Zamknij

Niespodziewani goście we śnie mogą wróżyć nowe znajomości. Sprawdź to!

31.12.2020
Aktualizacja: 26.08.2021 12:25

„Gość w dom, Bóg w dom” – to porzekadło, które zna każdy z nas. Co jednak, gdy goście odwiedzą cię we śnie? W dodatku niespodziewanie? Czy to dobry znak, czy wręcz przeciwnie? Warto, byś sprawdził w senniku nieproszonych gości i dowiedział się, co może znaczyć taki sen.

Podekscytowana para witająca gości
fot. Shutterstock

Często zdarza się, że śnimy o ludziach znajomych bądź nieznajomych. Takie sny niosą ze sobą ważne znaczenie. Goście we śnie są zapowiedzią przyjemnych niespodzianek. A co może oznaczać, jeśli odwiedzają cię np. członkowie twojej rodziny? Zajrzyj do sennika, by to sprawdzić!

Nawet jeśli podchodzisz do interpretacji snów z przymrużeniem oka, warto byś zaczął to robić. Dotyczy to zwłaszcza tych snów, które po przebudzeniu pamiętasz bardzo wyraziście. Możesz znaleźć w nich wiele symboli i sygnałów, które podsuwa ci twoja własna podświadomość i z których na jawie nie zdajesz sobie sprawy. Koniecznie weź pod uwagę wszystkie detale! Wiele bowiem zależy od kontekstu.

Sennik – goście: znaczenie snu

Na jawie odwiedziny gości kojarzą nam się raczej przyjemnie – z relaksem i ze spotkaniem towarzyskim. Podobnie pozytywne jest sennikowe znaczenie snu o gościach. Wiele zależy rzecz jasna od kontekstu, ale co do zasady sny, w których przyjmujesz gości, sygnalizują pomyślne rozwiązanie spraw, które trapią cię na jawie. Zwłaszcza tych mało przyjemnych, którymi nie chciałeś lub bałeś się do tej pory zajmować. Śmiało możesz więc przestać się zamartwiać! Wszystko ułoży się po twojej myśli. Ale weź sprawy w swoje ręce. Ten sen pokazuje, że najwyższy czas się z nimi zmierzyć.

A może to ty przybywasz we śnie do kogoś w gości? To bardzo dobry znak! Czekaja cię zaszczyty lub awans! Może nie warto dłużej odkładać rozmowy na ten temat z szefem?

Co jeszcze może oznaczać sen o gościach? Miłe niespodzianki, a nawet… nowe, obiecujące znajomości. Zwłaszcza jeśli przyśnili ci się niezapowiedziani goście.

Zobacz także: Sennik: spadochron. Co oznacza sen o spadochronie? Sprawdź!

Sennik: goście przy stole

W twoim śnie usadziłeś swoich gości za stołem, i to właśnie w ten sposób przebiega spotkanie towarzyskie? To oznaka nie tylko tego, że prawdopodobnie na jawie jesteś równie troskliwym i gościnnym gospodarzem. Według sennika goście przy stole sygnalizują, że wkrótce poznasz kogoś wpływowego. W dodatku możesz bardzo skorzystać na jego protekcji! Chyba że to goście weselni. Wtedy niekoniecznie musi chodzić o nowe znajomości, a raczej o czas spędzony z rodziną. To dobra wiadomość, szczególnie jeśli ostatnio jesteście zabiegani. Wkrótce odetchniecie we wspólnym gronie przy rodzinnych przyjemnościach.

Jeśli natomiast są to goście z zagranicy, to… cóż, tak samo jak na jawie: mogą przywieźć ci ważne wiadomości. Niekoniecznie muszą jednak dotyczyć one ciebie bezpośrednio.

Sennik: nieproszeni goście

Pojawienie się niezapowiedzianych gości to często jedna z bardziej stresujących sytuacji towarzyskich. Zwłaszcza jeśli ich wizyta nie jest dla ciebie szczególnym powodem do radości. Sennik gości, którzy przyszli nieproszeni, interpretuje jako zapowiedź nieprzyjemnych obowiązków. Nie warto jednak zbytnio się tym martwić. I tak będziesz musiał je wykonać, czy tego chcesz, czy nie. Gdy pojawią się w twoim życiu, lepiej zacisnąć zęby i wziąć się do pracy. Wtedy pozbędziesz się ich raz, dwa.

Pożegnanie z takimi gośćmi na jawie zapewne sprawiłoby ci ulgę. W senniku znaczenie takiego snu jest jednak nieco inne. Prawdopodobnie w prawdziwym życiu również czekają cię pożegnania. Bez obaw, nie myśl od razu o najgorszym! Będzie chodzić o dłuższą nieobecność czy podróż, w którą uda się ktoś z twoich bliskich.

Pojawienie się gości w domu w twoim śnie może również oznaczać niespodziewane wydatki, zwłaszcza gdy jest ich wielu. W senniku jest zatem tak jak i w życiu. W końcu na jawie również musiałbyś wydać pieniądze. Chociażby po to, by podjąć swoich gości czymś smacznym!

Zobacz także: Sennik: wygrana. Sprawdź, co oznacza sen o wygranej!