Zamknij

Horoskop chiński 2019. Dowiedz się, co spotka cię w nowym roku!

22.11.2018 11:37
horoskop chiński
fot. Shutterstock

Horoskop chiński opisuje bardzo wiele cech: temperament oraz osobowość, a także może opisywać relacje partnerskie. Chiński znak zodiaku łączy się z rokiem naszego urodzenia. Chcesz wiedzieć, jaka przyszłość cię czeka, sprawdź horoskop chiński na 2019 rok.

Horoskop chiński bardzo różni się od zachodniego. Każdy rok we władaniu ma inne zwierzę  zodiakalne. Rok zaczyna się od drugiego nowiu po zimowym przesileniu Słońca, czyli jest to data ruchoma. Cały obieg chińskiego Zodiaku trwa 12 miesięcy. Poznaj horoskop chiński 2019 i dowiedz się, co cię spotka w nowym roku.

Horoskop chiński 2019 według znaków zodiaku

SZCZUR

 • Horoskop chiński 2019 dla osób spod znaku Szczura z pewnością nie będzie przeciętny. Ten rok będzie idealnym do tego, aby podjąć nową pracę lub zmienić miejsce zamieszkania. Już na samym jego początku poczujesz przypływ dużej ilości energii, która zmotywuje cię do działania i osiągania jasno określonych celów. Rok 2019 przyniesie ci również szczęście w miłość, samotne szczury poznają ciekawe osoby, z którymi będą chciały rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Szczury w drugiej połowie roku zafascynują się duchowością oraz rozwojem osobistym.

BAWÓŁ

 • Rok 2019 okaże się bardzo pozytywny dla Bawoła. Nałoży się tu również wiele zdarzeń, które sprawią, że ten rok będzie jednym z lepszych w jego życiu. Horoskop chiński na 2019 rok przewidział również wiele atrakcji, które będą mieć bardzo pozytywny wpływ na rozwój towarzyski tego znaku zodiaku. Bawół doczeka się również wielu zmian, które z pewnością pomogą mu przetrwać gorsze dni. Nie ma co się załamywać, ten znak zodiaku nie doświadczy ich w tym roku zbyt wiele. W życiu prywatnym, jak i zawodowym będzie dziać się bardzo dużo pozytywnych zwrotów akcji.

TYGRYS

 • Tygrysy w 2019 roku mogą być nieco zaniepokojone, jednak w połowie roku odkryją swój prawdziwy potencjał. To ułatwi im zdobywanie określonych, jeszcze w poprzednim roku celów i sprawi, że będą bardziej pewne siebie. Tygrysy nauczą się również, jak być bardziej tolerancyjne i stawić czoła przeciwnościom losu. Osoby spod tego znaku zodiaku nauczą się być bardziej odważne i dzięki temu wyjdą poza swoją strefę komfortu. W miłości również nie będą narzekać, nowo poznane osoby z pewnością okażą się partnerami na miarę wymagającego Tygrysa.

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

KRÓLIK

 • Według chińskiego horoskopu 2019 Królik będzie cieszył się bardzo dobrą atmosferą na poziomie osobistym, jak i zawodowym. 2019 rok to również świetny czas na podjęcie nowej pracy oraz poznanie nieznanych dotąd sfer życia. Energię Królika zauważy również jego otoczenie, które odbierze to jako pozytywny bodziec do działania. Królik zacznie doceniać codzienne przyjemności i dzięki temu będzie jeszcze bardziej szczęśliwy.

SMOK

 • Ten rok nie będzie zbyt dobry dla Smoka. 2019 rok sprawi, że Smak z dnia na dzień musi stać się silny i bardzo opanowany. Mimo wielu trudności rok 2019 będzie dla Smoka, tym w którym zmieni swoje życie. Może to być kupno nowego mieszkania lub zmiany pracy. Smok bardzo lubi nowe wyzwania, więc będzie się naprawdę dobrze bawić, stając w obliczu nowych sytuacji. Dzięki odpowiedniemu skupieniu i determinacji Smoki z pewnością osiągną postawione przed nimi cele. Niestety, ale przez cały 2019 rok Smok będzie musiał być bardzo mocno skupiony, tak aby nic innego go nie rozproszyło.

WĄŻ

 • Rok 2019 dla węża będzie prawdziwą rewelacją. Być może stanie się jednym z najlepszych, jakie go dotąd spotkały. Cokolwiek zaplanuje sobie Wąż na 2019 rok, z pewnością to osiągnie. Wąż pozna bardzo wiele nowych osób. Część z nich okaże się na tyle pomocna, że zaoferuje nową pracę lub nawet pomoc finansową. Wąż musi uważać na to, co mówi, ponieważ nie każdy powinien słyszeć poufne informacje. Wąż pozna również wiele nowych osób, które zaproponują mu bardzo ciekawą znajomość.

KOŃ

 • Prognoza astrologiczna dla Konia jest bardzo pozytywna. Osoby spod tego znaku zodiaku muszą pamiętać o jednym, należy ciężko pracować, aby osiągnąć sukces. Jeśli będą angażować się w swoje obowiązki, z pewnością będą zadowoleni z osiągniętych rezultatów. Koń nie będzie się nudzić w 2019 roku. To ich rok, dlatego warto go maksymalnie wykorzystać w każdej sferze życia.

KOZA

 • To właśnie dla Kóz, rok 2019 okaże się rokiem największych zmian. Dotyczy to nie tylko życia prywatnego, ale również kariery. Koza w końcu przestanie unikać odpowiedzialności za własne życie i stawi mu czoła. Zdecyduje się na poważne kroki, które mogą sporo namieszać. W tym roku Koza musi nauczyć się również cierpliwości. Może być to prawdziwy sposób na sukces.

Zobacz także: Ci faceci to najgorsi mężowie! 5 znaków zodiaku, które należy omijać szerokim łukiem

MAŁPA

 • W 2019 roku wszystkie Małpy będą radosne i bardzo towarzyskie. Dzięki temu zawiążą nowe przyjaźnie i sprawią, że poznanie nowych osób nie będzie dla nich żadnym problemem. Małpy będą odczuwać potrzebę zmian, poszerzą swoje horyzonty, a co za tym idzie, zmienią pracę lub środowisko, jakim będą się otaczać.

KOGUT

 • Koguty są bardzo towarzyskie, dlatego nie trudno im będzie nawiązać nowe znajomości. Kogut jest bardzo szczery, dlatego nie każdy go lubi. W życiu prywatnym może poznać towarzysza życia, który okaże się tym jednym. W 2019 roku Koguty będą bardzo doceniane przez społeczeństwo. Ten znak zodiaku ma duży potencjał, sprawdza się w pracy i w życiu prywatnym.

PIES

 • Rok 2019 będzie stworzony dla Psa, można nawet pokusić się o stwierdzenie, że będzie lepszy od poprzedniego. Osoby spod tego znaku zodiaku z pewnością sprawdzą się w wielu dziedzinach życia. Życie zawodowe psa również będzie prezentować się bardzo dobrze. Wszystko pójdzie gładko, nawet jeśli chodzi o zmianę pracy czy kupno mieszkania.

ŚWINIA

 • Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo troskliwe i namiętne. Rok 2019 dla Świni będzie bardzo dobry, jeśli nie najlepszy w ich życiu. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą pracy, ten rok świetnie się do tego sprawdzi. Czasami może się denerwować, że coś nie będzie szło po ich myśli, trzeba jednak przetrwać trudny okres, bo wszystko szybko wróci do normy. 

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Zagłosuj

Jaki masz znak zodiaku?

Liczba głosów:

Sprawdź z którymi znakami zodiaku lepiej się nie zadawać! One są bardzo toksyczne