzi do księgi snów raczej z przymrużeniem oka i traktuje to jako zabawę, warto mieć pod ręką sprawdzony sennik internetowy. Zwłaszcza jeśli któryś z twoich snów nie daje ci spokoju przez dłuższy czas. Warto wówczas sprawdzić, jak są interpretowane pojawiające się w nim symbole. Możesz znaleźć wiele cennych wskazówek co do twojej sytuacji życiowej czy relacji, które wysyła ci w ten sposób twoja podświadomość.

Sennik – ciotka: znaczenie snu

Jeśli przyśniła ci się wizyta ciotki, koniecznie postaraj się przypomnieć sobie wszystkie detale. Jak zwykle, jeśli chodzi o sennik i prawidłową interpretację snów, diabeł tkwi w szczegółach. W przypadku snów o cioci wiele zależy od kontekstu.

Według sennika ciotka pojawiająca się we śnie zapowiada powodzenie i szczęście, które cię spotka. Jest to znak, że twoja sytuacja finansowa mocno się poprawi. Prawdopodobnie wkrótce czeka cię spory zastrzyk gotówki. Sen o cioci wróży także to, że twoi przełożeni nareszcie cię docenią. Kto wie, jeśli przyśni ci się ciocia, być może to znak, że powinnaś pójść do szefa i poprosić o podwyżkę?

Sennik: uśmiechnięta ciotka

Uśmiechnięta ciocia we śnie jest symbolem szczęścia i powodzenia w różnych sferach życia. W twoim śnie ulubiona ciotka uśmiechała się do ciebie z miłością i sympatią? Przestań się zamartwiać kłopotami, wkrótce wszystkie znajdą swoje pomyślne rozwiązanie!

Sennik: niesympatyczna ciotka

Ciotka, która w twoim śnie zachowuje się wyjątkowo niesympatycznie i nie szczędzi ci kąśliwych uwag, powinna cię jednak zaniepokoić. Taki sen oznacza, że i w prawdziwym życiu musisz się liczyć z krytyką ciebie i twoich zachowań. Również – choć to wyjątkowo trudne – ze strony bliskich ci osób.

Jeśli jesteś jednak młodą kobietą i śnisz o tym, że rozmawiasz np. z ciocią chrzestną, może to znaczyć, że ktoś wkrótce skrytykuje twoje zachowanie. Zastanów się, czy w prawdziwym życiu ktoś nie skrywa swojego żalu do ciebie. Może warto wyjaśnić pewne sprawy już teraz?

Zobacz takżeŚnił Ci się szczeniak? Koniecznie sprawdź znaczenie tego snu!

Znaczenie snu: ciotka i wujek

Jak powiada sennik, ciotka i wujek, którzy przychodzą do twojego snu jako szczęśliwa para, sygnalizują powodzenie w życiu miłosnym. Jeśli jesteś singielką, miej oczy dookoła głowy – wkrótce spotkasz swoją drugą połówkę. A jeżeli jesteś w związku? Szykuj się do oświadczyn. Gdy natomiast jesteś już mężatką, taki sen o cioci zwiastuje dla ciebie długie i bardzo udane pożycie małżeńskie.

A co, gdy we śnie kłócisz się z ciotką i wujkiem? Niestety, sennik nie ma dla ciebie zbyt dobrych wiadomości. W twoim życiu uczuciowym nie układa się zbyt dobrze. Jeśli jesteś mężatką, to też znak, że już wkrótce może czekać cię rozprawa rozwodowa!

Sennik: zmarła ciotka

Co oznacza sen o zmarłej cioci? Czy to zły znak i powinnaś się nim przejmować? Sen o ciotce, która w rzeczywistości nie żyje, może być oczywiście wyrazem tęsknoty za nieżyjącą bliską osobą. Sennik interpretuje go również jako zapowiedź nieprzyjemnych wydarzeń.

Jeśli zaś twoja ciocia w rzeczywistości ma się dobrze, nie martw się zbytnio. Nic jej nie grozi! To po prostu oznaka tego, że np. ukochana ciotka chrzestna postanowi niebawem sprawić ci miłą niespodziankę.

Zobacz także: Sennik: matura. Co oznacza sen o maturze? Sprawdź!