Zamknij

Horoskop miesięczny na grudzień. Sprawdź, co cię spotka!

19.12.2018 14:58
horoskop miesięczny na grudzień
fot. Shutterstock

Poznaj swój horoskop miesięczny na grudzień 2019. Dzięki temu przyszłość cię nie zaskoczy!

Sprawdź, co gwiazdy przygotowały dla ciebie na grudzień. Dzięki odpowiednio dobranej prognozie astrologicznej z pewnością będzie ci łatwiej zaplanować swoją przyszłość. Dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać ten czas. Przeczytaj wcześniej horoskop dopasowany do odpowiedniego znaku zodiaku, a na pewno nic w życiu cię nie zaskoczy. Koniec roku może okazać się bardzo wyczerpujący, pewnie dlatego, że większość znaków zodiaku miało w tym roku bardzo intensywny okres. Nie warto się tym jednak przejmować, ponieważ wszystko już jest za nami.

Horoskop miesięczny - grudzień 2019

Baran

 • Ostatni miesiąc tego roku z pewnością okaże się dla ciebie bardzo korzystny. Barany powinny szybko uporać się ze swoją pracą, ponieważ później czekać na nie będą same przyjemności.

Byk

 • Dla Byka ostatni miesiąc roku będzie pełen sukcesów - przede wszystkim finansowych. Powodzenie spotka cię również w miłości. Samotne Byki będą miały wiele szans na udane randki.

Bliźnięta

 • Jeśli masz wokół siebie bliskich, warto posłuchać ich rad, to one mogą pomóc ci w podjęciu trudnych decyzji. Ten okres nie należy do najłatwiejszych w twoim życiu, dlatego warto skonsultować się z bardziej doświadczonymi osobami.

Rak

 • Wszelkie zawirowania, które pojawią się w twoim życiu, nie powinny wyprowadzić cię z równowagi. Ważne jest, aby ocieplić stosunki panujące w twojej pracy, ponieważ mogą pojawić się nieprzewidziane konflikty czy drobne spory.

Zobacz także: Horoskop partnerski - pomóż swojemu szczęściu w miłości!

Lew

 • Osoby o tym znaku zodiaku z pewnością będą bardziej szczęśliwe w grudniu. Możliwe, że spotkacie drugą połówkę, o której już dawno temu myśleliście. Wszystkie Lwy sprawdzą się, kiedy trzeba będzie coś załatwić lub pomóc innym w potrzebie.

Panna

 • Ten znak zodiaku sprawdzi się, kiedy trzeba będzie wyciągnąć do kogoś pomocną dłoń. Ktoś poprosi cię o pomoc, więc nie powinnaś odmówić. Za kilka miesięcy ta osoba przyjdzie do ciebie z intratną propozycją.

Waga

 • Grudzień dla Wag upłynie pod znakiem miłości. To właśnie ona będzie kwitła. Twój partner będzie wniebowzięty, ponieważ twoja postawa w związku bardzo przypadnie mu do gustu. W innych sferach życia stabilnie.

Skorpion

 • Ostatni miesiąc roku będzie dla ciebie bardzo pracowity, dlatego lepiej, abyś wszystkie swoje obowiązki wykonywał poprawnie. Lepiej jest zrobić coś raz, a dobrze niż później coś poprawiać.

Zobacz także: Horoskop chiński 2019. Dowiedz się, co spotka cię w nowym roku!

Strzelec

 • Nadszedł czas szampańskiej zabawy, bez wątpienia będzie to czas, kiedy powinieneś spędzić trochę czasu ze swoją rodziną. Dzięki temu najbliżsi będą ci bardzo wdzięczni.

Koziorożec

 • Grudzień 2019 będzie dla ciebie bardzo łaskawy. Początek miesiąca upłynie ci w miłej, rodzinnej atmosferze, która okaże się bardzo pozytywna i nastroi cię do dalszej pracy. Pamiętaj jednak, aby nie ranić swoich bliskich, ponieważ drobne kłótnie mogą przerodzić się w bardzo poważne sprzeczki.

Wodnik

 • Wszystkie Wodniki będą naładowane pozytywną energią. Ten dobry nastrój udzieli się również innym osobom w jego otoczeniu. Będziesz zarażać pozytywnym myśleniem.

Ryby

 • Czeka cię dużo pozytywnych zmian, które wpłyną na polepszenie twojego życia. Kolejny rok będzie dla ciebie jeszcze lepszy, ponieważ zmienisz otoczenie na takie, które będzie dla ciebie bardzo przyjazne.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Sprawdź, z którymi znakami zodiaku lepiej się nie zadawać! One są bardzo toksyczne