Zamknij

Horoskop miesięczy - sprawdź, co przyniesie styczeń 2019

30.11.2018
Aktualizacja: 24.11.2020 11:35
horoskop styczeń 2019
fot. Pixabay

Horoskop miesięczny na nadchodzący rok z pewnością pomoże ci w poznaniu swojej przyszłości. Każdy znak zodiaku czeka inna przyszłość, która została zapisana w odpowiednim układzie planet. Dowiedz się, co cię spotka niebawem.

Dowiedz się, co spotka cię w nowym roku w jego pierwszym miesiącu. Nasz horoskop miesięczny na styczeń z pewnością ci w tym pomoże. Poznaj swoją przyszłość, dzięki odpowiednio skonstruowanemu horoskopowi. Z pewnością pomogą ci w tym nasze sugestie.

Wśród wszystkich znaków zodiaku nadchodzący rok będzie dość trudny. W życiu osobistym wielu z was pojawią się zmiany, które nie zawsze przyjmą pozytywny obrót. W drugiej połowie roku sytuacja może się diametralnie zmienić, ponieważ zmianom ulegnie również układ planet.

Zobacz także: Wielki horoskop 2019. Dowiedz się, co jest zapisane w gwiazdach!

Horoskop miesięczny według znaków zodiaku na styczeń

Baran

 • W pierwszym miesiącu tego roku wszystkie Barany powinny uważać na swoje zdrowie. Od pierwszych dni stycznia, czekać na niego będzie wir wydarzeń. Styczeń jest dla Baranów dużym wyzwaniem, ponieważ czeka je wiele różnych wyzwań, a także problemów, z którymi będą sobie musiały sobie same poradzić.

Byk

 • W styczniu wszystkie Byki będą mieć bardzo dużo energii. W efekcie czego doczekają się awansu zawodowego lub pozytywnego obrotu w sferze życia miłosnego. Nowe wyzwania tożsame są z tym że Byk nie będzie mógł siedzieć w domu.

Zobacz także: Ci faceci to najgorsi mężowie! 5 znaków zodiaku, które należy omijać szerokim łukiem

Bliźnięta

 • Styczeń to dla ciebie niebezpieczny miesiąc może czekać na ciebie wiele niebezpieczeństw. W tym miesiącu kluczowym aspektem okaże się z pewnością szczerość, to właśnie ona okaże się kluczem do twojego sukcesu. W życiu Bliźniąt rok 2019 okaże się również rokiem zmian.

Rak

 • Styczeń 2019 w horoskopie dla Raka odgrywa kluczową rolę. Ten czas ma być dla ciebie, skup się w końcu na sobie i swoich problemach. Twoja rodzina będzie liczyć na twoją pomoc, jednak w niektórych sprawach będą musieli poradzić sobie sami.

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

Lew

 • Wszystkie Lwy będą pełne energii oraz ciekawych pomysłów. Ten rok należy do nich! Pierwsze efekty swoich działań zobaczysz już niebawem, dlatego warto się przyłożyć do wykonywania swoich zadań poprawnie. W tym roku będziesz mieć duże pokłady determinacji, które pomogą ci przezwyciężyć wiele trudności.

Panna

 • Pracowita Panna w 2019 będzie musiała zmobilizować się do pracy. Jej poświęcenie niedługo się opłaci. Szykuje się podwyżka lub zmiana pracy. Dzięki temu Panna będzie jeszcze bardziej zmotywowana do dalszej pracy.

Waga

 • Na samym początku roku wszystkie Wagi mogą odczuwać zmęczenie. Możliwe, że jest to niski poziom energii. Waga potrzebuje odpoczynku, dlatego dobrze będzie, jeśli odrobinę zwolni tempo pracy. Dobrym pomysłem może okazać się weekendowy wypad za miasto.

Skorpion

 • Styczeń to dla wielu Skorpionów miesiąc, w którym będą musiały działać w pojedynkę. Skorpiony powinny szykować się również na nowe znajomości. Poznanie kogoś nowego z pewnością sprawi, że pojawi się szybsze bicie serca.

Zobacz także: Z tymi znakami zodiaku nie warto mieszkać. O kim mowa?

Strzelec

 • Ten miesiąc dla wszystkich Strzelców będzie bardzo pozytywny. Zacznie się zmianą pracy lub awansem. W połowie Stycznia jest szansa na poznanie kogoś nowego i intrygującego. Bez wątpienia ta znajomość zaowocuje dłuższą relacją.

Koziorożec

 • Ten rok rozpocznie się dla ciebie z hukiem. Nie tylko będziesz czuć się świetnie, ale również będziesz osiągać swoje cele. W większości przypadków sukces murowany. W styczniu poświęć więcej czasu dla swojej rodziny, ponieważ może czuć się zaniedbana.

Wodnik

 • Wodnik odnajdzie prawdziwą miłość, druga połówka sprawdzi się na tyle, że ten będzie miał pewność, że odnalazł partnera na resztę życia. Styczeń to dla Wodników czas na rozwój osobisty. Powinny wybrać się na dodatkowe kursy lub szkolenia.

Ryby

 • Rok 2019, w szczególności styczeń, przyniesie Rybom wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ten miesiąc z pewnością okaże się dla nich bardzo intratny pod względem finansów oraz nowych możliwości, które pojawią się już niebawem. Osoby spod tego znaku będą jeszcze bardziej energiczne oraz stawią czoła wszystkim postawionym przed sobą wyzwaniom.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Sprawdź, czy twój znak zodiaku rzeczywiście do ciebie pasuje!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?