Zamknij

Przyśnił ci się huragan? Sennik wyjaśnia: przed tobą kłopoty

31.12.2020
Aktualizacja: 26.08.2021 12:25

Śnił ci się huragan? Sennik odpowiada na pytanie, co to oznacza. Koszmar, w którym motywem jest wichura, nie stanowi dobrej wróżby. Ta niszcząca, destrukcyjna siła wskazuje na duże problemy w życiu śniącego, szczególnie w sferze psychiki i uczuć.

 

Huragan widoczny z kosmosu
fot. Flickr

Według sennika huragan oznacza, że przed tobą ciężki okres w życiu. Sen o huraganie może symbolizować straty materialne albo śmierć bliskiej osoby. Poza tym zwiastuje też konflikt oraz niewłaściwe zachowanie, które może mieć poważne konsekwencje. Chcesz poznać znaczenie innych snów? Zajrzyj tutaj.

 Sen o huraganie oglądanym z dystansu – co oznacza?

 • Czy w twoim śnie udało ci się znaleźć bezpieczne schronienie z dala od huraganu? Sennik podpowiada, że w takim przypadku możesz być dobrej myśli – nie złamią cię nawet poważne kłopoty.
 • Szalejąca za oknem wichura, huragan? Sennik podpowiada, iż taka wizja symbolizuje życiowy chaos, nad którym nie potrafisz już zapanować. Nadszedł czas, by uporządkować swoje priorytety.
 • Jeżeli miałaś sen, w którym bardzo się boisz widocznego na horyzoncie huraganu, sennik radzi: uważaj, bo czyha na ciebie realne niebezpieczeństwo.
 • Jeżeli we śnie obserwujesz tornado na ekranie telewizora – jesteś bezpieczna, Tego typu sen o huraganie to komunikat, że kontrolujesz swoje emocje i udało ci się zachować racjonalne podejście.
 • Czy w swoich snach uciekasz przed huraganem? Sennik interpretuje ten sen tak, że wzięłaś sobie na głowę za dużo spraw naraz i zaczynają cię one przytłaczać. Taki sen o huraganie symbolizuje piętrzące się trudności i zamieszanie.
 • Jeżeli śniło ci się, że biegniesz podekscytowana za potężnym, wirującym słupem powietrza, taki sen odzwierciedla twoją naturę ryzykantki oraz skłonność do szukania przygód. Impulsywne zachowania mogą cię drogo kosztować.

 Sen o zniszczeniach wywołanych huraganem – znaczenia

 • Sen o huraganie, który niszczy dom, można interpretować jako zwiastun nadchodzących poważnych zmian w życiu i rodzinie.
 • Śniłaś o oglądaniu zniszczeń wywołanych przez wichurę, huragan? Sennik podpowiada: zmiany, które obserwujesz po ustąpieniu żywiołu, oznaczają, że zaczniesz wkrótce nowy, trudny etap w życiu.
 • Śniło ci się, że mimo ciężkich strat przeżyłaś huragan? Sennik podpowiada, iż wróży to, że twoje dążenie do władzy zrazi do ciebie dotychczasowych sprzymierzeńców.
 • Sen o huraganie burzącym budynki odzwierciedla chaos w życiu śniącego, brak kontroli nad emocjami i postępowaniem. Często związany jest z negatywnymi uczuciami, takimi jak zazdrość, gniew, rozpacz, pragnienie zemsty. Jeśli śni ci się, że bezradnie patrzysz na szalejący silny huragan, wkrótce stracisz coś lub kogoś cennego.
 • Sen o huraganie, który wyrywa z ziemi drzewa, jest zwiastunem kłopotów rodzinnych. Sennik podpowiada: zwróć szczególną uwagę na potencjalne źródła napięć w swojej bliższej i dalszej rodzinie. Być może wielka afera tylko czeka, by wybuchnąć w twarz domownikom.
 • Jeżeli we śnie oglądasz ciała ofiar huraganu, sennik interpretuje to tak, że zwykle bardziej się przejmujesz innymi niż sobą. Być może czas postawić swoje potrzeby na pierwszym miejscu?
 • Miałaś sen, w którym oglądasz krajobraz po przejściu huraganu? Sennik ma dla odmiany dobre wieści: taki sen jest wróżbą, że uda ci się uniknąć kłopotów.

Zobacz także: Widziałeś burzę w swoim śnie? Sprawdź, co to oznacza!

Sen o nadchodzącym huraganie – znaczenia

 • Sen o huraganie, który dopiero nadchodzi, symbolizuje zagrożenie. Wichura zwykle atakuje ze wszystkich stron, więc taki sen bardzo często jest odniesieniem do grupy ludzi; może być związany z problemami w szkole czy pracy. Jest to sen reaktywny – stanowi raczej odbicie twoich wcześniejszych problemów niż zapowiedź czegoś nowego.
 • Sen o huraganie widocznym na horyzoncie często jest wynikiem długotrwałego tłumienia w sobie pewnych emocji. W końcu jednak przychodzi moment, w którym wybuchają one ze zdwojoną siłą; powstała awantura może diametralnie odmienić twoją sytuację, pytanie tylko, czy na lepsze. Zbliżająca się wichura zwiastuje więc okres pełen napięć i konfliktów.
 • Czy przyśniły ci się drzewa połamane przez wichurę, huragan? Sennik zapowiada, iż czekają cię problemy natury finansowej. Mogą też pojawić się kłopoty w życiu zawodowym, na przykład niespodziewane zwolnienie z pracy.
 • Sen, w którym doświadczasz ogromnego, paraliżującego strachu przed wichurą, ma niewesołe konotacje. Taki sen o huraganie oznacza, iż w życiu codziennym zbyt często wystawiasz się na stresy. Potrzebujesz odpoczynku i regeneracji sił.

Zobacz także: Co oznacza sen o wisielcu?