Zamknij

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 listopada 2022 roku. Raki stracą kogoś na zawsze

18.11.2022 14:40

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 listopada 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na ten tydzień i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku spędzą jesień samotnie. Nie znajdą drugiej połówki

Horoskop tygodniowy miłosny

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 listopada 2022 roku - Baran

Barany mają szansę poznać teraz kogoś, kto zawróci im w głowie. Pojawi się okazja, by nawiązać płomienny romans jeszcze przed końcem roku. Dzięki tej osobie Barany znów poczują się pewne siebie i atrakcyjne. Powinny więc zaryzykować.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 listopada 2022 roku - Byk

Byki odkryją, że jest w ich życiu ktoś, kto liczy na stały związek. Warto umówić się na spotkanie i szczerze o tym porozmawiać. Jeśli obie strony lepiej się nie poznają, trudno będzie odpowiedzieć sobie na pytania dotyczące przyszłości.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 listopada 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta nie powinny mieć do nikogo żalu. Relacja, która się w tym roku rozpadła, zakończyła się w naturalny sposób. Chociaż podejrzewają, że w rzeczywistości mogło być inaczej, nie mają racji. Druga strona miała wobec nich czyste intencje. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 listopada 2022 roku - Rak

Raki będą musiały pogodzić się z tym, że ktoś postanowił od nich odejść. Nawet jeśli w ostatnim czasie miały nadzieję wskrzesić znajomość z tą osobą, teraz stracą szansę na odzyskanie jej uczuć. Wybrała bowiem kogoś innego i nigdy nie zmieni zdania.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 listopada 2022 roku - Lew

Lwy mają szansę zakochać się z wzajemnością. Jest ktoś, kto poważnie myśli o stworzeniu bliskiej relacji z nimi. Warto dać mu czas, by nabrał odwagi przed poważną rozmową. Niedługo wyjawi swoje uczucia.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 listopada 2022 roku - Panna

Panny zapomną o swoich kompleksach - poczują, że wcale nie muszą ich mieć. W tym tygodniu nareszcie dostrzegą, jakie mają zalety. Pomoże im w tym płeć przeciwna. Będą miały wyjątkowe powodzenie, dzięki czemu przestaną narzekać na swój wygląd.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 listopada 2022 roku - Waga

Wagi będą rozczulone staraniami partnera. Bliska osoba postanowi o nie zadbać i zacznie rozpieszczać je na każdym kroku. Odkryją, że spotkało je niesamowite szczęście - mają w życiu kogoś, komu naprawdę na nich zależy. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 listopada 2022 roku - Skorpion

Skorpiony staną przed trudną decyzją. Może się okazać, że życie zawodowe uniemożliwia im zadbanie o miłosną relację w takim stopniu, w jakim by tego chciały. Jeśli nie porozmawiają o tym z bliską osobą, poczuje się odrzucona i niechciana. Warto więc zadbać o jej uczucia.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 listopada 2022 roku - Strzelec

Strzelce niespodziewanie usłyszą wyznanie, które odmieni ich życie. Nie będą potrafiły zapomnieć o słowach tej osoby. Muszą jednak uważać, by nie stracić zdrowego rozsądku. Ich decyzje wpłyną na dalszą przyszłość, więc powinny się poważnie zastanowić.

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 listopada 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce mogą niespodziewanie nawiązać romans w pracy. Jest ktoś, kto od dawna jest nimi zainteresowany, ale nie miał odwagi im o tym powiedzieć. Teraz postanowi wyznać swoje uczucia i zaprosić je na randkę. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 listopada 2022 roku - Wodnik

Wodniki postanowią zrezygnować ze swojej niezależności. Spotkają bratnią duszę, z którą będą chciały dzielić każdy dzień. Ich uczucie będzie odwzajemnione, więc poczują się jak w niebie. Uświadomią sobie, że chcą pracować nad rozwojem tej znajomości i zbudować dla niej solidne fundamenty. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 21-27 listopada 2022 roku - Ryby

Ryby będą w doskonałym nastroju. Nadchodzący czas jest idealny, by zaplanować podróże na przyszły rok. Niezależnie od tego, czy są zakochane, czy dopiero czekają na swoją miłość, mogą teraz odmienić swoje życie uczuciowe. Wystarczy, że wykupią wakacje w miejscu, o którym od dawna marzyły.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?