Zamknij

Dzień, w którym się urodziłeś, ma duże znaczenie! Sprawdź, co oznacza

05.09.2018 10:27
dzień urodzin ma znaczenie
fot. Shutterstock

Dzień, w którym przyszliście na świat, ma ogromne znaczenie. Sprawdź, czy u ciebie również się to sprawdza!

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, którego dnia tygodnia się urodziliście i czy ma to jakieś większe znaczenie? Pewnie nie! Podobno dzień urodzenia ma bardzo duże znaczenie na nasz charakter.

Zobacz także

Dzień urodzenia, a twój charakter

Poniedziałek

  • Osoby urodzone w poniedziałek są otwarte i bardzo chętnie nawiązują nowe znajomości. Bardzo bronią swoich racji, czasami forsują swoje zdanie na siłę. Mogą być depresyjne i melancholijne. "Wpływają kojąco na innych, uspokajają emocje. Zdejmują innym stres z pleców." - czytamy w artykule na portalu Onet.pl

Wtorek

  • Mają bardzo duże poczucie własnej wartości oraz poczucie sprawiedliwości. Czasami postępują zbyt odważnie i zbyt lekkomyślnie. Ich zachowanie w większości nacechowane jest emocjonalnie. Często ich postępowanie może wywoływać frustracje lub niechęć otoczenia.

Środa

  • W środy rodzą się osoby bystre i racjonalne. Bez wątpienia świetnie sprawdzą się podczas zarządzania zespołem ludzi. Większość spraw układa się po ich myśli, dlatego niektórzy mogą sądzić, że osoby urodzone w środy mają po prostu dużo szczęścia.

Zobacz także: Jeśli twój znak zodiaku znajduje się na naszej liście, lepiej uważaj! To najwięksi pechowcy

Czwartek

Cechuje je poczucie sprawiedliwości oraz duża moralność. Otoczenie może postrzegać je jako bezkompromisowe. Są bardzo prostolinijne oraz nie uznają kłamstwa czy oszustwa.

Piątek

  • Dzieci urodzone w piątek mają naturalny urok i wdzięk. Często nie radzą sobie z niesprawiedliwością, która dotyka innych osób. Bardzo często się zakochują, będąc w związku, czują się spełnione.

Sobota

  • Jeśli urodziliście się w sobotę, jesteście pracowici oraz bardzo obowiązkowi. Lubią pracować, bardzo często wybierają swoje hobby jako późniejszy zawód. Umieją kreować rzeczywistość wokół siebie, dlatego ich życie często wypełnione jest samymi pozytywnymi chwilami.

Niedziela

  • Niedzielne dzieci są optymistyczne oraz bardzo pozytywnie nastawione do świata. Są bardzo pozytywnie nastawione do ludzi, lubią słuchać i rozmawiać. Bardzo często pomagają innym w rozwiązaniu poważnych problemów. Bez wątpienia warto słuchać ich rad, ponieważ mogą okazać się cennymi wskazówkami.

Lubisz piękne zdjęcia? Sprawdź Instagram tego utalentowanego fotografa! Jest na co popatrzeć