Zamknij

Pary spod tych znaków zodiaku muszą teraz uważać na słowa. W weekend czeka je awantura

25.11.2022 08:42

Zakochani spod tych znaków zodiaku w nadchodzącym czasie nie będą mieli łatwego życia. Wystarczy drobne nieporozumienie, by zaczęli się kłócić godzinami.

Zakochani
fot. Shutterstock

Te zodiakalne pary czeka teraz mnóstwo nieporozumień. Horoskop na weekend 26-27 listopada nie zapowiada się dla nich szczęśliwie. Mogą posprzeczać się ze sobą tak bardzo, że pomyślą o rozstaniu.

Zobacz także: Jasnowidzka Aida zwróciła się Polaków. Oto jej rada na listopad 2022 roku

Horoskop miłosny na weekend 26-27 listopada 2022 roku

Wyjście Jowisza z retrogradacji wywrze negatywny wpływ na część znaków zodiaku. Zaczną wyolbrzymiać niewielkie problemy i wpadną w skłonność do przesady. Mogą być jednak na tyle uparte, że postanowią obstawać przy swoim za wszelką cenę. Jeśli nie zapanują nad swoimi słowami, zranią partnera na tyle, że stracą jego zaufanie na długo.

Pary spod tych znaków zodiaku muszą teraz uważać na słowa

Zakochani spod tych znaków zodiaku w weekend czeka awantura:

Wodnik i Bliźnięta

W najbliższych dniach zaczną stawiać sobie zupełnie przeciwne cele. Każde z nich będzie myślało o przyszłości inaczej. Zamiast spokojnie o tym porozmawiać, mogą oskarżyć siebie nawzajem o egoizm i brak zrozumienia. Wodnik zamknie się wtedy w sobie, a Bliźniak będzie chciał przekroczyć granicę. Aby mieć w dyskusji ostatnie słowo, wykrzyczy coś, co głęboko zrani partnera.

Lew i Waga

Niefrasobliwy Lew nie będzie umiał zrozumieć, dlaczego Waga nieustanie się o coś lęka. Ilekroć dostrzeże, że jest zmartwiona, poczuje się tym zirytowany. Uzna bowiem, że druga strona w związku zwyczajnie mu nie ufa - a na dodatek nie wierzy w jego charakter. Może postanowić zrobić jej na złość, ale w konsekwencji rzeczywiście popełni spektakularny błąd. Będzie on tak poważny, że nie da się go naprawić.

Byk i Rak

Jeśli Rak zacznie teraz wywierać presję na Byku, gorzko się rozczaruje. Partner ma bowiem mroczną tajemnicę, do której nie chce się nikomu przyznać. Gdy poczuje, że może ona niedługo wyjść na jaw, stanie się agresywny i złośliwy. Nie zdąży nawet pomyśleć o skutkach swojego zachowania. Uświadomi sobie, że przesadził, dopiero po fakcie.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?