Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku powinny teraz uważać na dietę. Mogą przybrać na wadze

24.11.2022 14:58

Horoskop na sezon Strzelca w 2022 roku wskazuje, że przedstawicielki niektórych znaków zodiaku mogą niedługo zauważyć zmiany w swoim wyglądzie. Jeśli nie będą pilnować diety, przytyją.

Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, nie powinny teraz lekceważyć zasad zdrowego odżywiania. W przeciwnym wypadku mogą nabawić się kilku dodatkowych kilogramów.

Zobacz także: Jasnowidzka Aida zwróciła się Polaków. Oto jej rada na listopad 2022 roku

Horoskop na sezon Strzelca w grudniu 2022 roku

Astrologowie ostrzegają, że w nadchodzących tygodniach łatwo będzie przybrać na wadze. Wszystko za sprawą Jowisza, który wyszedł właśnie z retrogradacji. Przedstawicielki niektórych znaków zodiaku mogą mieć teraz zaostrzony apetyt, a dodatkowe kalorie trudno będzie spalić. Lepiej więc powstrzymać się przed spełnianiem zachcianek.

Rak, Bliźnięta i Wodnik. Kobiety spod tych znaków mogą teraz przybrać na wadze

Właścicielki tych znaków zodiaku powinny uważać na swoje zachcianki:

Rak

Pani spod znaku Raka w ciągu kilku najbliższych tygodni stanie się nadzwyczaj wrażliwa. Nawet najmniejszy problem może ją teraz wyprowadzić z równowagi. Nabierze ochoty, by poprawiać sobie nastrój słodyczami. Nie przyniesie to pożądanego skutku, a zamiast tego sprawi, że pod koniec miesiąca będzie miała jeszcze więcej zmartwień. W sylwestra może nie zmieścić się w swoją wymarzoną sukienkę.

Bliźnięta

Kobieta spod znaku Bliźniąt w grudniu zacznie czerpać ogromną przyjemność z gotowania wcześniej nieznanych potraw. Odkryje w sobie talent kulinarny, więc wymyślanie nowych przepisów stanie się jej nową pasją. Jeśli jednak nie podzieli się z nikim przygotowanymi przysmakami, po kilku tygodniach może zauważyć, że jej sylwetka się zmieniła. Nie będzie z tego zadowolona.

Wodnik

Pani Wodnik powinna teraz zadbać o jakość swojego snu. Im bardziej będzie niewyspana, tym częściej zacznie sięgać po niezdrowe przekąski. Choć będzie jej się wydawało, że zachowuje umiar, w rzeczywistości każdego dnia może przekraczać swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Wszystkie ubrania staną się zbyt ciasne.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?