Zamknij

Horoskop miłosny na grudzień 2022 roku. Lwy zakochają się z wzajemnością

16.11.2022 14:39

Horoskop miłosny na grudzień 2022 roku podpowie ci, czym powinieneś się teraz kierować w życiu uczuciowym. Jesteś ciekawy, co cię czeka? Sprawdź!

Horoskop miłosny na grudzień 2022 roku
fot. Shutterstock

Kto może być teraz spokojny o swoje życie uczuciowe, a kto powinien zacząć się martwić? Przeczytaj horoskop miłosny na grudzień 2022 roku i zobacz, czego się spodziewać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Horoskop miłosny na grudzień 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co wydarzy się w twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie? Jeśli chcesz się przygotować na nadchodzące dni, przeczytaj swój horoskop miłosny na ten miesiąc.

Horoskop miłosny na grudzień 2022 roku - Baran

Barany pogodzą się z tym, że straciły niedawno kogoś bliskiego. Uda im się spotkać fascynującą osobę, która poważnie zawróci im w głowie. Dzięki niej przestaną się martwić i odzyskają nadzieję na przyszłość. Jest szansa, że niedługo stworzą z nią szczęśliwy związek.

Horoskop miłosny na grudzień 2022 roku - Byk

Byki mogą zdecydować się na małżeństwo. Uświadomią sobie, że mają w swoim życiu prawdziwą bratnią duszę. Nie będą chciały pozwolić jej odejść. W tym miesiącu zbiorą się na odwagę i zaproponują ślub. Może się on odbyć już w następnym roku.

Horoskop miłosny na grudzień 2022 roku - Bliźnięta

Bliźnięta powinny jak najczęściej dzwonić do ukochanej osoby. Rozmowy przez telefon sprawią, że wzajemne przywiązanie stanie się silniejsze niż kiedykolwiek. Nawet jeśli obu stronom zabraknie czasu, by codziennie się ze sobą spotykać, pozostaną dzięki temu w stałym kontakcie.

Horoskop miłosny na grudzień 2022 roku - Rak

Raki zakończą pewną relację na dobre. Uświadomią sobie, że przez wiele miesięcy łudziły się co do cudzych intencji. Druga osoba nie planowała poważnego związku, a zamiast tego po prostu dobrze się bawiła. Nie warto mieć jej tego za złe. Czas pójść własną drogą. 

Horoskop miłosny na grudzień 2022 roku - Lew

Lwy trafi w tym miesiącu strzała amora. Nie będą w stanie bronić się przed swoimi uczuciami - pokochają kogoś całym sercem, na dodatek z wzajemnością. Pod koniec miesiąca zaczną planować z tą osobą wspólną przyszłość. Mogą być zaskoczone, jak zgodne okażą się wizje obu stron.

Horoskop miłosny na grudzień 2022 roku - Panna

Panny nie powinny teraz wychodzić z inicjatywą w sprawach uczuciowych. Warto dać drugiej osobie odrobinę przestrzeni. Kiedy nie będzie miała wrażenia, że jest obiektem uczuć Panny, może zacząć o nią zabiegać.

Horoskop miłosny na grudzień 2022 roku - Waga

Wagi będą kimś zauroczone. Najwięcej osiągną, jeśli zachowają cierpliwość w tej relacji. Z biegiem czasu rozwinie się sama - w taki sposób, że obie strony poczują się tym usatysfakcjonowane. Powinna jednak zacząć się od przyjaźni.

Horoskop miłosny na grudzień 2022 roku - Skorpion

Skorpiony muszą uważać na zaloty ze strony młodszej osoby. Relacja z nią przyniesie im same problemy. Skrywa ona bowiem mnóstwo tajemnic, które utrudniają życie jej najbliższym. Lepiej więc trzymać się od niej z daleka.

Horoskop miłosny na grudzień 2022 roku - Strzelec

Strzelce nie powinny się przejmować drobnymi niepowodzeniami. Ich optymizm często bywa zaraźliwy, a właśnie dzięki swojemu poczuciu humoru mają teraz szansę kogoś w sobie rozkochać. Warto więc jak najczęściej żartować z codziennych problemów i uśmiechać się do bliskiej osoby. To pomoże zdobyć jej serce.

Horoskop miłosny na grudzień 2022 roku - Koziorożec

Koziorożce będą musiały podjąć trudną decyzję. Szybko się jednak przekonają, że są w ich życiu ludzie, którzy kochają je takimi, jakimi są. Od tej pory będą wiedziały, że zawsze mogą na nich liczyć i nigdy nie zostaną same. Zarówno partner, jak i przyjaciele zawsze są po ich stronie. 

Horoskop miłosny na grudzień 2022 roku - Wodnik

Wodniki przestaną rozpamiętywać dawne błędy i nareszcie otworzą się na miłość. Pojawi się ona niemal od razu, a na dodatek może się okazać, że od dawna czekała tuż za rogiem. Grudzień będzie dla Wodników najszczęśliwszym miesiącem w roku, jeśli postanowią zaryzykować i zaproszą kogoś na randkę.

Horoskop miłosny na grudzień 2022 roku - Ryby

Ryby staną przed ogromną szansą na zmianę swojego życia. Ktoś zaproponuje im bliską relację, ale mogą czuć się tym trochę onieśmielone. Powinny jednak odważnie wyrazić swoje uczucia. Druga strona zrozumie je o wiele lepiej, niż mogłoby się wydawać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?