Zamknij

Pod wpływem tego zjawiska możesz dzisiaj zrobić coś głupiego. Lepiej uważaj

23.11.2022 09:20

Nów Księżyca w Strzelcu 23 listopada jest nazywany przez astrologów jednym z najbardziej optymistycznych wydarzeń w 2022 roku. Mimo to powinniśmy wiedzieć, że tego dnia bardzo trudno będzie nam kontrolować swoje emocje. Możemy przez to popełnić katastrofalny błąd.

Nów Księżyca
fot. Shutterstock

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu 23 listopada 2022 roku zawiera w sobie przestrogę dla wszystkich znaków zodiaku. Zobaczcie, jakich zachowań lepiej teraz unikać.

Zobacz także: Jasnowidzka Aida zwróciła się Polaków. Oto jej rada na listopad 2022 roku

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu 23 listopada 2022 roku

Strzelec to jeden z najbardziej lubianych znaków zodiaku. Nic dziwnego, że miłośnicy astrologii od dawna wypatrywali nowiu Księżyca na tle jego gwiazdozbioru. Wprowadza nadzieję i optymizm po bolesnych doświadczeniach związanych z sezonem zaćmień, który był najmroczniejszym zjawiskiem tej jesieni.

Energia nowiu pozwala nareszcie oderwać się od trudnych wspomnień z przeszłości, a zamiast tego skupić na marzeniach na przyszły rok. Pod wpływem znaku zodiaku patronującego tej fazie Księżyca poczujemy dzisiaj, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dla wielu osób będzie to szansa, by nareszcie ruszyć do przodu. Inni jednak mogą wpaść z tego powodu w kłopoty. Sprawdźcie, na co warto uważać.

Pod wpływem tego zjawiska możesz dzisiaj zrobić coś głupiego. Lepiej uważaj

Nów Księżyca w Strzelcu 23 listopada 2022 roku niesie ze sobą szansę na wprowadzenie pozytywnych zmian, ale jednocześnie wymaga od nas sporej ostrożności w snuciu planów na przyszłość. Oto błędy, których nie należy popełniać:

1. Patrzenie na świat przez różowe okulary

Wiele osób pomyśli dziś o swoich największych pragnieniach. Nawet jeśli przez dłuższy czas brakowało im wiary w możliwość ich realizacji, dziś nabiorą przekonania, że w ich życiu wszystko jeszcze może się zdarzyć. Jest w tym wiele prawdy, bowiem podczas nowiu Księżyca możemy wpłynąć na swoje życie i wykorzystać prawo przyciągania do realizacji swoich celów. Jednak przesadny optymizm sprowadzi nas na manowce.

Musimy zachować zdrowy rozsądek i zapytać samych siebie, co rzeczywiście znajduje się teraz w naszym zasięgu. Jeśli nie podejmiemy żadnych praktycznych działań, które mogą nam pomóc w zdobyciu pragnień, nic konkretnego się nie wydarzy. A to doprowadzi do bolesnego rozczarowania - uświadomimy sobie, że żyliśmy iluzjami.

2. Brak cierpliwości

Wszyscy kochają zodiakalnego Strzelca. Ten znak zodiaku nigdy nie traci dobrego nastroju, nadziei i wiary. To właśnie on najczęściej powtarza: "Będzie dobrze", a także przekonuje pesymistów, że ich los w każdej chwili może się odmienić.

Jest jednak emocjonalny i impulsywny, przez co sam regularnie pakuje się w tarapaty. Często działa, zanim pomyśli. Nie umie spokojnie zaczekać na rozwój wypadków, więc próbuje przyspieszyć sprawy. Podczas nowiu Księżyca w tym znaku każdy z nas może poczuć, że brak mu cierpliwości. Możemy przez to zrobić coś głupiego albo pokłócić się z drugą osobą, bo nie spełnia ona naszych oczekiwań.

3. Składanie obietnic bez pokrycia

23 listopada 2022 roku, a także przez kilka kolejnych dni po rozpoczęciu nowego cyklu lunarnego, możemy żywić przekonanie, że jesteśmy w stanie pomóc każdemu. Wiele osób weźmie dziś na siebie dodatkowe zobowiązania albo złoży komuś obietnicę na przyszłość. Zakochani zaczną roztaczać przed sobą piękne wizje dotyczące wspólnego życia, nawet jeśli dopiero niedawno się poznali. Wszystkie znaki zodiaku mogą mieć przy tym tendencję do przesady.

Musimy zapanować nad swoim zachowaniem, bo w przeciwnym wypadku pod koniec miesiąca czeka nas bolesne zderzenie z rzeczywistością. Nagle się okaże, że nie mamy wystarczająco energii albo chęci, by wywiązać się ze wszystkiego, co obiecaliśmy. Jeśli nie chcemy mieć później kłopotów w pracy albo w relacji z bliską osobą, powinniśmy więc się powstrzymać przed mówieniem o przyszłości.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?