Zamknij

Miałeś sen o wampirach? Sennik ostrzega: grozi ci spadek energii

15.01.2021
Aktualizacja: 24.08.2021 11:15

Co może oznaczać sen, w którym pojawia się wampir? Sennik podaje wiele ciekawych interpretacji, bo sen o wampirach to jeden z tych snów, które mówią coś ważnego o nas samych.

Nietoperze na tle wysokiego zamku i księżyca
fot. Shutterstock

Pojawiające się w snach wampiry sennik zwykle interpretuje jako symbol zagrożenia lub niebezpieczeństwa – także tego odnoszącego się do sfery uczuć. Sen o wampirach wskazuje na prymitywne instynkty; często dotyczy osób, którym brakuje empatii w kontaktach z innymi. Bywa też sygnałem, że nasze najpierwotniejsze potrzeby nie zostały zaspokojone.

Sennik: wampir – sny, które ostrzegają

 • Ciągle śni ci się wampir? Sennik radzi: przyjrzyj się ludziom w swoim otoczeniu. Być może jest wśród nich fałszywy przyjaciel – tak zwany wampir energetyczny -  czyli ktoś, kto żywi się cudzą frustracją. Jeżeli po rozmowie z daną osobą zawsze czujesz się gorzej, ogranicz z nią kontakty.
 • W twoim śnie wystąpił siedzący w oknie wampir? Sennik ostrzega: niedługo zdarzy się coś, co zaczerni ci obraz rzeczywistości. Taki sen o wampirach może też zwiastować nagły odpływ energii bądź stany depresyjne.

Zobacz także: Śniła ci się krew? Sprawdź, co oznacza taki sen!

Sennik: sny o grupie wampirów

 • Sen o wampirach widzianych z daleka sygnalizuje zagrożenie ze strony obłudnych, roszczeniowych ludzi.
 • Jeżeli w swojej sennej wizji spotykasz się z grupą wampirów, sennik nie ma dobrych wiadomości. Taki sen może sygnalizować, że grupa, do której aspirujesz, nie traktuje cię poważnie.
 • Bywa, że sen o wampirach stanowi ostrzeżenie przed nowo poznanym człowiekiem, który zamierza cię oszukać bądź wykorzystać do swoich celów.
 • Za to sen, w którym rozmawiasz z wampirem sennik interpretuje korzystnie. Taka wizja senna może świadczyć o przedsięwzięciu konkretnych działań, które pomogą ci uwolnić długo gromadzone, negatywne emocje. Być może nadszedł czas na podjęcie radykalnej decyzji, które zmienią twoje życie osobiste na lepsze.

Ucieczka bądź pokonanie wampira – znaczenie snu

 • Śniło ci się, że uciekasz przed wampirem? Sennik podpowiada, że taka wizja może wskazywać na strach przed konfrontacją z osobistymi problemami.
 • Miałaś sen o wampirze, w którym spaliłaś go żywcem? Ta efektowna wizja świadczy o wyciągnięciu wniosków z poniesionych porażek.
 • Chowanie się przed wampirem? Sen tego rodzaju wskazuje, że masz w otoczeniu fałszywego przyjaciela.
 • Śniło ci się, że zabijasz wampira? Sennik podpowiada, że w najbliższym czasie pokonasz długo narastające życiowe trudności. Jakiś zadawniony problem ulegnie rozwiązaniu.
 • A co, jeżeli we śnie to ty wypijasz krew wampira? Sennik podaje kilka możliwych tłumaczeń tego nietypowego snu. Jeżeli ofiarą jest bliżej nieokreślona osoba, może to oznaczać, że twoje najpierwotniejsze potrzeby pozostają niezaspokojone. Jeśli w takim śnie próbujesz ugryźć w szyję osobę atrakcyjną fizycznie, oznacza to, że ktoś na jawie wzbudza w tobie pożądanie. Z kolei gdy twój sen o wampirach zawiera scenę picia krwi stałego partnera, jest to znak, że chcesz dominować w związku.

Sny o wampirach dotyczące sfery intymnej

 • Przyśnił ci się kuszący, atrakcyjny wampir? Sennik wyjaśnia, że być może nie jesteś w stanie poradzić sobie z problemami dotyczącymi swojej sfery seksualnej.
 • Według sennika miłosnego sen o wampirach może sugerować, że coś kładzie się cieniem na twojej relacji z drugą osobą. Warto się nad tym zastanowić.
 • Jeżeli we śnie jesteś świadkiem ataku wampira na inną osobę, może to sugerować, że na jawie jesteś o kogoś bardzo zazdrosna i chcesz kontrolować życie tej osoby.
 • Śniło ci się, że boisz się wampira? Sennik miłosny tłumaczy taką wizję jako ostrzeżenie przed zdystansowaniem się od ukochanej osoby.
 • Śni ci się ścigający cię wampir, przed którym bezskutecznie próbujesz uciec? Ten koszmar symbolizuje tkwiące w tobie od dłuższego czasu niespełnione uczucia… albo sygnał, że frustrują cię zakusy nachalnego wielbiciela.

Nietypowe sny o wampirach – co znaczą?

 • Co, jeśli wampir ze snu ma twarz kogoś bliskiego? Być może osoba, którą ci on przypomina, jest wobec ciebie nadmiernie wymagająca. Może to być znak, że twoja podświadomość nie godzi się na ciągłą krytykę.
 • Śniło ci się, że to ty jesteś wampirem? Sennik nie owija w bawełnę. Być może w życiu codziennym kierują tobą prymitywne potrzeby lub egoistyczne pobudki. Postaraj się powściągnąć swój egoizm.

Zobacz także: Czy sen o opętaniu to zły znak? Koniecznie sprawdź!