Zamknij

Czy jabłko we śnie to dla ciebie dobry znak? Sprawdź, co podpowiada sennik!

07.02.2019 15:32
Czy jabłko we śnie to dla ciebie dobry znak? Sprawdź, co podpowiada sennik!
fot. Schutterstock

Jabłka mogą przyśnić się nie tylko miłośnikom tych owoców. Jak sennik interpretuje jabłka na drzewie, jabłka w skrzynkach albo żółte i czerwone? Przekonaj się!

Symbolika jabłka jest bardzo szeroka i nic dziwnego, że motyw ten od najdawniejszych lat jest wykorzystywany w malarstwie, muzyce, jak również literaturze. A co może oznaczać widok jabłka w marzeniach sennych? Te interpretacje są najbardziej popularne!

Sennik: jabłka

Według sennika jabłko symbolizuje naturę, płodność, silne uczucie, jak również pożądanie. Interpretacja tego snu nie jest jednak jednoznaczna i aby odczytać jego sens konieczne jest zwrócenie uwagi na kilka szczegółów, które się w nim pojawiają. Przede wszystkim ważne jest, w jakim kontekście je widzimy i co robi z nimi osoba śniąca. Czy widzisz, jak  zrywa lub kupuje jabłka, a może tylko je ogląda? Liczy się również kolor jabłek. Inne znaczenie będzie miał bowiem sen, w którym twoim oczom jak  ukazuje się jabłko o zabarwieniu czerwonym, a inne, gdy ta barwa będzie żółta lub zielona. Jeżeli przyśniło ci się jabłko, postaraj się po obudzeniu zapisać jak najwięcej elementów, które pamiętasz, a wtedy łatwiej ci będzie ułożyć je w sensowną całość i zrozumieć znaczenie tego snu w kontekście swojego życia.

Sennik: jabłka kupować

W przypadku, gdy widzisz w swoim śnie, jak dokonujesz zakupu jabłek to dla ciebie pozytywny znak. Według sennika kupowanie jabłek oznacza, że w swoim życiu otaczasz się dobrymi ludźmi. Masz wokół siebie wielu wiernych, oddanych przyjaciół, na których możesz liczyć w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Czasami sen ten podobnie jak sen o telefonie warto potraktować jako wskazówkę, aby więcej czasu poświęcać swoim znajomym. Być może w ostatnich dniach jesteś przytłoczony nadmiarem obowiązków, ale warto znaleźć chociaż chwilę, aby pielęgnować relacje z innymi. Krótkie spotkanie lub telefon na pewno pomogą podtrzymać wasze więzi.

Sennik: jabłka na drzewie

Widok jabłek na drzewie we śnie to dla ciebie bardzo dobra wróżba. Masz duże szanse, że wszystkie twoje plany powiodą się, dlatego już teraz warto wcielać je w życie. W tym śnie powinieneś zwrócić uwagę również na to, czy owoce nie rosną za wysoko. Wówczas może to oznaczać, że masz zbyt wygórowane ambicje i stawiasz sobie cele, które nie są możliwe do realizacji. Jabłka na drzewie są często interpretowane przez sennik również jako symbol wiedzy oraz mądrości.

Sennik: jabłka w skrzynkach

W przypadku, gdy zobaczyłeś w swoim śnie jabłka w skrzynkach może to oznaczać, że przed tobą bardzo pracowity okres wypełniony licznymi obowiązkami. Będziesz musiał stawić czoło licznym odpowiedzialnym zadaniom, ale ich wykonanie przyniesie ci dużo satysfakcji i zmotywuje do dalszych działań. Sen ten, podobnie jak sen o pieniądzach może oznaczać także powodzenie w interesach i sukces finansowy.

Zobacz także: Śniła Ci się babcia? Poznaj znaczenie tego snu!

Sennik: jabłka widzieć

Widok jabłka we śnie należy interpretować jako oznakę dobrego zdrowia i samopoczucia.  Możliwe, że w życiu realnym jesteś osobą, dla której duże znaczenie ma dbanie o kondycję psychiczną i fizyczną, co przejawia się w racjonalnym odżywianiu i licznych wizytach na siłowni. Co ciekawe, według niektórych senników jabłko we śnie, podobnie jak sen o weselu lub sen o ślubie może być zapowiedzią zawarcia związku małżeńskiego.

Sennik: jabłka żółte

Żółte jabłka we śnie nie niosą ze sobą dobrych wieści. Według sennika czekają cię trudne dni i będziesz musiał uporać się z wieloma trudnymi sprawami zarówno na polu osobistym, jak i zawodowym. Niestety napięte dni oraz duża ilość obowiązków mogą znacznie obniżyć twoje samopoczucie.

Sennik: jabłka czerwone

Widok, pięknych, czerwonych dojrzałych jabłek we śnie to zapowiedź radosnych chwil w twoim życiu. Poczujesz się spełniony zarówno w życiu osobistym,  jak i w pracy. Czerwone jabłko to również symbol szczęścia w miłości. Możesz liczyć na to, że twój związek z dnia na dzień będzie rozkwitał i twoje życie uczuciowe nabierze rumieńców.

Zobacz także: Przyśniła ci się mama? Sprawdź, co oznacza dla ciebie taki sen!

Sennik: jabłka duże

Duże jabłko we śnie oznacza, że uda ci się zrealizować, to co sobie zaplanowałeś. Masz właśnie dobry czas na podejmowanie nowych inicjatyw i przedsięwzięć. Możesz być pewny, że dzięki swojej pracowitości i konsekwentnemu dążeniu do celu uda ci się osiągnąć upragniony sukces.

Sennik: jabłka zielone

Taki widok we śnie to wskazówka, aby zastanowić się nad swoim postępowaniem. Możliwe, że twoje zachowanie w ostatnim czasie pozostawia wiele do życzenia. Sen ten, podobnie jak sen o dziecku może oznaczać również niedojrzałość osoby śniącej.

Sennik: jabłka zrywać

Zrywanie jabłek we śnieto dla ciebie pomyślny znak. Według sennika czeka cię powodzenie w pracy. Jeżeli od dawna marzyłeś o awansie, to twoje marzenie ma szansę się spełnić.

Zobacz także: Czy wilk we śnie zawsze oznacza niebezpieczeństwo? Przekonaj się!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Nie z każdym potrafimy się porozumieć. Niektóre relacje mogą być dla nas wręcz toksyczne. Sprawdź, którego znaku zodiaku powinieneś się wystrzegać.