Zamknij

Horoskop miesięczny na marzec 2019. Co spotka twój znak zodiaku?

03.12.2018 15:45
horoskop miesięczny marzec
fot. Pixabay

Horoskop miesięczny na nadchodzący rok z pewnością przyniesie wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Poznaj swoją przyszłość, według znaku zodiaku i już teraz ciesz się wiedzą na temat swojej przyszłości.

W marcu Jowisz i Uran zbliżą się do siebie, wtedy też znak Barana wkracza w znak Byka. W związku z tym niezbyt pozytywnym układem planet mogą pojawić się trudności związane ze zmianami, które na ciebie czyhają. Mars, oraz Saturn uporządkują wszystkie działania oraz obdarzą nas praktycznym myśleniem, oraz odpowiednio uporządkowanym podejściem do życia.

Horoskop miesięczny - marzec 2019

Baran

 • Merkury zbliży się jeszcze bardziej do twojego znaku zodiaku. W marcu musisz być przyszykowany na różnego rodzaju wpadki oraz nieporozumienia. Jeśli przetrwasz ten miesiąc z pewnością uda ci się również z innymi. Nie przejmuj się drobnymi problemami, to niedługo minie.

Bliźnięta

 • Marzec dla Bliźniąt będzie czasem, kiedy spotka, jest wiele pozytywnych zdarzeń. Idealny czas na rozmowę z bliskimi oraz znalezienie drugiej połówki. Single z pewnością odnajdą osobę, którą będą chciały obdarzyć uczuciem.

                       

Lew

 • Marzec jest miesiącem bardzo napiętym, zarówno w pracy, jak i poza nią. To czas, który powinien zostać przeznaczony dla bliskich oraz dla osób, które dopiero poznasz. Twoje życie miłosne okaże się pełne ciepła oraz stabilizacji, która z pewnością będzie ci potrzebna.

Waga

 • W życiu miłosnym Wag z pewnością będzie wystrzałowo. Szykuje się nowy romans lub związek. Również życie towarzyskie ulegnie poprawie, czeka cię wiele imprez oraz spotkań z ciekawymi ludźmi.

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

Strzelec

 • W tym miesiącu wszystkie Strzelce będą mieć nowe pokłady energii, a co za tym idzie, będą świetnie odnajdywać się w nowych miejscach oraz sytuacjach. Osoby spod tego znaku zodiaku czeka również wiele nowych przedsięwzięć.

Wodnik

 • W tym roku warto zaufać swojemu urokowi osobistemu. Horoskop miesięczny na marzec z pewnością okaże się przydatny, jeśli chcesz poznać swoją przyszłość. Odkryjesz nieznane dotąd pokłady swoich możliwości.

Byk

 • Większość Byków w marcu będzie powoli budzić się z zimowego snu. Warto również skupić się na nowych możliwościach, które będą w zasięgu ręki. Nowa praca lub ciekawy wyjazd powinny zachęcić cię do działania.

Rak

 • Ten miesiąc będzie dla ciebie bardzo niespokojny. Szykuje się wiele zmian, które nie zawsze wyjdą ci na dobre. W miłości w końcu zaznasz szczęście. Poznasz nowe, ciekawe osoby, które z pewnością okażą się warte twojej uwagi.

Zobacz także: Jaki jest zodiakalny Rak? Poznaj charakter osób urodzonych między 21 czerwca a 22 lipca

Panna

 • Marzec dla wszystkich Panien będzie dość kontrowersyjny. Osoby bliskie Pannom z pewnością podadzą im pomocną dłoń w trudnych momentach. Warto wykorzystać możliwości, które ułatwią relacje międzyludzkie.

Skorpion

 • Pierwszy tydzień może okazać się bardzo trudny. Czeka cię wiele niespodziewanych sytuacji, na które lepiej przygotować się wcześniej. Z pewnością pomoże ci w tym horoskop miesięczny na 2019 rok. W miłości warto również  rozejrzeć się dookoła, ponieważ może okazać się, że czeka dosłownie za rogiem.

Koziorożec

 • W nadchodzącym miesiącu czeka cię wiele ważnych wydarzeń. Uran wejdzie do gwiazdozbioru Byka, a co za tym idzie, zapragniesz odkryć w sobie nowe talenty. W marcu musisz uzbroić się w cierpliwość, ponieważ czeka na ciebie wiele życiowych okazji, które pojawią się już niedługo.

Ryby

 • Osoby spod tego znaku zodiaku powinny polegać na swojej intuicji. Dzięki temu osiągną to, co zawsze chciały. Warto, by Ryby poświęciły swój czas rodzinie, dzięki temu zacieśnią więzy i poprawią swoje kontakty z bliskimi.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?