Zamknij

Poznaj swój horoskop na maj 2019!

06.12.2018 11:26
znaki zodiaku na maj
fot. Shutterstock

Sprawdź, co gwiazdy przygotowały dla ciebie na 2019 rok. W maju będzie wiele niespodzianek! Okryj horoskop do konkretnego znaku zodiaku.

Rokiem 2019 będzie opiekować się Uran. Jest to jedna z największych planet Układu Słonecznego, a co za tym idzie, będzie mieć największy wpływ na poszczególne znaki zodiaku. Uran to buntownik, który walczy z istniejącymi zakazami oraz normami. To dlatego ten rok będzie idealnym na zmiany w naszym życiu. Zmiana pracy lub miejsca zamieszkania z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę. Może pojawić się również więcej gotówki, które pomoże zrealizować ukrywane dotąd marzenia.

Baran

 • Ambitne Barany będą starać się jeszcze bardziej, chcąc poprawić swoją sytuację materialną. Układ planet zapowiada koniec pewnego etapu, dlatego należy być gotowym na wiele pojawiających się okazji.

Byk

 • Zaopiekuj się rodziną, to właśnie ona potrzebuje teraz twojej uwagi. Dzięki odpowiedniemu nastawieniu do życia twoje plany z pewnością się powiodą. Warto pomyśleć o spełnieniu głęboko ukrywanego marzenia. Teraz to twój czas!

Bliźnięta

 • Bądź otwarty na zmiany, teraz to one zawładną twoim życiem. Ten rok sprzyjać będzie nowym znajomościom, dlatego rozejrzyj się dookoła. Jest szansa, że poznasz bardzo ciekawą osobę, która zawróci ci w głowie.

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

Rak

 • Wszystkie Raki są bardzo skromne i często nie doceniają swojej pracy. Warto to zmienić, dzięki temu w końcu zostaniesz zauważony. W pracy i w życiu prywatnym również pasmo sukcesów. Warto tylko abyś uwierzył w siebie!

Lew

 • W tym miesiącu warto zwrócić szczególną uwagę na rodzinę. Przypatrz się jej problemu, a z pewnością szybko je rozwiążesz. Nie bądź egoistą, postaraj się łagodzić spory oraz ich nie wywoływać.

Panna

 • Konkretne i pracowite Panny powinny być bardziej konsekwentne w swoich działaniach. Dzięki temu doczekają się długo wyczekiwanego awansu lub podwyżki. Samotne Panny nie będą miały lekko. Raczej nie zapowiada się na poznanie nowych osób.

Waga

 • Z natury uprzejme, jednak coraz częściej stają się męczące dla otoczenia oraz bardzo wścibskie. Powinny przestać interesować się życiem innych, a zacząć bardziej przykładać się do swojej pracy oraz relacji z innymi. To na pewno zostanie im wynagrodzone.

Skorpion

 • Horoskop dla Skorpiona jest bardzo dobry. Nie tylko życie uczuciowe w końcu ruszy do przodu, ale również poprawi się w pracy czy zdrowiu. Warto, abyś zaczął myśleć o sobie. Dzięki temu poznasz swoje mocne oraz słabe strony, a to z pewnością przyda się przy zmianie pracy.

Zobacz także: Jak znaleźć namiętnego partnera? Wystarczy sprawdzić jego znak zodiaku

Strzelec

 • Wszystkie Strzelce powinny zadbać o swoje zdrowie, dzięki temu będą czuć się lepiej nie tylko teraz, ale również za kilkanaście lat. Samotnym Strzelcom los postawi na drodze kogoś bardzo interesującego. Warto podtrzymać nową znajomość.

Koziorożec

 • Każdy Koziorożec powinien coraz częściej się uśmiechać. Dzięki temu zjedna sobie wiele nowych osób, które z pewnością pomogą mu w trudnych sytuacjach, które mogą pojawić się na ich drodze.

Wodnik

 • Wodniki w nadchodzącym miesiącu nie zaznają rutyny, czeka je wiele atrakcji, które z pewnością okażą się ciekawym doświadczeniem w ich życiu. To nie czas na romanse, dlatego w najbliższym czasie nie nastawiaj się na poznanie drugiej połówki.

Ryby

 • Z natury wrażliwe i subtelne Ryby z pewnością odnajdą się podczas spotkań z rodziną czy przyjaciółmi. Będą brylować w towarzystwie, dlatego szybko zjednają sobie nowo poznane osoby. Może nawet okazać się, że poznają swoją drugą połówkę.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?